استودیوی Quantic Dream سرگرم کار روی یک بازی AAA برای PS4 است

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,176
نام
Ehsan
باور کنید آرامش،احساسات، داستان ، گیمپلی و موسیقی از برترین و قوی ترین عناصر موجود در بازیهای این شخص هستش. درک این موارد کمی سخته ولی وقتی با فکر این آدم مشعوف بشین دل کندن ازش کاریست بس بسیار نا ممکن!

قصد ترول ندارم ولی من HR رو که تموم کردم چیزی به غیر از دکمه زدن ندیدم از این بازی:d.
به احتمال زیاد مشکل از درکمه باید روش کار کنم:d.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
حالا همینطوری بیایم به ترتیب 3 تا بازی اخیر Cage رو از خوب به بد مرتب کنیم!:D
فارنهایت > بیاند > هوی رین
داستان بازیاش خوب باشه من با باقی چیزاش خیلی مشکلی ندارم...

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
کسایی که معمولا QD و Cage رو ترول میکنن چند دستن:
1- فن اکس باکس هستن ( چشم دیدن این بازی ها رو روی کنسول رقیب ندارن!).
2- فقط اکس باکس دارن یا دسکتاپ.
3- کلا هیتر هستن و شناخته شده!.
4- بازی رو فقط نوک تفنگ میدونن.
5- اینقدر بی احساس و خشن هستن که نمیتونن قطره ای اموشن از اقیانوس بیکران استاد کیج دریافت کنن.

باور کنید آرامش،احساسات، داستان ، گیمپلی و موسیقی از برترین و قوی ترین عناصر موجود در بازیهای این شخص هستش. درک این موارد کمی سخته ولی وقتی با فکر این آدم مشعوف بشین دل کندن ازش کاریست بس بسیار نا ممکن!

80581223386235805551.gif

.Joke post? Please be a joke post

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
وقتی میبینم امثال Gone Home , Stanley parable و Brothers تو 4 ساعت کاری رو میکنند که ایشون نمیتونه تو 2 تا بازی قبلیش انجام بده دوست دارم بیشتر به کیج گیر بدم:d ولی اینجا به صلیب کشیده میشم

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
وقتی میبینم امثال Gone Home , Stanley parable و Brothers تو 4 ساعت کاری رو میکنند که ایشون نمیتونه تو 2 تا بازی قبلیش انجام بده دوست دارم بیشتر به کیج گیر بدم:d ولی اینجا به صلیب کشیده میشم

نه عزيزم شما گير منطقي بده هيچكس حرفي نداره منتها ايراد منطقي بگير.

متاسفانه من حاضرم قسم بخورم بجز يه عده معدود كه حالا حداقل منطقي صحبت ميكنن بقيه تروليستهاي محترم حتي بازي هاي كيج رو با چشم غير مسلح از نزديك نديدن. فقط طبق رسالت هميشگيشون كه قسم خوردن نزارن يه تاپيك سالم بمونه در اين راه مجاهدت ميكنن.

در مقابل دكمه زدن هم فقط ميتونم بگم كلهم اجمعين تمام بازيهايي كه از اول تاريخ ساخته شدن بايد توشون دكمه ميزدي

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
متاسفانه من حاضرم قسم بخورم بجز يه عده معدود كه حالا حداقل منطقي صحبت ميكنن بقيه تروليستهاي محترم حتي بازي هاي كيج رو با چشم غير مسلح از نزديك نديدن. فقط طبق رسالت هميشگيشون كه قسم خوردن نزارن يه تاپيك سالم بمونه در اين راه مجاهدت ميكنن.

من فکر کنم دلیل هیت ورزیدن خیلی ها به کیج - سَوای اون جماعتی که از سر PS و Xbox فن بودن پست میدن و خودت هم گفتی- این باشه که فکر می کنن که کیج مستحق این جایگاه و امکاناتی که دور و برش ریخته نیس و خیلی آدمای دیگه ای هستن که اگه جای این بشر می بودن تو این سالها کارای به مراتب بزرگتری کرده بودن. از اونطرف خود کیج هم با حرفها یا بهتر بگیم شعارهایی که از روز معرفی تا ریلیز بازیهاش مداوم مابین مصاحبه هاش دیکته می کنه مقصره و اولین زمینه های هیتر شدن رو این خودشه که فراهم می کنه. حالا من که خودم دشمنی با QD ندارم ولی انصافاً به کسایی که بهش نقد دارن و ایراد می گیرن هم تو خیلی جاها حق میدم. کلاً یعنی اینکه اینطوری هام نیست که دیگه همه ملت از سر فن بودن و کینه داشتن و این مسائل بخوان ازش انتقاد کنن یه سری هم واقعاً حرفهاشون به جاست، تو همین تاپیک هم بوده ازشون.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
@Polaris
منو واقعا تحت تاثیر قرار دادی. یعنی فقط از تو بر میاد بگی گیم پلی Beyond از Halo4 بهتره. نابودم کردی بخدا. آفرین. یکم دیگه تلاش کنی میتونی "WTF؟" ترین پست کل تاریخ اینترنت رو بزنی.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
من فکر کنم دلیل هیت ورزیدن خیلی ها به کیج - سَوای اون جماعتی که از سر PS و Xbox فن بودن پست میدن و خودت هم گفتی- این باشه که فکر می کنن که کیج مستحق این جایگاه و امکاناتی که دور و برش ریخته نیس و خیلی آدمای دیگه ای هستن که اگه جای این بشر می بودن تو این سالها کارای به مراتب بزرگتری کرده بودن. از اونطرف خود کیج هم با حرفها یا بهتر بگیم شعارهایی که از روز معرفی تا ریلیز بازیهاش مداوم مابین مصاحبه هاش دیکته می کنه مقصره و اولین زمینه های هیتر شدن رو این خودشه که فراهم می کنه. حالا من که خودم دشمنی با QD ندارم ولی انصافاً به کسایی که بهش نقد دارن و ایراد می گیرن هم تو خیلی جاها حق میدم. کلاً یعنی اینکه اینطوری هام نیست که دیگه همه ملت از سر فن بودن و کینه داشتن و این مسائل بخوان ازش انتقاد کنن یه سری هم واقعاً حرفهاشون به جاست، تو همین تاپیک هم بوده ازشون.

ببخشيد وحيد جان من خيلي متوجه منظورت نشدم. ولي حالا كه فرمودي بزار يه نكته رو هم بگم اين ديويد كيج يه آدميه كه داره يه كار متفاوت ميكنه و سبكي بازي ميسازه كه با بقيه بازيا متفاوته. حالا يه بحث پيش مياد آيا شما با اينكارش ارتباط برقرار ميكني يا نه؟ خوشت مياد يانه؟ قرار نيست كه همه از يه سري بازي خوششون بياد. براي مثال من از اسكايريم خوشم نيومد ولي به خودم اجازه نميدم در موردش اظهار نظر كنم چون اطلاعي ازش ندارم. كاراي ديويد كيج هم همينطور حالا بدليل متفاوت بودنشون كمي بحث برانگيزن ولي با حرفش بسيار موافقم كه ميگه منتقدين من نميتونن بگم كه چه چيز بازي هست چه چيز نيست. كاراي ايشون طرفداراي خودشو داره و مشترياي خودش رو. حالا اگه بقول تو كساني هستن كه انتقاداتي دارن اوكي ميتونن مطرح كنن. ولي اين فضايي كه من اينجا ميبينم فضاي انتقاد نيست. فضاي سوزشه و تنها دواي دردش آب سرد
آ

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
یعنی عاشق همتونم. اول یارو اومده نقل قول کرده گفته چرا با دکمه زنی مشکل داری، با این که من همونجا گفتم با داستانش مشکل دارم، زیاد به چیزای دیگه اهمیت نمی دم :)) بعدشم همون استادی که معنی کلیشه بهتر از همه می دونه و خیلی خفنه بیاد بگه که چطور، توی کدوم دنیا، دختری که یک Entity بهش وصله شونزده سالگی متالهد می شه :)) چطور وقتی چهارده سالشه همه مسخرش می کنن می اندازنش تو کمد :)) مگه بینوایان ـه آخه استاد :)) کل لاجیک خیلی خفنه، مخصوصا هویت آیدن و چرا این که CIA از اول دنبال جودی بوده. مرحله Mission و مخصوصا اون پسر عربیه هم که توهین به تمام شعوری بود که یک انسان می تونه داشته باشه.

پ.ن : فکر کنم دلیل طرفداری بیشتر افراد از بازی های دیوید کیج اینه که استودیو 2nd Part سونی باشه. الان واقعا چرا وقتی که Naughty Dog, Santa Monica, Ready at Dawn, Sucker Punch و خیلی استودیو های دیگه فرست پارتی سونی هستن، چرا نیاز می بینین باید ازین بازی هم حمایت کنین حتما؟ Beyond Two Souls برای سطح خود کارای دیوید کیج هم پایین بود And there's nothing you can do to change that

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
بازی دوتا مشکل داشت :
سیستم ناکارآمد فایتینگ بود .

یک مشکل اساسی دیگش هم آیتمی شدن بازی بود که کیج میخواست سبکهای (درام ، فانتزی ، اکشن ، ترس ، هیجان انگیز ، مدرن ، بیوگرافی ) رو داخل بازی یکجا داشته باشه در هر آیتمی . که همین مورد واقعا من رو بسیار گیج کرد و ارتباط گرفتن واقعا سخت میشد . دیگه آخراش کلا فاز توهم گرفته بود بازی . با اینکه طرفدارشم ولی توی بسیاری از آیتمها ناامید شدم .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
یعنی عاشق همتونم. اول یارو اومده نقل قول کرده گفته چرا با دکمه زنی مشکل داری، با این که من همونجا گفتم با داستانش مشکل دارم، زیاد به چیزای دیگه اهمیت نمی دم :)) بعدشم همون استادی که معنی کلیشه بهتر از همه می دونه و خیلی خفنه بیاد بگه که چطور، توی کدوم دنیا، دختری که یک Entity بهش وصله شونزده سالگی متالهد می شه :)) چطور وقتی چهارده سالشه همه مسخرش می کنن می اندازنش تو کمد :)) مگه بینوایان ـه آخه استاد :)) کل لاجیک خیلی خفنه، مخصوصا هویت آیدن و چرا این که CIA از اول دنبال جودی بوده. مرحله Mission و مخصوصا اون پسر عربیه هم که توهین به تمام شعوری بود که یک انسان می تونه داشته باشه.

پ.ن : فکر کنم دلیل طرفداری بیشتر افراد از بازی های دیوید کیج اینه که استودیو 2nd Part سونی باشه. الان واقعا چرا وقتی که Naughty Dog, Santa Monica, Ready at Dawn, Sucker Punch و خیلی استودیو های دیگه فرست پارتی سونی هستن، چرا نیاز می بینین باید ازین بازی هم حمایت کنین حتما؟ Beyond Two Souls برای سطح خود کارای دیوید کیج هم پایین بود And there's nothing you can do to change that
خدا وکیلی این همه نفرت هیت ورزیدن واسه چی واقعا ، از پستت نسبت به کیج خون میباره قابل انکارم نیست
دلیلشم نمی دونم واقعا چرا میخوای کیج یه ادم بی مصرف جلوه بدین؟واقعا چرا؟

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
بدون شک Beyond: Two Souls بزرگ‌ترین Epic Fail سال بود. واقعاً دلیل این همه توجیه رو نمی‌فهمم. تنها عنوان David Cage که خیلی خوب بود همون فارنهایت بود، Heavy Rain هم می‌خواست ادامه دهنده راه فارنهایت باشه ولی بعضی قسمت‌هاش افت زیادی داشت. اما Beyond: Two Souls کاملاً ضعیف بود. حالا سلیقه‌ی خودتونه که می‌خواین این بازی رو ابر شاهکار قرن بدونین. من مشکلی ندارم با سلیقتون ولی کمی واقعیت رو بپذیرید!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خدا وکیلی این همه نفرت هیت ورزیدن واسه چی واقعا ، از پستت نسبت به کیج خون میباره قابل انکارم نیست
دلیلشم نمی دونم واقعا چرا میخوای کیج یه ادم بی مصرف جلوه بدین؟واقعا چرا؟

من هیچ احساسی نسبت به دیوید کیج ندارم. همونقدر که بروس استرلی.... حالا نه بروس استرلی :D، ولی مثلا هرچی من بلیزینسکی رو قبول دارم، تا اون حد هم دیوید کیج رو قبول دارم، از حرفهاش خوشم نمی آد.

فارنهایت جزء تاپ 5 بازی های نسل هفتمم بود، هوی رین هم با این که چندماه بیشتر نشده بازیش کردم، ولی بازم در حد یک عنوان قابل قبول و اوکی بود. اما بیاند بد بود، واقعا بود ؛ اشکالی هم نداره، می تونه توی بازی بعدیش جبران کنه، یه عنوان در حد Indigo Prophecy بسازه که باز دوباره همه بازی کنیم و خوشمون بیاد، اما هیچ تاثیری در بد بودن Beyond نداره. بیاند نامید کننده ترین بازی سال بود. GOW و GeOW اشکالی نداشتن چون هردوتاشون اسپین آف بودن از اول. GeOW رو هم که اصلا PCF ساخته بود و مال استودیو اصلی نبود، سانتا مانیکا هم که داشت روی اون عنوان استیگ کار می کرد که کنسلش کردن!
ولی بیاند برای هایپی که شده بود واقعا به قول کیوان Epic Fail امسال بود. اگه گرافیک خفــــــن و پرفورمنس Otherwordly الن پیچ هم نبود، تا آخر نمی شد تحملش کرد.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
من هیچ احساسی نسبت به دیوید کیج ندارم. همونقدر که بروس استرلی.... حالا نه بروس استرلی :D، ولی مثلا هرچی من بلیزینسکی رو قبول دارم، تا اون حد هم دیوید کیج رو قبول دارم، از حرفهاش خوشم نمی آد.

فارنهایت جزء تاپ 5 بازی های نسل هفتمم بود، هوی رین هم با این که چندماه بیشتر نشده بازیش کردم، ولی بازم در حد یک عنوان قابل قبول و اوکی بود. اما بیاند بد بود، واقعا بود ؛ اشکالی هم نداره، می تونه توی بازی بعدیش جبران کنه، یه عنوان در حد Indigo Prophecy بسازه که باز دوباره همه بازی کنیم و خوشمون بیاد، اما هیچ تاثیری در بد بودن Beyond نداره. بیاند نامید کننده ترین بازی سال بود. GOW و GeOW اشکالی نداشتن چون هردوتاشون اسپین آف بودن از اول. GeOW رو هم که اصلا PCF ساخته بود و مال استودیو اصلی نبود، سانتا مانیکا هم که داشت روی اون عنوان استیگ کار می کرد که کنسلش کردن!
ولی بیاند برای هایپی که شده بود واقعا به قول کیوان Epic Fail امسال بود. اگه گرافیک خفــــــن و پرفورمنس Otherwordly الن پیچ هم نبود، تا آخر نمی شد تحملش کرد.

حرف شما کاملا درست دوست عزیز Beyond بازی که باید بود واقعا نبود از عنوان های قبلی کیج هم ضعیف تر بود
ما سونی فن ها هم قبول داریم ، ولی باور کن باز با این همه من از بازی کردنش لذت بردم نه بخاطر این استودیو 2nd Part بخاطر اینکه
من با این جور سبک ها واقع لذت میبرم
از اینها گذشته متاسفانه تو این تاپیک داره به کل کارهای کیج مثل یه بازی افتضاح نگاه میشه
در کل من پست قبلیمم گفتم کیج یه استاد نیست (از نظر من) ، بلکه بیشتر میشه گفت بخاطر سبک خاصش
و داستان سرایی زیباش واسه ما سونی فن ها یه بازیساز خاص و متفاوته
.:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر