اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
بازی back for blood موقع لاگین داخل بازی مشکلی نداره اما برای matchmaking و جوین شدن به هیچ سروری وصل نمیشه !
نه الکترو و نه هیچ dns دیگه ای روش کار نمی کنه !
قندشکن ها هم به دلیل کم شدن پهنای باندشون عملا کار نمیدن !
من الان 4 ماهه فقط دارم فیفا بازی میکنم همه بازیا vp,n میخوان و به شدت لگ شدن تنها گیمی که لگ نمیده همین فیفاس :| 400 ساعت پلی تایم

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
از مدیران انجمن تقاضا دارم این پیج برای رفع مشکلات بازی آنلاین و dns ایجاد کنن ، من الان ۱۰ روزه که روی خط فیبر مخابرات ، با هیچ dns نمیتونم به سرورهای cod mw2 وصل بشم ، از روی ps5

mostafa93

کاربر سایت
Jan 6, 2014
9
منم همین طور نه میتونم به اپیک وصل شم نه ea بتلفیلد فورتنایت و ... نه میتونم اپدیت کنم نه میتونم به سروا وصل شم کلا همش مشکله با وی پی ان هم رو حالت افلاین مود میرن

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
از مدیران انجمن تقاضا دارم این پیج برای رفع مشکلات بازی آنلاین و dns ایجاد کنن ، من الان ۱۰ روزه که روی خط فیبر مخابرات ، با هیچ dns نمیتونم به سرورهای cod mw2 وصل بشم ، از روی ps5
منم مخابراتم ..بدون dns به psn به زور وصل میشم..بازی های انلاین بدون dns اصلا وصل نمیشن!!!بتلفیلد که کلا فیلتره روی مخابرات.فقط cod وصل میشم اونم با dns...

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
منم مخابراتم ..بدون dns به psn به زور وصل میشم..بازی های انلاین بدون dns اصلا وصل نمیشن!!!بتلفیلد که کلا فیلتره روی مخابرات.فقط cod وصل میشم اونم با dns...
با چه dns وصل میشید ؟؟
من هرچی dns بود تست کردم ، ولی وصل نشد

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
اگر همون قسمت آنلاین سرویس گیر میکنه یک 5 دقیقه صبر کن.شب ها از ساعت 8 به بعد خیلی اذیت میکنه سعی کن اون زمانها آنلاین نشی

• Like
Reactions: Farhad1363

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
الکترو یا کلود فلر یا گوگل
من که با هیچ کدوم از اینا وصل نمیشم !!! هرچی DNS بود تست کردم ولی این مثلا فیبر اصلا به سرورهای cod mw2 وصل نمیشه ، ولی جالبه که tdlte ماهان نت و 4G ایرانسل راحت و بدون هیچ dns سریع وصل میشه

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
اگر همون قسمت آنلاین سرویس گیر میکنه یک 5 دقیقه صبر کن.شب ها از ساعت 8 به بعد خیلی اذیت میکنه سعی کن اون زمانها آنلاین نشی
من تو قسمت login to online service گیر میکنه
صبح ها آخر هفته هم فقط بازی میکنم ولی تا حالا 5 دقیقه صبر نکردم !! چون قبلا تو چند ثانیه وصل میشدم

q23p

کاربر سایت
Jul 6, 2009
268
نام
نیما
سلام
من تو خونه هم ADSL های وب دارم هم TD-LTE مبین نت هم 4G همراه اول و ایرانسل ( روی خط های گوشیم ) ، ولی با هیچکدوم نمیتونم به سرور بازی های PS وصل بشم واسه آنلاین بازی کردن. سرعت دانلود با DNS بد نیست ولی بازم به سرور خود بازی وصل نمیشه (Mortal kombat X و 11 - Ghost of Tsushima و Elden Ring , Fifa تست کردم ) . تنها راه حلش این بوده که با یه سوییچ میکروتیک V*P*N کانکت کنم که خیلی قطع ی داشت. آیا DNS یا سرویس دهنده اینترنت دیگه ای سراغ دارین که این مشکل رو حل کنه ؟

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
225
سرویس گیمینگ کدوم isp خوبه ؟
شاتل آسیاتک مخابرات پیشگامان ؟
تک نت اینام هست ولی تا حالا ندیدم
بهترین سرویس گیمینگ فقط شاتل
آشغال ترین هم مخابرات
البته مخابرات نجس سرویس گیمینگ نداره کلا اشغال ترین ISP ایرانه

MadysoNx

کاربر سایت