اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اعتراض فایده نداره . این که می بینید خیلی کسی کاری نداره دیگه ماله اینه که همه دیگه عادت کردیم میدونیم هم که این کارا فایده ای نداره اگه نخوان درست کنن نمی کنن

اعتراض فایده نداره . این که می بینید خیلی کسی کاری نداره دیگه ماله اینه که همه دیگه عادت کردیم میدونیم هم که این کارا فایده ای نداره اگه نخوان درست کنن نمی کنن

نه عزیز، من فکر کنم برای اینه که مشکل بیشتر دوستان حل شده که نمیان پست بزارن، اگر مشکل زیاد بود حتما اینجا هم گله گذاری زیاد بود!

نه عزیز، من فکر کنم برای اینه که مشکل بیشتر دوستان حل شده که نمیان پست بزارن، اگر مشکل زیاد بود حتما اینجا هم گله گذاری زیاد بود!

مشکل هنوز هست
از 5 تا بازی 3 تاش درسته 2 تا دوباره همون موضع پیش میاد
راستشو بخوای به شخصه خودم دیگه دیدم بی فایدس و کسی عین خیالش نیس پست نمیزارم نه اینجا نه پیج وزیر و کلا بیخیالش شدم , پس نمیشه گفت درست شده واسه اکثر دوستان

مشکل هنوز هست
از 5 تا بازی 3 تاش درسته 2 تا دوباره همون موضع پیش میاد
راستشو بخوای به شخصه خودم دیگه دیدم بی فایدس و کسی عین خیالش نیس پست نمیزارم نه اینجا نه پیج وزیر و کلا بیخیالش شدم , پس نمیشه گفت درست شده واسه اکثر دوستان

دقیقا مشکل هنوز پابرجاست فقط عمق فاجعه کم شده و بجای اینکه همون بازی اول خراب باشه از بازی دوم و سوم افتضاح میشه.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

از اون 5شنبه ای که وزیر گفت درست شده...یادم نیست چند هفته پیش بود:d...برای من درست شد و تا الان 90% مواقع بدون مشکل بودم...اون 10درصد هم برای نت ایران عادیه و قبلا هم داشتم..

سلام
منم اعلام وضعیت کنم : 2 روزه که هیچ اثری از تایم اوت نیست ، روزهای پیش هم اکثرا نبود اما بعضی اوقات تو بازی شروع میکرد به تایم اوت دادن مثل قبل ... واقعا فقط خدا میدونه اینا چیکار دارن میکنن با نت ...
شاتل - تهران

استور رو باز نمی کنه . سرور های هیچ بازی وصل نمیشه , از عصری نمی تونستم بازیسنتر رو باز کنم (با هیتلر شکن اومدم. البته برای خودمم هم سواله چطور هیتلر شکنم جواب میدهlol!) ,سرعت دانلودم با پارس انلاین شده 80-70 در بهترین حالتش در بدترین هم 4 و .... . متشکریم اقای رئیس.:-*

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or