از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

نه منظورش MAGـه یه بازی که فقط به صورت انلاین میشه انجام داد.!

منم خودم فن این بازی هستم وقبول دارم که نسبت به دیگر نسخه ها ضعف هایی داشت اما در هر صورت تجربه بسیار لذت بخشی بود و هرگز اونجوری نبود که ادم بخواد از خریدش پشیمون بشه!
حرف منم همین بود به نظر من هرکی که میخواد این بازی رو امتحان کنه بهتره نسخه 360 رو بازی کنه چون ارزونتره و به صرفه تره...من خودم واسه PS3 خریدم 75 تومان و اصلا فکرشو نمیکردم که یه روز بخوام بفروشمش...

اين همه بازي داغون هست اين بازي ها كه پشيموني نداره 3000 تومن دادين براش بسه اما براي بازي اي مثل morphx باور كنيد 3000 تومنم زياده كه من دادم:d

اینارو بیخیال با توجه به نمرات صحبت های سایت ها توصیه میشه هرگز Naughty bear رو بازی نکید! چون واقعا پشیمون میشید و مطمئنا از این به بعد تو این تاپیک فقط نام بازی naughty bear رو خواهیم دید..!=))=))

اینارو بیخیال با توجه به نمرات صحبت های سایت ها توصیه میشه هرگز Naughty bear رو بازی نکید! چون واقعا پشیمون میشید و مطمئنا از این به بعد تو این تاپیک فقط نام بازی naughty bear رو خواهیم دید..!=))=))
اينقدرها هم كه شما ميگي بازي بدي نيست.من تريلر از گيم پلي اون ديدم بد نبود.

اينقدرها هم كه شما ميگي بازي بدي نيست.من تريلر از گيم پلي اون ديدم بد نبود.
آها این همه سایت همه چرت و پرت میگن اما شما درست میگی خوب جالبه!
وقتی IGN به بازی میده 2.5 و تو نقدش میگه که شما نباید این رو بازی کنید به عمق فاجعه پی ببر

آها این همه سایت همه چرت و پرت میگن اما شما درست میگی خوب جالبه!
وقتی IGN به بازی میده 2.5 و تو نقدش میگه که شما نباید این رو بازی کنید به عمق فاجعه پی ببر
آرش یه بازی هم مثل Starcraft کم میگیره ولی ملت عاشقش.چون سلیقه ای هستش بازی.
مثل بازی های Lego و...

آرش یه بازی هم مثل Starcraft کم میگیره ولی ملت عاشقش.چون سلیقه ای هستش بازی.
مثل بازی های Lego و...
درسته بازی ها سلیقه ای هست اما بالاخره در سنجش خوب یا بد بودن بازی ها باید نمرات سایت ها رو هم در نظر گرفت در ضمن در مورد starcraft هیچوقت سایتی نمیگه نباید ان را بازی کنید!!!!!

سلام

من امروز یه چهار پنج تا بازی گرفتم که singularity هم جزوش بود مطمونید شرو ورره که این همه تا ریخشو عقب انداختن و.... البته من هنوز نصب نکردم alpha protocol چی (نخریدمها) شرور نیست که

پشت بسته ی dragon age origins درجشو دیدم بالا ی 17 ولی یه چیزیایی نوشته یود(تویه سایت esrb بعد از سرچ بازی قسمت content رو بنگرید)هم الان پشیمونم(چون هروقت بازی میکنم برادرم آویزونمه) هم دوستان این قضیش چیه تو اینتر نت هم سرچ کردم درست نفهمیدم اگه خیلی بالای 18هست بی خیالش بشیم ها؟
راستی انگار این قضیه تویه mass effect هم هست حالا چندشو نمیدونم(اصلا بازی نکردم)ولی شاید 2 رو بگیرم لطفا مارا آگاه کنید
(خداوکیلی دیگه موندم کجا پست بدم نخواستم تاپیک بسازم)
خداحافظ
یاعلی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or