استودیوی Quantic Dream سرگرم کار روی یک بازی AAA برای PS4 است

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
جون من ديگه بس كنيد.اشكمون رو در آوريد.درياي بيكران و مواج عشق و دوستي ....

من خودم به شخصه IP و HR رو بازي كردم.بازي اول زمان خودش يك عنوان جذاب و متفاوت بود.HR در حد يك بازي معمولي ميشه ازش ياد كرد.Beyond رو هم چون بازي نكردم كاري ندارم بهش.منتهي بيشتر از بازي هاي ايشون خودشون و يك عده فنشون سوژه هستش خدا وكيلي.

يعني به F@k رفته ترين كلمه اين فروم كلمه استاد هستش.به هر ننه قمري كه نميشه گفت استاد.استاد به امثال Miyamato و Suzuki ميشه گفت كه حداقل توي ساخت 20-30 تا بازي نقش مستقيم داشتن.حداقل توي 4-5 تا سبك مختلف بازي در خور و ارزشمند داشتن.حداقل هركدوم بنيان گذار چندين چيز جديد توي صنعت بازي سازي بودن كه اون رو يك پله بالاتر برده.

طرف توي سبك فايتينگ،آركيد پرواز،ريسينگ،RPG،پلتفرمر،اكشن ادونچر و ... بازي ساخته و كلي چيزهاي جديدي وارد هركدوم كرده.به اين آدم ميگن استاد.يك دونه هم مصاحبه ازش نميتوني پيدا بكني كه بگه من الم من بل.

طرف 3 تا بازي متوسط ساخته كه نصفش بايد فيلم نگاه كني،جالب اينكه همين فيلم هم در حد آثار درجه دو سينماي جهان هستش،از كجا استاد شده من نفهميدم به شخصه.

توي اين صنعت بزرگ بازي سازي كيج به زور يك بازي ساز معمولي هستش.تمام.
درس امروز :
استاد به شخصی گفته میشه که اولا تو 20-30 تا بازی نقش داشته باشه پس کوجیما کار آموز هم حساب نمیشه چه برسه به استاد!
استاد به شخصی گفته میشه که تو حداقل 4-5 تا سبک بازی نقش داشته باشن که با این احتساب 80 درصد بازی ساز های بزرگ الکی لقب استاد رو گرفتن!!
اینکه شما سه تا بازی استاد رو متوسط می دونید نظر شخصیتون هست نه بیشتر نه کمتر! چرا که استقبال و امتیازات امثال هوی رین چیزی دیگه ای میگه !
حتی این بیوند هم با نمرات کمش ولی متا یوزر بالایی آورد و مهم این بود که گیمرها پسندیدنش!
شاید گیم پلی عامه پسندی نداشته باشه ولی خب به اندازه ی کافی بازی هاش دستاوردهای فنی و شیوه های خاص روایت داستان و شخصیت پردازی های فوق العاده ای داره که در نوع خودش جریان ساز باشه!
ایکه کیج بازی ساز معمولی یا خوبی هست رو شما تعیین نمی کنید بلکه کیفیت آثارش تعیین میکنه که با فاکتور گرفتن از بیوند میشه متوجهش شد!

- - -ویرایش - - -

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,788
نام
محمد
استاد به شخصی گفته میشه که اولا تو 20-30 تا بازی نقش داشته باشه پس کوجیما کار آموز هم حساب نمیشه چه برسه به استاد!
عمو کوجیما که فقط 40 تا Metal Gear ساخته :D :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
عمو کوجیما که فقط 40 تا Metal Gear ساخته :D :D
منظورش بیشتر به این نزدیکه که 20 -30 بازی مختلف در کارنامه داشته باشه چون ساخت یک بازی و ادا مه ی اون رو خیلی ها بلد هستن به راحتی با هر کیفیتی ارائه بدن!
حتی اگه منظورش از یم فرنچایز هم باشه پس میشه خیلی های دیگه رو هم نام برد که با اینکه استادن ولی مثل اینکه نباید باشن چون امروز این درس رو یاد گرفتیم بازی سازی استاده که 20-30 تا بازی ساخته باشه!:d
در کل همه ی این ها بهونس نکته اون فشاره =;

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,176
نام
Ehsan
بازی که گیم پلی داره.;))

52621047755248124628.jpg

و بازی ای که گیم پلی نداره .:))

52792529598351004114.jpg

من نمیدونم آخه این رایز بدبخت چه گناهی کرده که باید یه پای ثابت ترولاتون باشه :|.
بحث سرـه هر چی باشه باید پای رایز وسط کشیده شه:|.

54606500306381123264.gif

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد

من خودم به شخصه IP و HR رو بازي كردم.بازي اول زمان خودش يك عنوان جذاب و متفاوت بود.HR در حد يك بازي معمولي ميشه ازش ياد كرد.Beyond رو هم چون بازي نكردم كاري ندارم بهش.منتهي بيشتر از بازي هاي ايشون خودشون و يك عده فنشون سوژه هستش خدا وكيلي.

يعني به F@k رفته ترين كلمه اين فروم كلمه استاد هستش.به هر ننه قمري كه نميشه گفت استاد.استاد به امثال Miyamato و Suzuki ميشه گفت كه حداقل توي ساخت 20-30 تا بازي نقش مستقيم داشتن.حداقل توي 4-5 تا سبك مختلف بازي در خور و ارزشمند داشتن.حداقل هركدوم بنيان گذار چندين چيز جديد توي صنعت بازي سازي بودن كه اون رو يك پله بالاتر برده.

طرف توي سبك فايتينگ،آركيد پرواز،ريسينگ،RPG،پلتفرمر،اكشن ادونچر و ... بازي ساخته و كلي چيزهاي جديدي وارد هركدوم كرده.به اين آدم ميگن استاد.يك دونه هم مصاحبه ازش نميتوني پيدا بكني كه بگه من الم من بل.

طرف چارتا تا بازي متوسط ساخته كه نصفش بايد فيلم نگاه كني،جالب اينكه همين فيلم هم در حد آثار درجه دو سينماي جهان هستش،از كجا استاد شده من نفهميدم به شخصه.

مگه به تعداد هست؟!! خالق هاف لایف با دو تا بازی تمام قله های بازی را درنوردید! در ضمن میاموتو بازی نقش افرینی ساخته؟!! این اقا به غیر از ماریو و زلدا که به ترتیب میشوند پلتفرمر و اکشن ادونچر تو سبک دیگه فعالیت نداشته.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
شما لطف كن معيارات از اينكه ايشون استاد بازي سازي هستن كه خيلي ها نميتونن آثارشون رو درك كنن به من بگو شايد من قانع شدم و به راه راست هدايت شدم.جدي ميگم.
همین که تونسته یه بازی بسازه که سبک بازی زمین تا اسمون با بقیه فرق می کنه به نظرت کافی نیست

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
مگه به تعداد هست؟!! خالق هاف لایف با دو تا بازی تمام قله های بازی را درنوردید! در ضمن میاموتو بازی نقش افرینی ساخته؟!! این اقا به غیر از ماریو و زلدا که به ترتیب میشوند پلتفرمر و اکشن ادونچر تو سبک دیگه فعالیت نداشته.

اولا خودت ميگي Half-Life.دوما كسي من نديدم دم به دم نه خالقان Half-Lifeو نه طرفداراش اينترنت رو جر بدن به خاطر بازيشون.سوما خودت ميگي بازي ساخته كه تمام قله هاي هاي افتخار رو درنويده و تاثير بسيار روي اين صنعت گذاشته.علاوه بر اون من نظرم فقط در مورد كيج نبوده و كلي گفتم.گفتم تنها چندين نفر توي اين صنعت هستن كه واقعا شايسته چنين عناوين و اصطلاحا ستايشي هستن.

درس امروز :
استاد به شخصی گفته میشه که تو حداقل 4-5 تا سبک بازی نقش داشته باشن که با این احتساب 80 درصد بازی ساز های بزرگ الکی لقب استاد رو گرفتن!!

اینکه شما سه تا بازی استاد رو متوسط می دونید نظر شخصیتون هست نه بیشتر نه کمتر! چرا که استقبال و امتیازات امثال هوی رین چیزی دیگه ای میگه !
حتی این بیوند هم با نمرات کمش ولی متا یوزر بالایی آورد و مهم این بود که گیمرها پسندیدنش!
شاید گیم پلی عامه پسندی نداشته باشه ولی خب به اندازه ی کافی بازی هاش دستاوردهای فنی و شیوه های خاص روایت داستان و شخصیت پردازی های فوق العاده ای داره که در نوع خودش جریان ساز باشه!
ایکه کیج بازی ساز معمولی یا خوبی هست رو شما تعیین نمی کنید بلکه کیفیت آثارش تعیین میکنه که با فاکتور گرفتن از بیوند میشه متوجهش شد!

- - -ویرایش - - -

با اين دوتا بند تقريبا موافقم.80 درصد بازي ساز ها هم لقب استاد نگرفتن.

گيم پلي عامه پسند؟؟؟

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی

طرف چارتا تا بازي متوسط ساختهكه نصفش بايد فيلم نگاه كني،جالب اينكه همين فيلم هم در حد آثار درجه دو سينماي جهان هستش،از كجا استاد شده من نفهميدم به شخصه.

شما لطف كن معيارات از اينكه ايشون استاد بازي سازي هستن كه خيلي ها نميتونن آثارشون رو درك كنن به من بگو شايد من قانع شدم و به راه راست هدايت شدم.جدي ميگم.
یکی از همون اعضایی که اصلا هم بی طرف و فن نیستند :) هوی رین با اون نمرات و جوایز میشه متوسط o:-)بعضی کامنت ها بیشتر حالت فکت داره تا چیزه دیگه ...
به نظر میرسه به این کلمه ی استاد و کیج خیلی خیلی آلرژی پیدا شده ! پس باید بگم که
استاد:x

آخرین ویرایش:

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
فقط منم یا بقیه هم موافقن که هر بازیی که میسازه از قبلیش ضعیف تره؟ :؟به نظرم فارنهایت از همه بهتر بود

هر کسی تو زندگیش فراز و نشیب داره ، شما یه بازیساز پیدا نمی کنی که همیشه تو اوج باشه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
Quantic Dream همیشه نوآوری داشته تو ساخت گيمهاش چه از لحاظ گرافیکی موزیک و سبک منحصربفرد بازیها :)

و اینها همه را از ذهن خلاق دیوید کیج داره

یک جمله زیبایی گفته بود::>

من برای پول بازی نميسازم

و عملا هم تا به حال نشون داده که همه چیز را فدای درآمد مالی بیشتر نمی کنه

:x

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
اولا خودت ميگي Half-Life.دوما كسي من نديدم دم به دم نه خالقان Half-Lifeو نه طرفداراش اينترنت رو جر بدن به خاطر بازيشون.سوما خودت ميگي بازي ساخته كه تمام قله هاي هاي افتخار رو درنويده و تاثير بسيار روي اين صنعت گذاشته.علاوه بر اون من نظرم فقط در مورد كيج نبوده و كلي گفتم.گفتم تنها چندين نفر توي اين صنعت هستن كه واقعا شايسته چنين عناوين و اصطلاحا ستايشي هستن.

با اين دوتا بند تقريبا موافقم.80 درصد بازي ساز ها هم لقب استاد نگرفتن.

گيم پلي عامه پسند؟؟؟

الان مشکل این که نباید به کیج گفت استاد چیه ؟؟؟؟ چیش الرژی زا هست ؟؟؟؟ وقتی یک نفر دوست داره به کیج بگه استاد خب عشقشه نظرشه توهم نمیتونی تغییر بدی . اگرم میخوای تغییرش بدی بهتره بگم پیامبر نیستی که به کسی بگی چی صلاحه چی صلاح نیست !!!! بهتره روی عقایدت هم یک تغییر نظری بدی چون بازیی با متای 87 به هیچ وجه یک بازی معمولی نیست مخصوصا این که فروشش خیلی بیشتر از چیزی بوده که اون سبک نیاز داشته . بهتره یکم به قول خودتون به نظر بقیه احترام بزارین و اینقدر هروقت یک خبر در مورد کیج میاد گند نزنین به سر و روی تاپیک
یه سری از فانتزی های جناب رو نام بریم بد نیست
عنوان tittan fall یک عنوان متوسطه چون متاش شده86:))
فقط افرادی استادن که 40 تا بازی با سبک مختلف درست کنن ( تخیلی ) پس دراکمن و کوجیما به هیچ وجه استاد نیستن با این که بهترین بازی های دوران رو داشتن:|

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,757
نام
علی
الان مشکل این که یک عده دوست دارن به کیج بگن استاد چیه ؟؟؟؟ چیش الرژی زا هست ؟؟؟؟ وقتی یک نفر دوست داره به کیج بگه استاد خب عشقشه نظرشه توهم نمیتونی تغییر بدی . اگرم میخوای تغییرش بدی بهتره بگم پیامبر نیستی که به کسی بگی چی صلاحه چی صلاح نیست !!!! بهتره روی عقایدت هم یک تغییر نظری بدی چون بازیی با متای 86 به هیچ وجه یک بازی معمولی نیست مخصوصا این که فروشش خیلی بیشتر از چیزی بوده که اون سبک نیاز داشته . بهتره یکم به قول خودتون به نظر بقیه احترام بزاری اینقدر هروقت یک خبر در مورد کیج میاد گند نزنین به سر و روی تاپیک
یه سری از فانتزی های جناب رو نام بریم بد نیست
عنوان tittan fall یک عنوان متوسطه چون متاش شده86:))
فقط افرادی استادن که 40 تا بازی با سبک مختلف درست کنن ( تخیلی ) پس دراکمن و کوجیما به هیچ وجه استاد نیستن با این که بهترین بازی های دوران رو داشتن:|
87 :d (که البته اگه 3 تا روشن فکری که 4 دادند نبودند بیشتر میشد) , در gamerankings هم 89,23% شد
ولی چه کنیم که در حد یک بازی معمولی میشه ازش یاد کرد:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر