از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

ARMA 2 :
چون گیم پلیش اصلا راضی کننده نبود و باگهای عجیبش هم چاشنی کارش بود . کلا این بازی و سبک گیم پلیش برای ما هایی که به گیم پلی سری بازی هایی نظیر COD عادت کردیم کابوسی بیش نیست و ازار دهندست . به اندازه یه صفحه فقط MOVEMENT داشت . وسیستم تیر اندازیش به صورت از راه دور بود ولی در مجوع شبیه سازی خوب و نسبتا نزدیک به واقعیتی به بازی های جنگی بود که نمیشد کتمان کرد . ولی بیشتر یه بازی HARDCORE بود و اصلا به مزاج من سازگار نبود و پس از مدتی واقعا پشیمون شدم
.

MERO 2033 :
بازی فاجه به تمام معنی ! گرافیک اصلا در اون حدی نبود که توضیح میدادن . چون اصلا محیط ویژه ای برای گرافیک نداشت . اون جانور ها هم با قابلیت های بد و بالانس بد بازی بیشتر خنده دار بودن تا ترسناک .
گیم پلی داغون! داستان بد ! شخصیت پردازی ضعیف. نداشتن ساند تراکای مناسب یه بازی ترسناک . طراحی چهره نسل قبلی! همه اینها فقط گوشه از عوامل این بازی ضعیف از دیدگاه من بود . کلابازی های ترسناک باید بیشتر تو سبک سوم شخص و ادونچر باشن . این اصلا راضی کننده نبود .

خوب راستش عنوان تاپيك رو بهتره تغيير بدين از انجام چه بازي پشيمون شدين!!!
معمولاً شخصي بايد از خريد بازي پشيمون شده باشه كه پول نسخه اورجينال رو داده باشه و بگه حيف شد اين مقدار پول خرجش كردم!
ديگه حداكثر 1000 تومن واسه بازي پوليه كه آدم بخواد دلش بسوزه؟؟!!:)
و اما من از بازي كردن اين بازيها پشيمون شدم (البته تا اونجايي كه حضور ذهن دارم) :
The Thing
Bioshock
Resident Evil 4
Silent Hill - Shattered Memories

من كه از دست اين BF - Bad company 2 ديوانه شدم...... به نظر ميرسيد همش ميخوان اداي COD رو در بيارن...=((

چرا دوست من از دست این بازی دیوانه شدید؟! :-/:d
کسانی که اورجینال این بازی رو دارند الان هیچ مشکلی ندارند و هیچ باگی وجود نداره! :d
شما چون نسخه کرک بازی کرک بازی کردی روی اعصابت بوده! :d
قسمت مولتی پلیر بازی هم در مجموع از CODبهتره! این حرف من نیست این حرف اونایی هست که بازی کردند! :);)

چرا دوست من از دست این بازی دیوانه شدید؟! :-/:d
کسانی که اورجینال این بازی رو دارند الان هیچ مشکلی ندارند و هیچ باگی وجود نداره! :d
شما چون نسخه کرک بازی کرک بازی کردی روی اعصابت بوده! :d
قسمت مولتی پلیر بازی هم در مجموع از CODبهتره! این حرف من نیست این حرف اونایی هست که بازی کردند! :)

نه عزيزم.... مشكل من باگ نيست، اصلا با گيم پليش حال نميكنم، ولي COD يك چيز ديگست، همين الانشم COD 2 رو به همه ي بازي هاي ديگه ترجيح ميدم;)

خوب راستش عنوان تاپيك رو بهتره تغيير بدين از انجام چه بازي پشيمون شدين!!!
معمولاً شخصي بايد از خريد بازي پشيمون شده باشه كه پول نسخه اورجينال رو داده باشه و بگه حيف شد اين مقدار پول خرجش كردم!
ديگه حداكثر 1000 تومن واسه بازي پوليه كه آدم بخواد دلش بسوزه؟؟!!:)
و اما من از بازي كردن اين بازيها پشيمون شدم (البته تا اونجايي كه حضور ذهن دارم) :
The Thing
Bioshock
Resident Evil 4
Silent Hill - Shattered Memories

خوب شما احتمالا از بازي ترسناك بدتون مياد ديگه توي اين سبك اينا بهتريناش هستن شما بريد بازي فوق العاده... morphx بازي كنيد ببينيد چي ساختن

من از خرید Red dead (پی اس3) حسابی پشیمونم!! اصلا با مذاق من سازگار نیست، تا حالا 100بار اسب بدبختمو تیربارون کردم! اگه میشد کبابشم میکردم بعدش قلیون میکشیدم!!!!!!!:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or