اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
به سلامتی دیگه شاتل ساعت های کم مصرفش هم نابود شد واسه من :|
واقعا پکت لاس و جیتر و افت سرعت رو به کمال رسونده با این سرویس دهی egg یش:|
بعد جالبه زنگ می زنم پشتیبانی هر گونه مشکل رو انکار می کنن ...
حالا الان حقشون هست هفت جدشون رو به فحش بکشم ؟:|
ویرایش:کمتر از 1 ساعت بعد از این که زنگ زدم گفتم مشکل داره پشتیبانیشون هم در کمال پر رویی همه چیز رو انکار کرد نت کلا قطع شد :|
الان هم که وصل شده وضعیتش بد تر شده منم دیگه اعصابم ریخت به هم زنگ زدم ISP دیگه فقط فحش "ک" دار ندادم :d ولی عوضش هر چی از دهنم در اومد گفتم تا حدی دلم خنک شد:d . با اینکه یکی دو هفته دیگه می خوام بیام تهران ولی واسه سرویس شدن دهن این بی شرفا هم که شده می رم درخواست تخلیه می دم این 2 هفته رو از یک جا دیگه نت می گیرم ...

آخرین ویرایش:
از دیروز پینگ رفته بالا و پکت لاست هم زیاد شده و الان وقتی خواستم بازی کنم پینگ گرفتم وضعیت عالی بود
yuoq7l7h6qddvmyb5ufm.jpg

و وقتی وارد بازی شدم پینگ بازی بالا بود و هست و پکت لاست شدید در پورت های udp
http://up.ashiyane.org/images/826zhqy933y1h29xtdc1.jpg

-------------
آقا فرشید پیگیری کنید ببینید چطور شد ؟
قرار بود که ای پی های این سرور ها مشکلشون برطرف بشه؟!

دیروز یکی از مخابرات اومده بهش میگم من پینگم هر چند دقیقه میره رو 1000-2000 اومد نگاه کرد من با cmd دارم پینگ میگیرم برگشت گفت نههه پینگ اینجوری نیست که!
رفت اسپید تست پینگ گرفت گفت این از نظر ما خوبه! (حالا بیا برا این توضیح بده گیم آنلاین چیه)
بهش گفتم این با همه سرورها حتی سرورهای داخلی هم همینجوریه میگفت نههه این به سرور ربط داره! مشکل سروره!
بعد از دو ساعت سر و کله زدن برگشت گفت شما وارد بحثهای امنیتی شدی به ما گفتن نگیم!!! :|
هیچی دیگه آخرم حرفش این بود که اینترنتت عالیه سرعت دانلودت 100!

اینم الان وضع اینترنت منه! جدیدا سر ساعت 12 ظهر هم قطع میشه! مثل همون مشکل udp ، هی قطع میشه 1 ثانیه وصل میشه!
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=311ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=302ms TTL=47
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=301ms TTL=47

نت من همش نوسان. پینگ از 190 تا 2000 3000 نوسان. وسط بازی یهو میبینم حرکت نمیکنم یا به یکی attack دادم همینطوری میره دنبالش زیره تاور هر کاری میکنم بر نمیگرده (شده طرف با 20-10 health افتادم دنبالش همینطوری از زیر دو تا تاور رد شدم تازه بعد مرگم پینگ بر گشته) هیچی نشده تدابیر امنیتیه. پینگ 4000. هر 10-12 دقیقه این مشکلو دارم. اصلا من چجوری این مشکلو بفهمونم به ISP؟:|

دیروز یکی از مخابرات اومده بهش میگم من پینگم هر چند دقیقه میره رو 1000-2000 اومد نگاه کرد من با cmd دارم پینگ میگیرم برگشت گفت نههه پینگ اینجوری نیست که!
رفت اسپید تست پینگ گرفت گفت این از نظر ما خوبه! (حالا بیا برا این توضیح بده گیم آنلاین چیه)
بهش گفتم این با همه سرورها حتی سرورهای داخلی هم همینجوریه میگفت نههه این به سرور ربط داره! مشکل سروره!
بعد از دو ساعت سر و کله زدن برگشت گفت شما وارد بحثهای امنیتی شدی به ما گفتن نگیم!!! :|
هیچی دیگه آخرم حرفش این بود که اینترنتت عالیه سرعت دانلودت 100!
اینم الان وضع اینترنت منه! جدیدا سر ساعت 12 ظهر هم قطع میشه! مثل همون مشکل udp ، هی قطع میشه 1 ثانیه وصل میشه!
آقا از من به شما نصیحت با مخابرات سر و کله نزن قول میدم 50 درصد افراد پشتیبانی مخابرات بلد نیستن با cmd پینگ بگیرن و احتمالا نمیدونن فاصله با سرور روی پینگ تاثیر گذار هست
چند ماه پیش یه مشکلی پیش اومد رفتم مخابرات بعد دو ساعت سر و کله زدن عصبانی شدم بر گشتم گفتم "اقا این باگ سیستم های شماست به من چه ربطی داره" طرف برگشته میگه اقا احترام خودتو حفظ کن مگه من بهت گفتم "باگ" گه شما به من میگی؟" :|(فکر کرده باگ توهین هست:|)
هر چیزی هم بشه میگن یا امنیتی هست یا باید مودم رو خاموش کنیم دو دقیقه بعد روشن کنیم:|

آقا از من به شما نصیحت با مخابرات سر و کله نزن قول میدم 50 درصد افراد پشتیبانی مخابرات بلد نیستن با cmd پینگ بگیرن و احتمالا نمیدونن فاصله با سرور روی پینگ تاثیر گذار هست
چند ماه پیش یه مشکلی پیش اومد رفتم مخابرات بعد دو ساعت سر و کله زدن عصبانی شدم بر گشتم گفتم "اقا این باگ سیستم های شماست به من چه ربطی داره" طرف برگشته میگه اقا احترام خودتو حفظ کن مگه من بهت گفتم "باگ" گه شما به من میگی؟" :|(فکر کرده باگ توهین هست:|)
هر چیزی هم بشه میگن یا امنیتی هست یا باید مودم رو خاموش کنیم دو دقیقه بعد روشن کنیم:|

والا دیگه نمیدونم چیکار کنم اصلا نمیدونم الان این مشکل من ربطی به اختلالات اخیر داره یا نه! پشتیبانی که هم هیچی! باید قبلش براشون یه سری کلاسهای توجیهی بذاری آخرم نمیفهمن مشکل چیه!!! برای مردم ما اینترنت = دانلود!

اقا احترام خودتو حفظ کن مگه من بهت گفتم "باگ" گه شما به من میگی؟
آقا این قسمت منو کشت!! =))
بهش چی گفتی؟ من بودم همیجوری :| میومدم بیرون!

والا دیگه نمیدونم چیکار کنم اصلا نمیدونم الان این مشکل من ربطی به اختلالات اخیر داره یا نه! پشتیبانی که هم هیچی! باید قبلش براشون یه سری کلاسهای توجیهی بذاری آخرم نمیفهمن مشکل چیه!!! برای مردم ما اینترنت = دانلود!

اقا احترام خودتو حفظ کن مگه من بهت گفتم "باگ" گه شما به من میگی؟
آقا این قسمت منو کشت!! =))
بهش چی گفتی؟ من بودم همیجوری :| میومدم بیرون!
هیچی دیگه فهمیدم از این ابی گرم نمیشه رفتم بیرون1 هفته کامل نت نداشتم فقط بخاطر ندونم کاری اینها تو اون 1 هفته 100 بار زنگ زدم و 100 بار مودم رو بردم و کانفیگ کردن از نظر اونها حتی پینگ بالا هم به کانفیگ مودم مربوط هست
اخرش هم بعد یک هفته یکی زنگ زد گفت مودمت رو روشن کن مشکل رو درست کردیم:|(بالاخره فهمیدن مشکل از خودشون بوده)

به جای اینکه بهتر بشه روز به روز بدتر . زنگ هم نمیزنم الکی اعصابم خراب بشه چرت و پرت تحویل بدن , دیگه خداروشکر همه میدونن مخابرات هیچی حالیشون نیست

مطمئنم زنگ بزنم یه میگه مودم رو خاموش روشن کن و از برق بکش 10 ثانیه , یا مشکل هست و سراسریه :|

هفته قبل فقط شبا 10 به بعد این وضعیت پینگ بود ، ولین الان روز هم میبینید اینه . کلا بازی آنلاین تعطیل . 2 ساعت پیش به سختی وصل شد به شبکه رفتو آنلاین به شدت لگ میزد و همش delay بود .

بریم دست جمعی خودکشی کنیم :)

DNS رو دستی بدید . من اول تایم اوت زیاد داشتم . زنگ زدم ISP پرسیدم DNS رو بعد یکیشم خودم 8.8.8.8 زدم الان خیلی بهتر شد یه ضرب ساین میشه تایم اوت هم رفع شد . دیگه وسط بازی هم تایم اوت نمیشه
از این نرم افزار استفاده کنید تایم اوت وکانکت شدن بهتر میشه dns

کاملا طبیعی هست همچین چیزی. مگه اینکه سرعت دانلود محدود کنین.

کی گفته طبیعیه ؟من تا همین چند روز پیش چنین مشکلی نداشتم ،بلاخره خود بازی یه مقدار دانلود و آپلود که میکنه!
من تست کردم با سرعت کم هم دانلود کنی پینگ دچار نوسان میشه درحالی که قبلا دانلود و بازی رو همزمان انجام میدادم و مشکلی نبود.
معلومه دوباره دارن اینترنت رو سک سک میکنن

والا من موقعی که بتل بازی میکنم از کشور های عجیبی ادم میبینم که ادم یه لحظه تو فکر فرو میره,افغانستان,پاکستان,عراق ,فلسطین!!!

حالا نمیدونم چقدر صحت داره از عراق و فلسطین بودن ولی یارو emblem ــو اسمش طوری هست که فکر نکنم حقیقت نباشه! ولی اخه فلسطین که خودش بتل شده اینا چجوری و با چه نتی میان؟!!!

دیشب با اینکه پینگم خوب بود ولی پکت لاست غوغا میکرد...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or