اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
دوستان خواهشا دعوا نکنید اختلاف نظر همیشه در همه جا وجود داره.اگر من حرفی زدم که کسی ناراحت شده واقعا عذر میخوام, با دعوا فقط اعصاب خودتون خورد میشه و کاری هم پیش نمیره.ما حرفمون رو میزنیم ولی دلیل نمیشه که دیگران با حرف ما موافق باشند و همین قضیه باعث بحث و در بعضی موافق مشاجره میشه.بحث خوبه و سازنده ولی مشاجره فقط تخریب داره.سر یه سوء تفاهم کوچک باهم مشاجره نکنیم.با تشکر پیشاپیش

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
در مورد اول هم به دور از قوانین انجمن شما داری تو کاری نظر میدی که بهتون مربوط نیست و این اصلا خوب نیست....بنده هم طبق همون قوانینی که شما گفتی میتونم تا 1 هفته ی دیگه بیام اینجا و در مورد خرابی گله و شکایت کنم و شما هم کسی نیستی که بخوای به کاربرای دیگه امر و نهی کنی...امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .

در کل نت دوباره مشکل پیدا کرده ...چه حالا شما بخوای قبول کنی یا نکنی در کل مهم نیست در اصل قضیه فرقی نمیکنه.
آقا شما الان اعصابت خرابه بابت نت .. فکر کردی همه دشمنتن.. اول من بعد محمد! درحالی که وقتی برای اولین باز udp مشکل دار شد محمد فرشید و خیلیای دیگه باهم مشکل و حل کردن. خود من و و و و.. پس فکر کنم حرفت که کسی نیستی زیاد جالب نیست:) اگه میخوای نظر بدی کسی جوابتو نده فقط خودت باشی و خودت پیج وزیر هست ;) اما اینجا نظر میدی باید منتظر باشی کسی جواب بده..
الانم وقتی ایشون داره میگه فرشید جان داره میگه udp نیست!!! لابد نیست! مشکلی دیگه اس که امیدوارم حل شه.. اگه دقت کنی خیلیا مشکل ندارن جز شما و چند نفر دیگه
موفق باشی

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
آقا شما الان اعصابت خرابه بابت نت .. فکر کردی همه دشمنتن.. اول من بعد محمد! درحالی که وقتی برای اولین باز udp مشکل دار شد محمد فرشید و خیلیای دیگه باهم مشکل و حل کردن. خود من و و و و.. پس فکر کنم حرفت که کسی نیستی زیاد جالب نیست:) اگه میخوای نظر بدی کسی جوابتو نده فقط خودت باشی و خودت پیج وزیر هست ;) اما اینجا نظر میدی باید منتظر باشی کسی جواب بده..
الانم وقتی ایشون داره میگه فرشید جان داره میگه udp نیست!!! لابد نیست! مشکلی دیگه اس که امیدوارم حل شه.. اگه دقت کنی خیلیا مشکل ندارن جز شما و چند نفر دیگه
موفق باشی
عزیز ممنون بابت حرفهات.
واقعا حرف من هم همین بود ، اگر هم مشکلی باشه سعی من و همه ی افراد دیگه اینه که راه حل عملی بدیم وگرنه طلبکارانه حرف زدن و فحش و توهین کردن از پشت کامپیوتر کاری نداره نمونه اون هم بحث صفحه ی وزیر و اون توهین ها بود و بازخوردش رو هم از طرف مقابل دیدیم.
توهین توهین میاره ، احترام هم احترام.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619
سلام
الان چند روزه من به طرز مضحکی توی گیم ها پکت لاس و تایم اوت شدید دارم، ولی بیرون گیم با پینگ گرفتن از سرورایی مثل 4.2.2.4 و غیره هیچ مشکلی ندارم و همه چیز روونه. پشتیبانی فنی محترم ISP هم در جواب بنده رسما فرمودن بهشون هیچ ربطی نداره :| امکان داره به این قضایای پورت و اینا مربوط باشه مشکل من؟ (اندیشه سبز خزر، 128 کیلوبیت نامحدود)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
سلام
الان چند روزه من به طرز مضحکی توی گیم ها پکت لاس و تایم اوت شدید دارم، ولی بیرون گیم با پینگ گرفتن از سرورایی مثل 4.2.2.4 و غیره هیچ مشکلی ندارم و همه چیز روونه. پشتیبانی فنی محترم ISP هم در جواب بنده رسما فرمودن بهشون هیچ ربطی نداره :| امکان داره به این قضایای پورت و اینا مربوط باشه مشکل من؟ (اندیشه سبز خزر، 128 کیلوبیت نامحدود)

خب درست گفتن، ISP ها کاره ای نیستن و حتی اگر مشکل از خودشون باشه معمولا کارشناسشون دیگه در این حد قادر به حل مشکل شما نیست!

شما کاری که می کنی اینه که با سرورهای بازی خودت پینگ می گیری تا ببینی کیفیت اتصالت چجوری هست و با ابزاری هم که من معرفی کردم و پستهای قبلی من یه تصویر از کیفیت سرویس خودت می گیری و اینجا نشون میدی، ببینیم که مشل از کیفیت و ضریب اشتراک بالای سرویس هست یا فقط توی بازی ایجوریه

معمولا سرویس نامحدود بدترین انتخاب برای بازی هست و در کل بهتره با وضعیت فعلی پهنای باند کشور مثل خیلی از استانها برچیده بشه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
با نت مخابرات مشکلی ندارم
ولی با هایوب بعد دقیقه 30 تو فیفا گیر میکنه هر چند ثانیه ..این روال تا آخر ادامه داره دقیقا مثل چند ماه پیش..
اینا هدفشون چیه از این کار ؟؟
----
استان گیلان

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,619

(این سرعت دانلود شب ها کاملا عادی هست:D)
==

42538641527229709663.jpg

بالایی سرور EU West دوتا 2 هست، پایینی هم یه سرور ایرانی CS:GO که من تا همین چند روز هیچ مشکلی درش نداشتم.

آخرین ویرایش:

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
اگه سال ۹۴ اینترنت ملی راه‌اندازی بشه تغییری توو بازیای آنلاین به وجود میاد آیا؟

عزیز ممنون بابت حرفهات.
واقعا حرف من هم همین بود ، اگر هم مشکلی باشه سعی من و همه ی افراد دیگه اینه که راه حل عملی بدیم وگرنه طلبکارانه حرف زدن و فحش و توهین کردن از پشت کامپیوتر کاری نداره نمونه اون هم بحث صفحه ی وزیر و اون توهین ها بود و بازخوردش رو هم از طرف مقابل دیدیم.
توهین توهین میاره ، احترام هم احترام.

دفعه قبل که رفتن توهین کردن چی شد ؟
یعنی اگه برن توهین کنن وزیر میخواد پاشو بزاره رو سیم؟ اگه اینجوری باشه من شخصاْ‌ سکوت اختیار میکنم.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اگه سال ۹۴ اینترنت ملی راه‌اندازی بشه تغییری توو بازیای آنلاین به وجود میاد آیا؟

دفعه قبل که رفتن توهین کردن چی شد ؟
یعنی اگه برن توهین کنن وزیر میخواد پاشو بزاره رو سیم؟ اگه اینجوری باشه من شخصاْ‌ سکوت اختیار میکنم.
در بازی های آنلاین با سرور داخلی بله ، پینگ پایین میاد ، پکت لاست برطرف میشه ، سرعت بسیار بالاتر میره قیمت بسیار مناسبتر میشه و ترافیک داخلی از بین المللی تفکیک میشه و کلا مشکلات داخلی اینترنت کامل برطرف میشه ولی بحث بین المللی فرق داره.

دفعه قبل که رفتن توهین کردند در درجه اول شخصیت خودشون رو نشون دادن در درجه بعدی خجالتش رو برای نماینده خودشون یعنی فرشید و ملاقات کننده ها گذاشتند.
خواهشا باز از اصطلاحات لوله آبی برای اینترنت استفاده نکنید.@};- اعتراض سر جای خودش بدون فحش و توهین.
یه نکته ی مهم در رابطه با این قضیه بگم:
اگر با جنگ و دعوا و زور و فحش و توهین و مرگ بر و انقلاب و ... کاری درست می شد ، سال ها پیش کشور به جای قرار گیری در مسیر فعلی در مسیر پیشرفت قرار می گرفت.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید

(این سرعت دانلود شب ها کاملا عادی هست:D)
==

42538641527229709663.jpg

بالایی سرور EU West دوتا 2 هست، پایینی هم یه سرور ایرانی CS:GO که من تا همین چند روز هیچ مشکلی درش نداشتم.

[/SPOILER][/QUOTE]

دوست عزیز کیفیت سرویس شما افتضاحه و خودتون تا الان باید زودتر این قضیه رو متوجه می شدید و پیگیری می کردید! با این وضعیت تتریس هم نمیشه آنلاین زد، چه برسه به بازیهای دیگه!!

متاسفانه مثل خیلی از کاربران دیگه راحتترین کار اینه که اول بیاید اینجا و نسبت به مشکلات UDP که ازش اظهار اطمینان هم می کنید اعتراض کنید، غافل از اینکه مشکل کلا از سرویس خودتون و اون سرویس دهنده ی کم فروش شما هست. و اینکه 100 ها بار گفتم سرویس نامحدود نخرید!

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان میشه بگید علت اینکه هر چند دقیقه یا ساعت ارور udp traffic probably blocked تو ک*ریو دریافت میکنیم چیه؟ غیر اینکه UDP مختل شده دوباره ؟؟ همین ارور هم طبعا روی بازی و X live تاثیر گذاره وعامل قطعی ها و دی سی شدن های مکرر مخصوصا تو destiny هست.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,910
من چند روزیه به شدت مشکل dc شدن تو بازی ها رو دارم . فرقی نداره چه بازی باشه. حتی ممکنه بعضی وقتا اصلا لگ نداشته باشم ولی یهو باز dc میشه

تا 4 روز پیش لگ نمیزاشت بازی کنیم حالا هم که میشه میپره بیرون چند دیقه بعد :|

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
در بازی های آنلاین با سرور داخلی بله ، پینگ پایین میاد ، پکت لاست برطرف میشه ، سرعت بسیار بالاتر میره قیمت بسیار مناسبتر میشه و ترافیک داخلی از بین المللی تفکیک میشه و کلا مشکلات داخلی اینترنت کامل برطرف میشه ولی بحث بین المللی فرق داره.
اینترنت ملی !!!! به نظرم الانشم وجود داره چون مراکز مخابراتی با همین قیبر نوری به هم وصل هستن.
از لحاظ تئوری یا استاندارد جهانی باید این اتفاقی که دوستمون میگه بیوفته اما چون اینجا ایرانی و احتمالا نرم افزار فــیلتــرینگ روی سوئیچ های اصلی نصب میشه باز هم تایم اوت و پینگ بالا رو داریم احتمالا فقط کاهش هزینه رو بیاره این فیبر نوری

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
دوستان میشه بگید علت اینکه هر چند دقیقه یا ساعت ارور udp traffic probably blocked تو ک*ریو دریافت میکنیم چیه؟ غیر اینکه UDP مختل شده دوباره ؟؟ همین ارور هم طبعا روی بازی و X live تاثیر گذاره وعامل قطعی ها و دی سی شدن های مکرر مخصوصا تو destiny هست.

علتش تغییرات روترهای زیرساخت هست و البته در برخی شیلترشکنها و کریو رخ می ده و همه همین مشکل رو دارن اما بر خلاف نظر شما با مشکل سراسری قبلی که باعث قطعی UDP در تمام بازیها میشد فرق داره، چون من و خیلی از دوستان توی بازیها همزمان مشکلی نداریم اما برخی مشکلاتی هم دارن که ممکنه با این مورد مربوط باشه یا نباشه.

متاسفانه بجز شما وکاربر دیگه ای که فقط به مشکل Xlive و Destiny یا اشاره ی جزئیی کردن دوستان دیگه اگرم مشکلی باشه نیومدن گزارش کنن و کسی هم طبق فرمول گفته شده ی من تصویری از وضعیت لینک و مشکلش توی این بازی و کنسول بازی گزارش نکرده که بخوام گزارش بدم.

من چند روزیه به شدت مشکل dc شدن تو بازی ها رو دارم . فرقی نداره چه بازی باشه. حتی ممکنه بعضی وقتا اصلا لگ نداشته باشم ولی یهو باز dc میشه

تا 4 روز پیش لگ نمیزاشت بازی کنیم حالا هم که میشه میپره بیرون چند دیقه بعد :|

وضعیت سرویستون رو اینجا قرار بدید بررسی کنیم.

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
دوستان عزیز متاسفانه این مشکل UDP وجود دارد. من بازی pes 2014 را انجام میدهم حدودا بعد از 4 الی 5 دقیقه بازی قطع میشود و ارور udp داده میشود. دوستانی که مشکل ندارند لطفا بگویند از کدام شرکت اینترنت دارند. من اینترنت آسیاتک و صبانت دارم هر دو همین مشکل را دارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر