اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
2 روزه به سختی هر صفحه ای باز میشه . تو 48 ساعت چندین ساعت هم کلا چیزی باز نمیکرد .

بازی آنلاین و وصل شدن به EA سرور و استور و ... پیش کش :)

دستشون درد نکنه که اینقدر به جوونا اهمیت میدن

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
مخابرات اهواز نابود دیگه از این گذشته که بیام بگم چه اروری توی چه بازی میده به صورت کلی نابود نابود ....

منم مخابرات خوزستان دارم دیگه شکایت کردم 195 امروز هم زنگ زدن گفتن شکایتتون در دست پیگیریه تا بینم چی مشه مردم از بس زنگ بزنم پشتیبانی :(

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام
من توي BF4 مشكل فريز لحظه اي داشتم الانم كه ماا سروراش واسه همه بستع شدن در حال تعمييرن ولي توي BF3 يه جورايي اصلا مشكل نداشتم !
الان يه چند ساعتي كلا نتم قطع شده بود بعد كه رفتم پينگم به طور قابل توجه اي پيشرفت داشته اونطوري كه نشون ميده البته، ولي ار قبل خيلي بدتر شده :|
شايدم به خاطر اين باشه كه توي ساعت مجاني هستم الان ايشالا فردا تست ميكنم به اميد اينكه درست شده باشن.
.
.
.
تو خواب ... :|

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
دمشون گرم ، به psn دیگه کلا وصل نمیشم !!!

کجای دنیا همچین اتفاق هایی میفته در آستانه پایان سال 2014 ؟ واقعا ایول داره ;;)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دمشون گرم ، به psn دیگه کلا وصل نمیشم !!!

کجای دنیا همچین اتفاق هایی میفته در آستانه پایان سال 2014 ؟ واقعا ایول داره ;;)

فک کنم ea باهات خصومت شخصی داره :D خیلی وقته درگیرشی یه ticket بهشون بزن بگو من چیکارتون کردم مگه !

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
نه جدیدا کلا به پی اس ان به سختی وصل میشه ! مثلا خاموش میکنم کنسول رو دوباره روشن میکنم تا یکم راه بیفته .
امشب هم که کلا وصل نمیشه دیگه ! خیلی شیک میگه مشکل وجود داره برای ارتباط با psn .

گریه داره ، برای بازی کردن و استفاده از نت باید جلسه برگزار بشه و التماس مسئولین کنیم .!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
نه جدیدا کلا به پی اس ان به سختی وصل میشه ! مثلا خاموش میکنم کنسول رو دوباره روشن میکنم تا یکم راه بیفته .
امشب هم که کلا وصل نمیشه دیگه ! خیلی شیک میگه مشکل وجود داره برای ارتباط با psn .

گریه داره ، برای بازی کردن و استفاده از نت باید جلسه برگزار بشه و التماس مسئولین کنیم .!

مثل قدیما یه چیزی هست به اسم هفت سنگ :D هر موقع بری سر کوچه هست :D ! می تونی بازی کنی !

آخه برا همه اینطوری نیست یه چک بکن مرکز مخابراتیت انقدر زنگ بزن یا اگر خصوصیه به شرکت انقدر زنگ بزن تا یه چاره ای بکنن ولی هر بار یه طوری دیگه بیان کن !

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
چرا، همین فردا صبح قراره سیستما رو وصل کنن به پریز برق و دیگه بعدش همه چی تمومه، همه چیز یهویی درست میشه!!

اینهمه رفتن و اومدن و برنامه گذاشتن و گزارش نوشتن واسه این بوده که شما و دوستان در جریان وضعیت باشید و از این سوالا نکنید، اصلا گزارش من رو خوندی شما؟!!

اي آقا چرا عصباني ميشيد :|
اتفاقا" خوندم و خيلي هم تشكر مي كنم بابت پيگيري
ولي منظورم اين بود كه نپرسيديد ازشون اين پروسه قراره چند ماهه باشه ؟! يك ماه دو ماه شش ماهه يا اصلا" مشخص نيست ؟!

elDARKNESS

کاربر سایت
Jan 30, 2012
33
نام
Darkness
نت من که این چند روز خیلی داغون بود.
همش دی سی، تایم اوت.
حالا بیشتر پیگیری می کنم ببینم مشکل از کدوم طرفه.
ولی جالبیش اینه که هم آی اس پی هام هم همین مشکل رو دارن هیچ، هم بازی هام هم همین مشکل رو دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر