اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Des ToDes

کاربر سایت
Mar 29, 2014
28
دوستان لطف کنید تایم بازی کردنتون هم بنویسید ، یا به تعبییری دیگر بنویسید چند دقیقه تو بازی بودین که ما متوجه بشیم چی به چیه...

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مشکل هنوز پابرجاست.
دوستان قضیه وی پی ان گیمینگ چیه؟یکی برا من فروشنده و ... ر وپ.خ کنه.
ممنون
یک سرچ کن " کاهش دهنده پینگ برای بازی " هزار تا سایت برات میاره
همشون هم اکونت تست دارند میتونی امتحان کنی خوب بود بگیری

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
مشکل به قوت خودش سر جاشه فقط زمان های اتفاق افتادنش فرق داره درست مثل زمان عید امسال مثلا آخر شب ساعت 2-3 تا 10-11 صبح مشکلی نیست یا خیلی کم پیش میاد ولی بعد از ظهر تا سر شب زیاد اتفاق می افته.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
مشکل هنوز پابرجاست.
دوستان قضیه وی پی ان گیمینگ چیه؟یکی برا من فروشنده و ... ر وپ.خ کنه.
ممنون
بهترین کاهش دهنده ی پینگ که الان 9 ماه هست من ازش سرویس می گیرم سیستک هست که در حقیقت یک ISP اینترنت در تهرانه و کیفیت خدماتش واقعا 99% هست یعنی خیلی نادر پیش میاد مشکلی داشته باشه اما بقیه سرویس دهنده ها توسط اشخاص ایجاد شده و اعتباری به ثبات کیفیتشون نیست.
سرویس کاهش پینگ تایم | سرویس ویژه بازی آنلاین
سیستک تا حدود زیادی در مقابل تغییرات شبکه ای در ایران مقاومت می کنه برای همین اکثرا اختلالات کشور کمترین تاثیر رو تو شبکش دارند.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
اینقدر هر 5 دقیقه نیاید بگید که خوب شد و تونستم مثلا 30 دقیقه بدون مشکل بازی کنم!!!پسر خوب هر وقت 1 روز بدون مشکل بودی اونوقت بیا اینجا گزارش بده ...بچه بازی ها رو جمع کنید .

--------------------------------------------------

مشکل شدیدا وجود داره و هر 3 - 4 دقیقه تو BF4 لاست کانکشن میده . لعنت به این نت اشغال :-&

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
بخدا تو LoL به ملت میگم لگ دارم میگن لگ چیه! آقای وزیر هم امروز فردا جواب نمیده روز تعطیله! از شنبه هم که ماه رمضونه پس حل مشکل شد برا بعد ماه رمضون! اینجوری که بوش میاد عین دفعه قبل 2 ماه طولش میدن 2 هفته درستش میکنن دوباره خرابش میکنن!

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
اینقدر هر 5 دقیقه نیاید بگید که خوب شد و تونستم مثلا 30 دقیقه بدون مشکل بازی کنم!!!پسر خوب هر وقت 1 روز بدون مشکل بودی اونوقت بیا اینجا گزارش بده ...بچه بازی ها رو جمع کنید .

--------------------------------------------------

مشکل شدیدا وجود داره و هر 3 - 4 دقیقه تو BF4 لاست کانکشن میده . لعنت به این نت اشغال :-&
من نگفتم کلا مشکل حل عزیزم گفتم 45 دقیقه بازی کردم مشکلی پیش نیومد

Des ToDes

کاربر سایت
Mar 29, 2014
28
دوستان مشکل همچنان پا برجاس بنده الان تست کردم بعد از 20 دقیقه Attemptin to Reconnect داد بهم ، و اینکه پینگ هم نوسان داره و رفته بالا.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
مشکل به قوت خودش سر جاشه فقط زمان های اتفاق افتادنش فرق داره درست مثل زمان عید امسال مثلا آخر شب ساعت 2-3 تا 10-11 صبح مشکلی نیست یا خیلی کم پیش میاد ولی بعد از ظهر تا سر شب زیاد اتفاق می افته.

دقیقا پینگ داخلی منم از این ساعتا میرسه به 100. ربط دارن؟

----------------------------------------------------------------------

دوستان عزیز (بی تفاوت باشیم ) لطفا اینجا اسپم ندید plz تنها راهه. هرچقدر که توجه نکردن بدتر میریزیم سرشون.
blue pulse بر کنسول هر گیمری که نا امید بشه.
Death screen بر pc هر گیمری که ناامید بشه.

Farshidstar2012 عزیز لطفا قانونی واسه پست اول بذارید ک اینایی که فقط انرژی منفی میدن اخطار بگیرن. برا گریه زاری اینجا تایپک هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر