از خرید چه بازیی پشیمون شدید؟

سلام
منم از NINJA GAIDEN 2 بدم میاد . خیلی ظاگارته حاله آدم به هم میخوره
رنگ بندیش خیلی بده:-&
TEKKEN 6 هم بد بود . اون چی بود آخه

SIMS3 هم از اون بدا هس اصلا تغییری نسبت به نسخه ی قبلیش نداشت جز گرافیک

نظره خودم بود

خوب شما احتمالا از بازي ترسناك بدتون مياد ديگه توي اين سبك اينا بهتريناش هستن شما بريد بازي فوق العاده... morphx بازي كنيد ببينيد چي ساختن
برادر اتفاقاً بعد از RPG سبك مورد علاقه من بازيهاي Survival Horror يا طبق فرمايش شما ترسناك هست!!;)
منتها The Thing يه سوهان روح به تمام معنا بود با سيستم چك پوينت و سيو فاجعه + دشمنان اعصاب خورد كن!
Bioshock كه البته Survival Horror نيست اما من هر چي فكر ميكنم نميفهمم ملت از چي اين بازي خوششون اومده و اونو شاهكار ميدونن!!
Resident Evil 4 كه لكه ننگي بود بر سري رزيدنت ايول. خدا رو شكر شماره 5 رو حتي دي وي دي بازي رو دستم هم نگرفتم چه برسه بخوام بازي كنم!!
و در نهايت Silent Hill - Shattered Memories هم به هبچ وجه قواعد و اصول و نكات مثبت سايلنت هيل هاي قبلي رو نداشت!! به جز داستان نسبتاً خوب هيچ چيز مثبت ديگه اي نداشت!
فضاسازي و گيم پلي هم در بدترين وضع ممكنه قرار داشتند!
صد رحمت به Origins . انصافاً خيلي خيلي بهتر از اين بود.:)

اخرین بازی که بعد از دو ساعت به سطل اشغال پیوست هیلو ریچ بود . 2 ساعت بازی کردم نه داستانش قشنگه نه چیزه خاصی داره فقط موسیقیش شاهکار بود همین . البته 2 هزار تومن پشیمونی نداره دیگه :d

اخرین بازی که بعد از دو ساعت به سطل اشغال پیوست هیلو ریچ بود . 2 ساعت بازی کردم نه داستانش قشنگه نه چیزه خاصی داره فقط موسیقیش شاهکار بود همین . البته 2 هزار تومن پشیمونی نداره دیگه :d
دقیقا!!!!!!!
Metro هم ضایع بود

باید نظرات این تاپیک رو به گینس معرفی کرد!:d
حیفید شماها کلا!

باید نظرات این تاپیک رو به گینس معرفی کرد!:d
حیفید شماها کلا!
والا من وقتی بایوشاک رو بازی میکنم داستان منو میخکوب میکنه ولی وقتی هیلو ریچ رو بازی کردم بعد دوساعت دیدم هیچی فقط 2 ساعت تیر در کردم:dداستان واسه من چیزی نداشت شاید واسه طرفدارا حرف زدن 4 تا ادم جذاب باشه ولی واسه من نبود فقط از موزیک لذت بردم. در ضمن قتل که نکردم:d هر کسی یه سلیقه ای داره من بازی یا فیلمی که داستانش جذاب نباشه یا سوپرایز نداشته باشه یا خسته کننده باشه میفرستم تو سطل اشغال. ایرادی نداره که یکیه نظرش با من فرق داره میگه من دوست دارم هیلو رو . نظرشم محترمه. فعلا من با این بازی حال نکردم کاریش نمیتونم بکنم که . دو سه ساعت بازی کردم خسته شدم شوتش کردم تو سطل:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or