اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
ممنون. ولی منظورتونو نفهمیدم. :-/

عزیز منظور من 12 ظهر بود نه شب
بله میدونم شبا به خاطر دانلود رایگان پهنای باند پر میشه و افت کیفیت و حتی قطعی ممکنه بوجود بیاد
ولی هر روز در بازه زمانی 12 به بعد که خدا میدونه کی درست میشه این اتفاق برا من رخ میده و میبینید که برای دوستان هم این اتفاق می افته

یه راه حل هست که همیشه وقتی مشکل در برقراری ارتباط با سرور و قطعی در حین بازی و از این جور چیزها بوجود میاد جواب میده پول اون هم رست کردن مودم هست
یعنی اینکه مودم رو خاموش و دوباره بعد از سی ثانیه روشن کنید
مخصوصا اونهایی که مودم رو برای مدت زمان طولانی روشن نگه می دارن حتما باید قبل از بازی رست کنن تا ون ای پی خالی بشه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
واسه من دو روزي ميشه خيلي خوب شده خيليا اصن انگار مشكل حل شده فقط از ساعت ٢ بامداد تا ٨ لگ شديد و از ٢ ظهر تا ٦ ظهر هم تا حدودي لگ
بازم راضيم فقط بشه بازي كرد -_-
نت: مبين نت

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
من متوجه یه مشکلی شدم اینه که وقتی دانلود نمیکنم ping 140 هست ولی هنگام دانلود پینگ میگیرم میشه 2000 !!! :|
واسه همین تو بازی به مشکل میخورم قبلا اینطوری نبود کسی میدونه مشکل از چیه؟

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
من متوجه یه مشکلی شدم اینه که وقتی دانلود نمیکنم ping 140 هست ولی هنگام دانلود پینگ میگیرم میشه 2000 !!! :|
واسه همین تو بازی به مشکل میخورم قبلا اینطوری نبود کسی میدونه مشکل از چیه؟

کاملا طبیعی هست همچین چیزی. مگه اینکه سرعت دانلود محدود کنین.

- - -ویرایش - - -

یکی دو روزه من نمیتونمو به دلیل تایم اوت بالا بازی کنم. زنگ میزنم ISP میگه طبیعیه. امروز بعد از طهر هم کاملا تایم اوت. 100%. حالا هم ک درست شده حدود 20 درصد تایم اوت. انصافه واقعا؟ بقیه ک کامنت نمیدن هیپ مشکلی ندارن؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
امروز ارور محبوب لاست بازگشت توی فیفا 5 تا گل میزنی دقیقه 80 میوفته بیرون و میزنه به نام طرف عجب گیری کردیم ها !

- - -ویرایش - - -

کاملا طبیعی هست همچین چیزی. مگه اینکه سرعت دانلود محدود کنین.

- - -ویرایش - - -

یکی دو روزه من نمیتونمو به دلیل تایم اوت بالا بازی کنم. زنگ میزنم ISP میگه طبیعیه. امروز بعد از طهر هم کاملا تایم اوت. 100%. حالا هم ک درست شده حدود 20 درصد تایم اوت. انصافه واقعا؟ بقیه ک کامنت نمیدن هیپ مشکلی ندارن؟

یک پینگم بهت نداد همش تایم اوت خیلی داغونی داداش :d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
DNS رو دستی بدید . من اول تایم اوت زیاد داشتم . زنگ زدم ISP پرسیدم DNS رو بعد یکیشم خودم 8.8.8.8 زدم الان خیلی بهتر شد یه ضرب ساین میشه تایم اوت هم رفع شد . دیگه وسط بازی هم تایم اوت نمیشه

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
من وایمکس ایرانسل دارم
تا 3-4 روز پیش خوب بود (البته خوب که چه عرض کنم میشد یه کارایی کرد )
الان دقم داده به معنی واقعی کلمه
می خوام یه خط از مخابرات در خواست بدم
و اینترنت مخابرات بگیرم جای وای مکس
پیشنهادی راهنمایی نظری چیزی دارین ؟؟؟
واقعا راهنمایی کوچیک هم باشه ممنون می شم ....در ضمن من غرب تهرانم سمت پاساژ تیراژه و باهنر
منتظر کمکتونم

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
این مشکل شما دقیقا مشکلی هست که کم و بیش برای من پیش اومده توی این هفته ی اخیر ! یعنی همه چیز عالیه ولی وقتی وارد گیم میشه بعد چند دقیقه شروع می کنه به ریپ زدن و پینگ یک دفعه میره رو 400-600 و پکت لاست بالای 40-50 درصد بعد دوباره برمی گرده و دوباره شروع می کنه ریپ زدن ، به نظر میاد این مشکل اخیرا جای مشکل قطع و وصلی UDP رو گرفته فقط به جای قطع و وصل شدن ، کیفیت اتصال یکدفعه بسیار افت می کنه و تا مرز قطع شدن میره. حتی شده پینگ اینترنت در این شرایط کلا یکدفعه برام بالا رفته و با ایران پینگ 400-500 داشتم ولی خیلی این مورد کم پیش اومده.
من مشکل پینگ ندارم و همیشه پینگم روی 100-140 بسته شده ولی مشکل اخیر توی بازی ها بسیار اذیت می کنه که به نظرم به همون اختلال UDP بر می گردد.
چند وقت از UDP خبری نبود با خودم گفتم مگه میشه نت ایران بدون مشکل باشه! امروز رفتم تست کنم دیدم بله من هم مشکل شما رو دارم زمان لودینگ مپ پینگ 100 تا 120 هست وقتی بازی میاد هی بالاتر میره تا این که قطع بشه این هم عکس ها :

(IP سرور رو نتونستم پیدا کنم)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
برای اینکه دوستان فکر نکنند بنده وضعیت خیلی خوبی دارم و یا پینگم خیلی خوبه الان وضعیت فعلی رو میزارم بدونیم کمبود پهنای باند چه بر سر اینترنت میاره:
C:\Users\Mohammad>ping shatel.ir

Pinging shatel.ir [94.182.197.74] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=1212ms TTL=123
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=1174ms TTL=123
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=1200ms TTL=123
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=1208ms TTL=123

C:\Users\Mohammad>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=1323ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=1314ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=1323ms TTL=41
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=1303ms TTL=41
ظاهرا شاتل در چند روز اخیر توی مرکز مخابراتی ما دچار کمبود پهنای باند شده برای همین فعلا شبکه خوابیده.

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
4 صبح همه میخوابن تا ساعت 11 هم یا همه خوابن یا سر کار باقی ساعت ها هم همه افتادن پای نت واسه همینه تو این کشور یک تفریح درست و حسابی نداریم یک بازی هست میخوای بازی کنی هم کاری بهت میکنن که از ایرانی بودنت پشیمون میشی

دوست عزیز به نظر من اینجور نیست منم مخابرات خوزستان دارم از ساعت 8صبح تا 12ظهر خوبه بعد یهویی خراب میشه اگه از شلوغی و ترافیک شبکه باشه به مرور تاثیر میزاره نه سر ساعت خاص, همه ملت عهد نبستن که سر راس ساعت 12 ظهر یه سر بزارن رو دانلود و یدفه همه چی نابود شه

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
ماشالا هزار ماشالا چش نزنم نتمو پينگم توي بتل 4 شده 4 خط :d
اگه همينجوري بمونه معلومه مسـلوين يه كارايي كردن ، دستشون درد نكنه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
پینگ 260-270

کلا هم وصل نمیشه به سرورهای PS ، استور هم هیچی. ارور میده مثلا میخوام برم استور و تو تست کانکشن هم رو اینترنت کانکشن faild مشه .

واسه اومدن اطلاعات بازیو ، چه میدونم فرندها و ... 10 مین صبر کردم اون loading هی واسه خودش میچرخید ، مودم رو خاموش روشن کردم خود کنسول هم دو بار خاموش روشن کردم فایده نداشت .

حالم داره از زندگی به هم میخوره . 250 پول بازی میدیم آخرش شاید تو هفته چند بار بمون فرصت بده راحت بازی کنیم و گند نزنه به حالمون . همون نسل قبل رو حداقل نگه میداشتم اینقدر حرس نیمخوردم

با تشکر از مخابرات تهران :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر