اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اوضاع من با مخابرات تهران که داغونه داغونه پریشب که کلا اینترنتم هی قطع میشد (هر دو دفیقه کانکشن اینترنتم اررو میداد براه وصل مجدد) از همون شب هم تو استیم وقتی میزنم واسه چت صوتی بعد از حدود 2 یا 3 دقیقه استیمم میره رو حالت offline انگار اینترنت واسه استیم قطعه تا مودم رو ریست کنم امروزم که تا الان گیم تست نکردم اما با کـــریـــو انگار بعد از هز 50 60 مگ استفاده آی پی سرور بلوک میشه :|

آخرین ویرایش:
دوستان لطفا ادرس چند dns معتبر رو اینجا بذارید پینگم با 4.2.2.4 و 8.8.8.8 زیر 200 نمیاد

دیگه DNS خارجی همینه، بهترین مسیر و کیفیت رو هم داشته باشید معمولا دیگه زیر 100 میلی ثانیه نمیاد.

اگه DNS داخلی هم بزارید که ثبات نداره ولی نهایت پینگ 30 تا 50 رو خواهید گرفت.

اوضاع من با مخابرات تهران که داغونه داغونه پریشب که کلا اینترنتم هی قطع میشد (هر دو دفیقه کانکشن اینترنتم اررو میداد براه وصل مجدد) از همون شب هم تو استیم وقتی میزنم واسه چت صوتی بعد از حدود 2 یا 3 دقیقه استیمم میره رو حالت offline انگار اینترنت واسه استیم قطعه تا مودم رو ریست کنم امروزم که تا الان گیم تست نکردم اما با کـــریـــو انگار بعد از هز 50 60 مگ استفاده آی پی سرور بلوک میشه :|

فعلا از سرویسهایی که حجم دریافت و انتقال اطلاعات روی UDP و بازیها رو زیاد می کنن استفاده نکنید، هر چقدر دیتا سنگینتر بشه پورت شما زودتر بلاک خواهد شد.

من از این گجت سر در نیاوردم تجزیه تجلیلتون از این عکس چیه ؟
با کـــریــو کانکت بودم بعد از این که connection close داد اینو گرفتم .
1- آی پی سایت tct.ir هست
2- خودش معلومه
3-سرور آمریکا
4-سرور استیم
5-سرور انگلیس که بهش کانکت بودم

h0b1fy42gbd772f9hby5.jpg

متاسفانه کیفیت لینکت فاجعست و با این وضعیت با سرورهای داخلی هم مشکل داری!
به نظر میاد ضریب اشتراک سرویست خیلی بالا هست و اصلا کیفیت لازم رو برای بازی آنلاین و استریم فیلم نخواهد داشت، حالا یا مشکل نویز داری از داخل خونه یا کلا سرویسی که می گیری همینجوری هست، اینو باید خودت چک کنی که این نوسان و پکت لاست از کجا آب می خوره.

آخرین ویرایش:
من از این گجت سر در نیاوردم تجزیه تجلیلتون از این عکس چیه ؟
با کـــریــو کانکت بودم بعد از این که connection close داد اینو گرفتم .
1- آی پی سایت tct.ir هست
2- خودش معلومه
3-سرور آمریکا
4-سرور استیم
5-سرور انگلیس که بهش کانکت بودم

h0b1fy42gbd772f9hby5.jpg

- - -ویرایش - - -

متاسفانه کیفیت لینکت فاجعست و با این وضعیت با سرورهای داخلی هم مشکل داری!
به نظر میاد ضریب اشتراک سرویست خیلی بالا هست و اصلا کیفیت لازم رو برای بازی آنلاین و استریم فیلم نخواهد داشت، حالا یا مشکل نویز داری از داخل خونه یا کلا سرویسی که می گیری همینجوری هست، اینو باید خودت چک کنی که این نوسان و پکت لاست از کجا آب می خوره.

خیلی ممنون از پاسختون و زحماتتون
قبلا بحث نویز رو چک کردم که هیچ مشکلی ندارم میمونه بحث اشتراک که دیگه هیچ امیدی به درست شدنش نیست
اما یه پیشنهاد فکر کنم بجای اینکه شما سر مبحث UDP با زیر ساخت سرو کله بزنید برید سراغ اینکه یه ارگانی بیاد به طور جدی رو این ضریب اشتراک نظارت کنه بیشتر مشکلات حل میشه.

دیگه DNS خارجی همینه، بهترین مسیر و کیفیت رو هم داشته باشید معمولا دیگه زیر 100 میلی ثانیه نمیاد.

اگه DNS داخلی هم بزارید که ثبات نداره ولی نهایت پینگ 30 تا 50 رو خواهید گرفت.
من معمولا با 4.2.2.4 حدود 130 دارم اما نمیدونم چرا ظهر اینجوری شد
الان هم dns دستی رو برداشتم الان وضعیت قابل هضم شده :| جالب اینجاست دو روز پیش وقتی dns دستی گذاشتم احساس کردم از ایران خارج شدم و نت عالی شده بود اما الان باید بردارم تا بتونم بازی کنم
کلا وضع پایدار نت ایران باید سرلوحه بقیه کشور ها مثل ژاپن باشه :|

اعلام وضعیت : پینگ به 4.2.2.4 روی 95 بود که یهو 6.35 دقیقه بعد از ظهر به بعد شده 250،پایین هم نمیاد.با پشتیبانی هم صحبت کردم،گقتن که مشکل از طرف ما نیست.

اعلام وضعیت : پینگ به 4.2.2.4 روی 95 بود که یهو 6.35 دقیقه بعد از ظهر به بعد شده 250،پایین هم نمیاد.با پشتیبانی هم صحبت کردم،گقتن که مشکل از طرف ما نیست.

تغییر پینگ بصورت پله ای و بدون نوسان نمی تونه از ISP باشه و مشخصه که از زیرساخت هست.
تغییر پینگ زیگ زاگی و پرنوسان ولی می تونه بخاطر ضریب اشتراک زیاد باشه و بیشتر از خود ISP و پورت اشتراکی هست.

پینگ الان من بدون پکت لاست،توو بازی آشغال به تمام معناست :
58705617264374322379.png

اینا وقتی UDP مختل باشه درست سرویس نمیدن
مال من باز شروع شد دیسکانکت شدن
لعنت بشن

دوستانی که فکر می کنن مثل دوستمون پینگ ثابت دارن ولی در بازی مشکل قطعی مداوم دارن اطلاعات بیشتری بدن اگر زحمتی نیست!! حداقل برای خودتون یکم تلاش کنید تا ما هم بتونیم آدرس درست رو به زیرساخت بدیم!

دوستان در حاشیه نمایشگاه تلکام 2014 و در غرفه ی شرکت ارتباطات زیرساخت امروز جمعی از مدیران شرکت از جمله آقای خسروی هم در نمایشگاه حضور داشتند.

امروز در هنگام بازدید از غرفه دوباره تونستم برخی از سوالات مهم و مشکلات شما رو با مدیریت اجرایی زیرساخت مطرح کنم و پاسخ بگیرم که در اولین فرصت خلاصه ی مباحث مطرح شده رو به آگاهی دوستان هم خواهم رساند.

17wxzuao9p7pzka2uvsk.jpg

آخرین ویرایش:
پینگ بد نیست ولی اصلا نمیتونم به هیچ سروری وارد شم هنوز وارد نشده DCمیشه
از هر 100 بار امتحان کردن شاید یبار وصل بشه که همونم وسط بازی پرت میشی بیرون

دوستانی که فکر می کنن مثل دوستمون پینگ ثابت دارن ولی در بازی مشکل قطعی مداوم دارن اطلاعات بیشتری بدن اگر زحمتی نیست!! حداقل برای خودتون یکم تلاش کنید تا ما هم بتونیم آدرس درست رو به زیرساخت بدیم!

دوستان در حاشیه نمایشگاه تلکام 2014 و در غرفه ی شرکت ارتباطات زیرساخت امروز جمعی از مدیران شرکت از جمله آقای خسروی هم در نمایشگاه حضور داشتند.

امروز در هنگام بازدید از غرفه دوباره تونستم برخی از سوالات مهم و مشکلات شما رو با مدیریت اجرایی زیرساخت مطرح کنم و پاسخ بگیرم که در اولین فرصت خلاصه ی مباحث مطرح شده رو به آگاهی دوستان هم خواهم رساند.

آقا فرشید من بار ها و بار ها و بار ها گفتم مشکل چیه !! من نه دی سی میشم،نه مشکل پینگ دارم ، نه پکت لاست دارم ، نه مشکل سرعت دانلود و آپلود دارم،نه نویز ، نه مشکل dns دارم، نه پریدن لینک و ... توو بازی حاله آدمو بهم میزنه،طرف نمیمیره ، میوفتم پشت سر طرف،طرف پشتش بمنه شروع میکنم تیر زدن بهش،180 درجه میچرخه میزنتم بعد توو کیل کم نشون میده هلتش 100 ه یعنی تیر های من اصلا بهش نخورده...طرف داره میدوعه یهو صفحه قرمز میشه نشون میده من مردم بدون اینکه من تیری ببینم که بیاد سمتم.توو درگیری نزدیک توو فاصله 5 متری یه خشاب کامل روو طرف خالی میکنم طرف میزنه میکشتم نهایتا با 10 تا تیر بعد توو کیل کم نشون میده هلتش شده 1 ولی نمرده ... خب این یعنی چی ؟؟؟؟ !!!!! چی به جز *****ینگ و انگشت کردن توو نت باعث میشه که تیر های من به طرف نخوره ؟؟؟ !!!!

آقا فرشید من بار ها و بار ها و بار ها گفتم مشکل چیه !! من نه دی سی میشم،نه مشکل پینگ دارم ، نه پکت لاست دارم ، نه مشکل سرعت دانلود و آپلود دارم،نه نویز ، نه مشکل dns دارم، نه پریدن لینک و ... توو بازی حاله آدمو بهم میزنه،طرف نمیمیره ، میوفتم پشت سر طرف،طرف پشتش بمنه شروع میکنم تیر زدن بهش،180 درجه میچرخه میزنتم بعد توو کیل کم نشون میده هلتش 100 ه یعنی تیر های من اصلا بهش نخورده...طرف داره میدوعه یهو صفحه قرمز میشه نشون میده من مردم بدون اینکه من تیری ببینم که بیاد سمتم.توو درگیری نزدیک توو فاصله 5 متری یه خشاب کامل روو طرف خالی میکنم طرف میزنه میکشتم نهایتا با 10 تا تیر بعد توو کیل کم نشون میده هلتش شده 1 ولی نمرده ... خب این یعنی چی ؟؟؟؟ !!!!! چی به جز *****ینگ و انگشت کردن توو نت باعث میشه که تیر های من به طرف نخوره ؟؟؟ !!!!

دفعه ی پیش هم گفتم، چیزی رو که شما شرح می دی هم خودم هر بار که بتل می زنم می بینم و هم کاربرای دیگه ی بازیهای اکشن از جمله بتل 3 و 4 هر روز دارن باهاش سر و کله می زنن، این مشکل رو نمیشه ایراد محسوب کرد، و البته از نظر فنی ربطی به شیلترینگ هم نداره ( سیستم دفاعی هوشمند بحثش جداست) باید گفت کندی و تاخیر اینترنت ما نسبت به اینترنت گیمرهای دیگه که توی همون سرور هستن. توی بتل 4 پینگ بالای 50 هم به اندازه ی 1 ثانیه تاخیر ایجاد می کنه! و این بیشتر مشکل بازی هست تا اینترنت ما.

اگر یه بتل باز حرفه ای از همین فروم بیاری که الان با همین وضعیت بازیهای عالی نداشته باشه اونموقع من نظرم رو عوض می کنم! کاری نداره که، توی تاپیکش بپرس! منم همونجا هستم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back