استودیوی Quantic Dream سرگرم کار روی یک بازی AAA برای PS4 است

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
قدیم ها یه استادی داشتیم ایشون اولین FPS 3D تاریخ بازی های رایانه ای رو ساخت. یه اشتباه کرد شد یارو بازی سازه.
استاد داوود قفس هم منتظریم یه نسخه دیگه فیلم بده بیرون ما هم چن وخ یه بار یه کلید بزنیم فیلم بره جلو.
این یکی فیلمی که میسازن رو ایکاش مث تلتیل اپیزودیک کنن چندماه یک بار بدن بیرون دیگه زحمت پیدا کردن یه سوژه جدید رو به خودشون ندن.
اتفاقا اشتباهت همین جا هست. ببین گیم پلی که دیوید کیج تو اثارش ارائه میده خیلی راحت میتونی بازی را به اتمام برسونی. در ضمن همین اثار ایشان را که بعضی ها برچسب فیلم بهش میزنند تو زمان خودش به خصوص فارنهایت و هوی رین کلی جایزه درو کرده است.من که طرز فکرشو دوست دارم. حداقل این که تجربه ای نو ارائه میده.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,805
نام
مراد حلیمی
یه چیزی بسازه در حد Indigo Prophecy من خیلی خوشحال میشم :D من هنوز از استاد (!) ناامید نشدم :D
به نظر من هم اوج کارش همون فارنهایت بود و خیلی خوب بود..شاید باز بگن بازی نبود ولی خیلی خوب بود
بعد فارنهایت خیلی خواست متد فارنهایت رو گسترش بده و برای من دیگه جالب نبود یعنی زد جاده خاکی

.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,797
نام
محمد
به نظر من هم اوج کارش همون فارنهایت بود و خیلی خوب بود..شاید باز بگن بازی نبود ولی خیلی خوب بود
بعد فارنهایت خیلی خواست متد فارنهایت رو گسترش بده و برای من دیگه جالب نبود یعنی زد جاده خاکی

.
Indigo Prophecy و Heavy Rain و Beyond و در ادامه کارهای جدید Telltale همشون از نظر من بازی هستن. یعنی دقیقا تو تعریف Video Game قرار میگیرن، حالا یه سری این سبکی که کیج کار میکنه رو بازی نمی دونن بحثش جدا هست :D ولی Indigo Prophecy طبق همون تعریف عمومی بازی هم یه بازی خیلی خوب بود، یه سری مشکلات داشت ولی تجربه خیلی جالبی بود. Heavy Rain یه سری جاها پیشرفت داشت، یه سری جاها هم پسرفت داشت، Beyond رو هنوز نرفتم ولی به نظر میاد کلا پسرفت داشته باشه :D امیدوارم سبک و سیاق گیم پلی عنوان بعدی کیج بره سمت Indigo Prophecy، اونایی که بازی کردن میدونن چه بازی قشنگی بود :D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,671
نام
سهيل
يكي از فانتزيام اينه كه استاد دستش به خطا بره يك بازي مولتي پلتفرم بزنه بعد واكنش مريداش رو ببينم و منم كه دارم شكست عشقي يك عده رو پشت كامپيوتر نگاه ميكنم سيگارم رو روشن كنم و توي دودش محو بشم.:))

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
Indigo Prophecy و Heavy Rain و Beyond و در ادامه کارهای جدید Telltale همشون از نظر من بازی هستن. یعنی دقیقا تو تعریف Video Game قرار میگیرن، حالا یه سری این سبکی که کیج کار میکنه رو بازی نمی دونن بحثش جدا هست :D ولی Indigo Prophecy طبق همون تعریف عمومی بازی هم یه بازی خیلی خوب بود، یه سری مشکلات داشت ولی تجربه خیلی جالبی بود. Heavy Rain یه سری جاها پیشرفت داشت، یه سری جاها هم پسرفت داشت، Beyond رو هنوز نرفتم ولی به نظر میاد کلا پسرفت داشته باشه :D امیدوارم سبک و سیاق گیم پلی عنوان بعدی کیج بره سمت Indigo Prophecy، اونایی که بازی کردن میدونن چه بازی قشنگی بود :D
نه حاجی beyond پیشرفت داشت،خیلی هم داشت.فقط متاش کم شد :-SS

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
يكي از فانتزيام اينه كه استاد دستش به خطا بره يك بازي مولتي پلتفرم بزنه بعد واكنش مريداش رو ببينم و منم كه دارم شكست عشقي يك عده رو پشت كامپيوتر نگاه ميكنم سيگارم رو روشن كنم و توي دودش محو بشم.:))

عه !!! من فکر میکردم تنها فانتزی شما اینه که مایکروسافت بره Take Two رو بخره :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,005
نام
مهدی
از بازی های Cage خوشتون نمیاد ؟ بازیاش رو بازی نمیدونین ؟ به نظرتون عقایدش پُفکیه ؟
بذارین ما با فیلممون و چنتا کلیک بِینش خوش باشیم :) !

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
فانتزی چیه؟ قبلا کیج گفته بود که یه روزی بازیه مولتی پلتفرم میسازه .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقایون عصبانی نشین:d جریان کاملا یه چیز دیگه هست و بچه ها دارن یه یه چیز دیگه با محوریت ابر استاد قرن (که ماشالا یه سری دست طولانی در ریشه این کلمه دارن و IFYWIM و این حرفا) تیکه میندازن:d بحث اصلا مسخره کردن یا زیر سوال بردن توانایی دیوید کیج نیست.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
dafuq-did-i-just-read-meme.jpg

مگه ابر استاد قرن جوات یرلی نبود ؟! :-/
واقعا اینقدر ناراحتتون می کنه :))
ایشون از بهترین و برترین سازندهای دنیای گیم بوده و هستن و متاسفانه یا خوشبختانه اینجا زیاد هم طرفدار داره
آقایون عصبانی نشین
yahoo_4.gif
جریان کاملا یه چیز دیگه هست و بچه ها دارن یه یه چیز دیگه با محوریت ابر استاد قرن (که ماشالا یه سری دست طولانی در ریشه این کلمه دارن و IFYWIM و این حرفا) تیکه میندازن
yahoo_4.gif
بحث اصلا مسخره کردن یا زیر سوال بردن توانایی دیوید کیج نیست
شما هم که کاملا شناخته شده هستی !

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,792
نام
علی
the walking dead و the wolf among us رو کمتر کسی دیدم تو اینجا ازشون خوششون نیاد و هر جا که بحثی پیرامونشون شکل بگیره به به ها و چه چه ها از بازی سرازیر میشه و همه به عنوان یک بازی منتظر ایپزودهای بعدیش می مونن ( مثل خودم که عاشق هر دو هستم!) عنوانی که تو گیم پلی به معنای واقعی تعطیله و صرفا شده (90 درصد) گوش دادن دیالوگ ها و انتخاب یک گزینه و کسی هم به نبود یک گیم پلی قوی چه در بخش ادونچرشون و چه بخش اکشنش ایرادی نمی گیره! اما تا بحث بازی های آقا داوود که از لحاظ گیم پلی خیلی خیلی پررنگتر از اون دو بازی مذکور هست میشه میشه عنوانی که به درد گیمر جماعت نمی خوره و شایسته ی اسم بازی نیست و کلی ترول بهش می چسبه!!!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
همگی خسته نباشید همگی مثل هم هستین فقط دوستان همش انگشت اتهام به طرف مقابل میگیرن خسته نباشید یه تاپیک دیگه هم به گند کشیدین تبریک .;)

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
من زیاد با بازیهای ایشون حال نمیکنم ...ولی خوب طرفدارهای خودش رو داره ....دیگه نمیشه که بیام به زور به دیگران بگم اقا چون من بدم می یاد "حالا به هر دلیلی" ...شما هم باید ازش متنفر باشید...
ایشون یه بازی دیگه دارن به اسم Omikron The nomad soul که فکر می کنم بازی خوبی باشه چون تعریفش رو از کسایی که بازی کردن شنیدم....امیدوارم شماره دو این بازی رو بسازه چون خیلیها منتظرشن و هم گیمپلی همه پسندی داره....

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همگی خسته نباشید همگی مثل هم هستین فقط دوستان همش انگشت اتهام به طرف مقابل میگیرن خسته نباشید یه تاپیک دیگه هم به گند کشیدین تبریک .;)
همچین میگی به گند کشیدی انگار از جبهه مخالف بودن بیشترشون مثل خودت سونی فن و یکسری هم تحریریه بودن. همه در کل خودی بودن.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر