اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
DownstreamUpstream
SNR Margin
:​
35.56.5db
Line Attenuation
17.211.8db
Data Rate
1495509kbps

IP: 4.2.2.4
Packets Sent: 342
Packets Received: 187
Packets Lost: 155 (45.32% loss)
Minimum Response Time: 287
Average Response Time: 350
Maximum Response Time: 711

IP: 8.8.8.8
Packets Sent: 98
Packets Received: 82
Packets Lost: 16 (16.33% loss)
Minimum Response Time: 268
Average Response Time: 320
Maximum Response Time: 390

IP: 92.223.1.102
Packets Sent: 108
Packets Received: 90
Packets Lost: 18 (16.67% loss)
Minimum Response Time: 249
Average Response Time: 312
Maximum Response Time: 376

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
DC شدن بی دلیل! اینم تشریح! همه که متخصص شبکه نیستن!

تازه مشکل فقط مربوط به بازی نیست. مثلا من الان سه روزه نمی تونم آنتی ویروسم رو آپدیت کنم. نت شده فقط پکت لاس و تایم اوت. آی اس پی هم آسیاتک. چند هفته ای هست که قیمت ها رو کشیده بالا و کیفیت به همون نسبت اومده پایین. وقتی مشکل وجود داره یعنی داره. ما که بیمار نیستیم الکی خودمون رو اذیت کنیم و وقت بقیه رو هم بگیریم.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
DownstreamUpstream
SNR Margin
35.56.5db
Line Attenuation
17.211.8db
Data Rate
1495509kbps

IP: 4.2.2.4
Packets Sent: 342
Packets Received: 187
Packets Lost: 155 (45.32% loss)
Minimum Response Time: 287
Average Response Time: 350
Maximum Response Time: 711

IP: 8.8.8.8
Packets Sent: 98
Packets Received: 82
Packets Lost: 16 (16.33% loss)
Minimum Response Time: 268
Average Response Time: 320
Maximum Response Time: 390

IP: 92.223.1.102
Packets Sent: 108
Packets Received: 90
Packets Lost: 18 (16.67% loss)
Minimum Response Time: 249
Average Response Time: 312
Maximum Response Time: 376

اگه میشه با ابزاری که توی امضام معرفی کردم همین IP ها رو نمونه گیری و اعلام وضعیت کنید، بعدا برای اجرا حین بازی هم می تونید بفهمید که DC شدن توی بازی مربوط به تایم آوت چند ثانیه پیش شما بوده یا نه

چیزی که مشخصه شما هم پکت لاست دارید اما کمه و نمیشه به تنهایی نظر داد، مشکلتون توی بازیها رو هم ترجیحا با عکس تشزیح کنید.

DC شدن بی دلیل! اینم تشریح! همه که متخصص شبکه نیستن!

این مدل تشریح براتون واقعا اسباب زحمته! اونجوری که در بالا گفتم تشریح کنید. دکتر هم می خواد بیمار رو معاینه کنه اول میده بره آزمایش و عکس برداری و بعد که اومد روی اونا نظر می ده، لازم نیست خود بیمار حتما دکتر باشه!

تازه مشکل فقط مربوط به بازی نیست. مثلا من الان سه روزه نمی تونم آنتی ویروسم رو آپدیت کنم. نت شده فقط پکت لاس و تایم اوت. آی اس پی هم آسیاتک. چند هفته ای هست که قیمت ها رو کشیده بالا و کیفیت به همون نسبت اومده پایین. وقتی مشکل وجود داره یعنی داره. ما که بیمار نیستیم الکی خودمون رو اذیت کنیم و وقت بقیه رو هم بگیریم.

خب اینو که همه داریم کم و بیش، این دیگه بستگی به بهبود کلی وضعیت و پهنای باند ISP ها و مراکز استانی داره.

بحث سر وجود داشتن مشکل نیست، سر علت بروز مشکل هست که آیا فقط جوری هست که روی بازیها تاثیرگذاره که میشه پیگیری کرد یا جوری هست که خرابی کلی شبکه هست که دیگه دست سرویس دهنده ها و زیرساخت هست.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان الکی خودتون رو خسته نکنید ...من 1 هفته پیش اومدم در مورد قطعی Destiny وسط بازی صحبت کردم اما اقایان گفتن اصلا همچین مشکلی نیست و همه چی گل و بلبله ....بعد از اون هم دیگه نیومدم تو تاپیک چون میدونم بجز اعصاب خردی چیز دیگه ای نداره ....انگار یه عده به جاهایی وصل شدن که نتشون خوب شده ...ما کاربرای عادی هستیم که باید با این نت داغون سر و کله بزنیم.

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
نت من همین الان،همون مشکل مزخرف همیشگی که تیر به طرف نمیخوره !!

00403060898010840786.png

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
دوستان الکی خودتون رو خسته نکنید ...من 1 هفته پیش اومدم در مورد قطعی Destiny وسط بازی صحبت کردم اما اقایان گفتن اصلا همچین مشکلی نیست و همه چی گل و بلبله ....بعد از اون هم دیگه نیومدم تو تاپیک چون میدونم بجز اعصاب خردی چیز دیگه ای نداره ....انگار یه عده به جاهایی وصل شدن که نتشون خوب شده ...ما کاربرای عادی هستیم که باید با این نت داغون سر و کله بزنیم.

شما راحت باش، حرفت رو بزن!
منم نتم رو از ISP مخابرات محل می گیرم و دو روزه که بخاطر پینگ بالا نتونستم آنلاین بازی کنم!
مشکل بازی شما هم توی لیست ارسالی قرار گرفت، اما توقع نداشته باشید که امروز بگید و فردا درست شده باشه!

نت من همین الان،همون مشکل مزخرف همیشگی که تیر به طرف نمیخوره !!

00403060898010840786.png

نت شما مثل همیشه عالیه!
قبلا هم مشکل شما رو تشریح کردم، یکی دیگه از دوستان هم تایید کرد، اما از اون موقع حتی یک نفر دیگه از بتل بازای همین سایت نیومدن حرف شما ر تایید کنن که هیچ، خودم دارم می بینم که توی بتل لاگ هستن و بازی می کنن و امتیازای بالایی می گیرن، من خودمم که نوب هستم هر از چند گاهی بازی می کنم و از آمار بتل لاگم میشه فهمید که ترس تبدیل شدن به سیبل بقیه، از تانک و AA و اسکات دور نمیشم!

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
حرف شما کاملاااااااا درست،اینجا فقط چند تا سوال میمونه که چرا بعضی وقت ها با همین پینگ و لتنسی 120 نت رویایی میشه یعنی احساس میکنی توو ایران نیستی و توو خارج داری بازی میکنی،انقدر روون میشه که هیچ کس نمیتونه بزنتت،چرا اون اولا که سیستک سرویس کاهش دهنده میداد و سرویسش تمام ***** ها رو باز میکرد نت رویایی بود و وقتی دیگه ***** شکنش رو از کار انداخت سرویسش خراب شد ؟؟؟ !!! اصن چی باعث میشه که نت 2 ساعت سالم بشه و بعد بازم همون آش و کاسه همیشگی ؟؟؟ !!!
اینا بره من یه مدته سواله،اگه نت خرابه همیشه باید خراب باشه، نه اینکه 2-3 ساعت درست شه بعد دوباره خراب شه.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
شما راحت باش، حرفت رو بزن!
منم نتم رو از ISP مخابرات محل می گیرم و دو روزه که بخاطر پینگ بالا نتونستم آنلاین بازی کنم!
مشکل بازی شما هم توی لیست ارسالی قرار گرفت، اما توقع نداشته باشید که امروز بگید و فردا درست شده باشه!

نت شما مثل همیشه عالیه!
قبلا هم مشکل شما رو تشریح کردم، یکی دیگه از دوستان هم تایید کرد، اما از اون موقع حتی یک نفر دیگه از بتل بازای همین سایت نیومدن حرف شما ر تایید کنن که هیچ، خودم دارم می بینم که توی بتل لاگ هستن و بازی می کنن و امتیازای بالایی می گیرن، من خودمم که نوب هستم هر از چند گاهی بازی می کنم و از آمار بتل لاگم میشه فهمید که ترس تبدیل شدن به سیبل بقیه، از تانک و AA و اسکات دور نمیشم!
اینها پرت های destiny هستن ... اگر میشه بگید این ها رو یه چک بکنن ...ممنون

Destiny Port RangeDirection
7500-17899 (TCP)Outbound
30000-40399 (TCP)Outbound
3074 (UDP)Inbound and Outbound
1200 (UDP)Inbound and Outbound (Xbox One only)

Port Number Direction
1001 (UDP)Outbound (Xbox 360, Xbox One, PS3)
2001 (UDP)Outbound (PS4)

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
حرف شما کاملاااااااا درست،اینجا فقط چند تا سوال میمونه که چرا بعضی وقت ها با همین پینگ و لتنسی 120 نت رویایی میشه یعنی احساس میکنی توو ایران نیستی و توو خارج داری بازی میکنی،انقدر روون میشه که هیچ کس نمیتونه بزنتت،چرا اون اولا که سیستک سرویس کاهش دهنده میداد و سرویسش تمام ***** ها رو باز میکرد نت رویایی بود و وقتی دیگه ***** شکنش رو از کار انداخت سرویسش خراب شد ؟؟؟ !!! اصن چی باعث میشه که نت 2 ساعت سالم بشه و بعد بازم همون آش و کاسه همیشگی ؟؟؟ !!!
اینا بره من یه مدته سواله،اگه نت خرابه همیشه باید خراب باشه، نه اینکه 2-3 ساعت درست شه بعد دوباره خراب شه.
من هم تو بتل این مشکل رو دارم وقتی با پینگ 130 میرم تو سرور کاملا تجربه بدی دارم اما ممکنه بعد از چند دقیقه با همون پینگ وضع به حدی برسه که احساس میکنم تو ژاپن دارم بازی میکنم حتی توی درگیری های نزدیک هم کم نمیاره و عالی عمل میکنه و ممکنه چند دقیقه بعد این تجربه خوب دوباره بد بشه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
سلام دوستان این نرم افزار تست پینگ را از کجا میتونم دانلود کنم برای ویندوز 8.1 ممنون میشم راهنمای کنید

لینکش که همون " ابزار ضروری برای گیمرها "هست رو می تونید از امضای من ببینید و دانلود کنید.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
لینکش که همون " ابزار ضروری برای گیمرها "هست رو می تونید از امضای من ببینید و دانلود کنید.

من رفتم این سایت Port Forwarding the ZyXEL P-660R-T1 Router for XBOX360 Destiny

و destiny و مدل مودمم رو پیدا کردم .حالا فقط نمیدونم توی فیلد local ip address نمیدونم چی بنویسم ... تو سایتش حرفی نزده ...خالی هم میزارم سیو نمیشه و ارور میده ...ممنون میشم یه راهنمایی کنید .

در ضمن کلا این کار تاثیر گذار هست اصلا یا وقت تلف کنیه ؟ بازم تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر