اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

ممنون.
ولي من هنوز اين سرويس رو نگرفتم . اگر از خود سرويس دهنده بپرسم بهم ميگه؟

امروز ازش پرسيدم 256 چنده . اونم گفت چون 256 هامون نامحدوده و به خونه ها نميديم. مجوزشو نداشت. بايد 128 بگيرم
بهم گفت 128 شير (share) نيست و سرعت دانلودش بين 16 تا 22 هست . با اين سرعت ميشه با ps3 آنلاين بازي كرد؟

الان که 256 دارن به همه میدن. من الان وایرلس 256 دارم. بدون محدویت

چرت گفته طرف

128 که میخواد به شما بده حتی اگه Dedicated باشه (که هیچ وقت نیست) واسه بازی کردن در PSN بستگی به PING داره.

شما بپرسید الان پینگ ISP با 4.2.2.4 تو چه رنجی هستش؟

الان که 256 دارن به همه میدن. من الان وایرلس 256 دارم. بدون محدویت

چرت گفته طرف

128 که میخواد به شما بده حتی اگه Dedicated باشه (که هیچ وقت نیست) واسه بازی کردن در PSN بستگی به PING داره.

شما بپرسید الان پینگ ISP با 4.2.2.4 تو چه رنجی هستش؟

خودمم جا خوردم وقتي شنيدم گفت نميده. گفت چون پهناي باندمون خيلي زياده بهمون مجوز نميدن بايد مشتريهامون بيشتر شن تا پهناي باندمون كمتر بشه بعدش ميديم.(عجيبه!!!)
وسط حرفاشم تاكيد ميكرد كه اينترنت شير نيست و Dedicated هست.
شما بابت 256 نامحدود چه مبلغي در ماه ميپردازي؟

60 تومان دوست عزیز.

احتمالآ این شرکتی که شما رفتید از این شرکت های تازه تاسیس هستش که میترسه خلاف قوانین کار کنه.

تمام ISP های کشور از بردهای میکروتیک استفاده می کنند. چه سخت افزاری و چه نرم افزاری ش

یعنی واسه هر یوزر که میخوان سرویس بدن سرعت دانلود و اپلود روی میکروتیک ست می کنند براش.

این حرفی که زده :
گفت چون پهناي باندمون خيلي زياده بهمون مجوز نميدن بايد مشتريهامون بيشتر شن تا پهناي باندمون كمتر بشه بعدش ميديم.(عجيبه!!!)

یعنی اینکه اگر ISP پهنای باندش 100 مگ باشه و یوزر کم داشته باشه مثلآ 10 یوزر
این 100 مگ بین 10 یوزر تقسیم میشه.؟!؟!؟!؟!؟! (خیلی مسخرس)
یعنی ISP از هیچ برنامه ی اکانتیگی استفاده نیمکنه!!!!!

منظورش رو از اون جمله درست نفهميدم . ولي اين هم نبود.
تازه اينجا 128 نامحدود رو 50 تومن ميده . احتمالا 256 رو ميخواد بالاي 100 تومن بده.
اين جمله يعني چي؟ :

واسه هر یوزر که میخوان سرویس بدن سرعت دانلود و اپلود روی میکروتیک ست می کنند براش

يعني Dedicated نيست؟

راستي وايمكس ايرانسل رو كي به شهرستانها ميدن؟

آخرین ویرایش:
سلام
بنده از IPW داتک استفاده میکنم ولی این سرویس با CPU دو هسته ای مشکل داره و سیستم مرتب هنگ میکنه و باید کامپیوتر رو Reset کنم.
خواستم راه حل این مشکل رو بدونم، خود شرکت گفت بردار بیار اینجا برات درستش میکنیم. ولی اگر کار آسونی باشه میخوام خودم انجامش بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
بنده از IPW داتک استفاده میکنم ولی این سرویس با CPU دو هسته ای مشکل داره و سیستم مرتب هنگ میکنه و باید کامپیوتر رو Reset کنم.
خواستم راه حل این مشکل رو بدونم، خود شرکت گفت بردار بیار اینجا برات درستش میکنیم. ولی اگر کار آسونی باشه میخوام خودم انجامش بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه ارور Generic Host میگیرید و اینترنت قطع میشه این فایل رو نسب کنید :
http://rapidshare.com/files/344083216/WindowsXP-KB894391-x86-ENU.rar
http://rapidshare.com/files/345125660/WindowsXP-KB921883-x86-ENU.rar

بعد از نسب Reset کنید ...

و این فایل رو بگیرید و باز کنید و پورت های که باز هست رو ببندید مثل RPC و ...
http://rapidshare.com/files/345125513/wwdc.exe

دوباره یک Reset کنید ...

همین

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
بنده سرویس وایرلس 256 گرفتم اما سرعت دانلود اونطوری که باید بالا نیست بین 12 تا 16 کیلوبایت هست, نسبت به رفیقم که ADSL 128 داره با سرعت 56 کیلوبایت خیلی کمه.
راهی هست که بشه سرعت دانلود رو افزایش داد ؟!

حتمآ به ISp اعلام کنید حداقل سرعت برای شما باید 28 باشه .الان به شما سرعت 128 دادن که ریت دانلودتون روی 16 هستش.

فاصله تون تا دکلی که دیتا میگیرید زیاده؟

از چه رادیویی استفاده میکنید؟ روی چه باندی؟

حتمآ به ISp اعلام کنید حداقل سرعت برای شما باید 28 باشه .الان به شما سرعت 128 دادن که ریت دانلودتون روی 16 هستش.

فاصله تون تا دکلی که دیتا میگیرید زیاده؟

از چه رادیویی استفاده میکنید؟ روی چه باندی؟

فاصله حدوداً سه کیلومتر هست، اونم NanoStation5 هست، منظورت از روی چه باندی چی هست دقیقاً ؟

فاصله حدوداً سه کیلومتر هست، اونم NanoStation5 هست، منظورت از روی چه باندی چی هست دقیقاً ؟

همین NanoStation5 که گفتی یعنی روی باند 5.8 گیگاهرتزی هستی.

3 کیلومتر برای نانو5 فاصله زیادی نیستش. احتمالآ مشکل شما از اکانتینگ ISP هستش. بهشون اطلاع بدید که ریت دانلودتون پایین هستش.

برای 256 باید ریت دانلود بین 28 تا 30 باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or