اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
باز تابستون تموم شدو لگ ها کمتر شدن ! مثه که تقصیر خودمونه تابستون سروع میشه همه میریزیم سره نت به لوله های فاضلاب شبکه مخابرات فشار میاد دچار لگ میشیم :d

مگه خبر نداشتی تا حالا !!! چه رابطه عمیقی بین شرکت آب و فاضلاب و اینترنت مخابرات هست:d
من 4 ماه پیش گفتم تابستون امسال رو باید آفلاین بازی کرد وضع خرابه تا مهر درست میشه دوستان هزاران پیام محبت آمیز به من ارسال کردن از لطف همگی ممنون:bighug:
ولی با این حال پنجشنبه و جمعه اینترنت کاملا داغونه با وجود بازگشایی مدارس و دانشگاه ها واقعا این دو روز فاجعه هست بازی کردن:|

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
این دوروز چرا اینطوری شده؟!خبریه؟
پینگم دیروز رو 300بود امروز رفته رو 500 !!:|
به پشتیبانی ام زنگ میزنم میگه از مخابرات مشکل هست!
6czsozkcozrgyxcjdzhc.png

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
پکت لاست به طور کامل حس میشه ولی اصلا توی تریس و پینگ نشون داده نمیشه.علاوه بر اینکه تیر به طرف نمیخوره یه مشکل جدید هم اضافه شده،اینکه در حال بازی یه لحظه همه میرن توو سقف یا زمین و همه چی فریز میشه و بعد حدود 4-5 ثانیه بدون اینکه دی سی بشه بازی جریان پیدا میکنه.چی کار دارن میکنند با نت و قصد شون دقیقا چیه شده یه معما !!
شما اگه با یه برنامه تخصصی تر مثل ping tester پبنگ بگیری کاملا نشون داده میشه.

تو cmd حدود 20%. :|

const@ntin3

کاربر سایت
May 24, 2012
84
نام
حسین
مشکل dc شدن من هم دوباره برگشته
مسئول شیلترینگ حوصلش میسینکه سر رفته از مسئول سانسور (سانسورجی :D ) پرسید چیکار کنم اونم گفت دوباره ف-ر-و کن تو اینترنت :-b

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
sms داده مخابرات برام گفته:مشترک گرامی سرویس adsl شرکت مخابرات،ضمن پوزش از اختلالات اخیر در اینترنت به منظور قدردانی از سعه صدر ((چه کلمه تکان دهنده ای گفته:-&)) شما مقدار 2 گیگابایت حجم رایگان به حساب کاربری شما تخصیص می یابد.
عجب این همه چند ماه زنگ زدیم و حضوری رفتیم دعوا مخابرات اینم آخرش چقدر تاثیر داشت:|

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
sms داده مخابرات برام گفته:مشترک گرامی سرویس adsl شرکت مخابرات،ضمن پوزش از اختلالات اخیر در اینترنت به منظور قدردانی از سعه صدر ((چه کلمه تکان دهنده ای گفته:-&)) شما مقدار 2 گیگابایت حجم رایگان به حساب کاربری شما تخصیص می یابد.
عجب این همه چند ماه زنگ زدیم و حضوری رفتیم دعوا مخابرات اینم آخرش چقدر تاثیر داشت:|
الان یعنی درست شده ؟؟؟؟؟؟؟ کلا فکر کنم معنی و مفهوم اینترنت Stable و درست را نمی دونند اینا.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
الان یعنی درست شده ؟؟؟؟؟؟؟ کلا فکر کنم معنی و مفهوم اینترنت Stable و درست را نمی دونند اینا.

چیزی خاصی که من نمیبینم از درست شدن سرکاری هست حرفاشون تمام مشکلات تابستون همچنان به قوت خودش باقی است.
انقدر عمق فاجعه عمیق شده که خودشون هم دیگه فهمیدن تازه!!!

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
دوستان متاسفانه مشکلات زیاد هست و اونقدر غیرقابل کنترل که به جرات میشه گفت هیچ کشوری در دنیا اندازه ی ما محصلین و متخصصینش اینقدر گرفتاری ندارن!

اونقدر هم آدمهای بلانسبت کم شعور و بیسواد در این حوزه ی تخصصی بلندگو به دست هستن که تا شما تصمیم می گیری یکیشون رو توجیه کنی از جای دیگه ای یه حرف نامربوط دیگه در میاد، اینو توی این چند ساله بهش ایمان پیدا کردم!!

با تمام این اوصاف باز هم مطمئن باشید که تنها راه موثر تعامل و اطلاع رسانی و درخواست های مکرر از متولیان زیرساخت و شیلترینگ برای کم کردن محدودیت ها هست، اونقدر باید اینکارو ادامه داد تا بهبود وضعیت اینترنت برای تمام مردم ایران یه اصل غیرقابل انکار بشه و کسی جرات نکنه خلاف حق مسلم ما که دسترسی آسان و سریع به شبکه های دیتا هست حرفی بزنه!!

اگر این اتفاق بیوفته اون کسانی که از راه شعار دادن و موضع گیری بر ضد فناوریهای جدید ارتزاق می کنند هم سرانجام به حرفه ی دیگری روی خواهند آورد!

Niklaus

کاربر سایت
Sep 26, 2014
5
یه راه حل برای کسایی که LoL بازی میکنن. ویندوز رو از اول نصب کنید.
WTFast رو بریزید. وقتی دیسکانکت داد از بازی بیاین بیرون، سرور WTFast رو عوض کنید برید تو بازی.
البته هر یه ربع باید عوض کنید سرور رو . اعصاب خورد کنه ولی میشه حداقل بازی کرد. من اینجوری کردم
شاید UDP خراب شده چون میخوان وایبر اینارو ***** کنن.
ای روزگار....

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,799
نام
فرشید
دوستان خبر رسیده که مشکلی که باعث قطعی های مکرر کریو و برخی عناوین بازیها بوده برطرف شده، خودم هم رفع مشکلی اولی رو دیدم و تایید می کنم، شما هم اعلام وضعیت کنید که خبردار شیم.

لطفا خارج از تاپیک هم بحث نکنید، با هم جدل هم نکنید، اینجوری می خواین اتحاد و وحدت نظر داشته باشید؟

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
دوستان خبر رسیده که مشکلی که باعث قطعی های مکرر کریو و برخی عناوین بازیها بوده برطرف شده، خودم هم رفع مشکلی اولی رو دیدم و تایید می کنم، شما هم اعلام وضعیت کنید که خبردار شیم.

لطفا خارج از تاپیک هم بحث نکنید، با هم جدل هم نکنید، اینجوری می خواین اتحاد و وحدت نظر داشته باشید؟

رفع مشکلات به صورت مقطعی هیچ فایده ای نداره چون موقتیه و ممکنه بازم ایجاد بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر