اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
من که دیشب یه دست خواستم التیمت بازی کنم دقیقه ی 40 بازی پرتم کرد بیرون برام باخت زد DNF هم بهم داد.
هنوز مشکل سر جاشه متاسفانه

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
09223222447028887050.png

یا خدا :o اقا فاز اینا چیه :| تصویر همین الان با isp اسیاتک :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
890
وضعیت نت اصلا پایدار نیست و دائما در حال نوسانه و این بیشتر عذاب اوره!یعنی اگه نت یک بار وضعیتش معلوم شه که داغون هست و این جریان ادامه داره خیلی شرافتمندانه تر و قابل پیگیری تر هست تا اینکه ساعت به ساعت وضعیت در حال تغییر باشه!

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
وضعیت نت اصلا پایدار نیست و دائما در حال نوسانه و این بیشتر عذاب اوره!یعنی اگه نت یک بار وضعیتش معلوم شه که داغون هست و این جریان ادامه داره خیلی شرافتمندانه تر و قابل پیگیری تر هست تا اینکه ساعت به ساعت وضعیت در حال تغییر باشه!
9700502d8639408a85b0ddbb4f089de8.jpg

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
معلوم نیست آخر این پروژه ف هوشمندشون چی بشه فکر کنم دیگه اینترنتی نمونه که بشه باهاش یه سایت باز کرد چه برسه به گیم زدن آنلاین. :|

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
من وقتی وضع نت خوب و بد میشه ، حس میکنم یه نفر نشسته اونجا مثل شیر آب هی پیچ اینترنت رو شل و سفت میکنه ، شما هم همچین حسی دارید ؟! :d

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
فکر کنم پیچ اینترنت دو روز به خاطر امام زمان شل شده بود
الان دارن سفتش میکنن
یا احتمالا خرچنگ زده به کابل زخمی شده ! دارن خرچنگ درمان میکنن
شاید هم یکی اشتباهی یه موشک زده به کابل
بعید هم نیست کار داعش باشه
شاید هم کار اسرائیل باشه نفخ کرده برامون اینترنت همراه با باد معده میفرسته

specter-1369

کاربر سایت
Nov 27, 2008
14
نام
امیررضا
پورت یو دی پی درست شد ، حالا تایم اوت جاشو گرفته
من فکر میکنم بازی آنلاین هم حرامه تو این مملکت ( به دلیل لذت زیاد گیمر در لحظه برد ) فقط روشون نمیشه بگن واسه همینم اینجوری میکنن :yes:

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
پورت یو دی پی درست شد ، حالا تایم اوت جاشو گرفته
من فکر میکنم بازی آنلاین هم حرامه تو این مملکت ( به دلیل لذت زیاد گیمر در لحظه برد ) فقط روشون نمیشه بگن واسه همینم اینجوری میکنن :yes:

نگران نباش اینا اینقدر پررو هستن که سنگ پا قزوین جلوشون لنگ میندازه ، فقط تو اینکه تا الان فتوا صادر نشده تعجب میکنم #:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر