اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

sohilj23

کاربر سایت
Jan 13, 2012
33
اونای که مخابرات تهران دارن و مشکل دارن میتونن برن این لینک زیر با زندن نام کاربری و پسورد adsl اشون گزارش اعلام خرابی بدن.
ورود به سيستم
خسته شدیم از بس اعلام کردیم خرابه ! برای همه بعضی اوقات باز درست میشه اما برای ما همش همینطوریه.

من الان وارد شدم با یوسر و پسوردم حالا باید تو بخش توضیحات چی بزنم اینا حالیشون بشه ؟ یه متنی که تائثیر گذار باشه :D
ممنون میشم کمکم کنید.
مخابرات کرج ، نامحدود

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
خسته شدیم از بس اعلام کردیم خرابه ! برای همه بعضی اوقات باز درست میشه اما برای ما همش همینطوریه.

من الان وارد شدم با یوسر و پسوردم حالا باید تو بخش توضیحات چی بزنم اینا حالیشون بشه ؟ یه متنی که تائثیر گذار باشه :D
ممنون میشم کمکم کنید.
مخابرات کرج ، نامحدود
هرچی بزنی اونا حالیشون نمیشه من دوتا خط دارم با دو تا پیغام جداگونه یدونه اداری یدونه غیر اداری به هر صورت باهام تماس گرفتن یارو از هیچی خبر نداشت اصلا نمیدونست udp چی هست:-o آخرشم گفت مشکل از خطتونه و نویز داره:| بعد گفت براتون تیکت میزنم چورتتون رو از مرکز چک کنن دیگه دیدم توضیح فایده نداره گفتم خسته نباشی:)) بای بای

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
یه راه حل پیدا کردم برای من که جواب میده .
اول نرم افزار اوپن وی:پی :ان رو دانلود کنید این فایلی رو که پیوست کردم رو دانلود کنید و بعد تو قسمتی که نرم افزار نصب شده پوشه config بریزین بعد از اجرای نرم افزار کنار ساعت مییاد که روش راست کلیک کنید و udp 4000 یا udp 2500 رو کانکت کنید بعئ با خیال راحت بازی کنید.برای من که پیمگ 200 میده و دوتا 2 رو راحت بازی میکنم.
فقط چون این وی : پی : ان رایگاه هست هر هفته پسوردش عوض میشه که تو همین فایل یه فایل تکست هست که آدرس سایت هاش هست میتونید برین پسورد جدید رو جایگزین پسورد قدیمی کنید .
تو همین پوشه دوتا فایل تکست هست با اسم همون سایت ها که خط دومش پسورده هست.
دوستا از اونجای که این وی : پی : ان رایگان هست پیشنهاد نمیکنم برای وب گردی و از این کارا استفادخ کنید احتمال سرقت اطلاعاتتون زیاده.

Download File : config.rar

sohilj23

کاربر سایت
Jan 13, 2012
33
یه راه حل پیدا کردم برای من که جواب میده .
اول نرم افزار اوپن وی:پی :ان رو دانلود کنید این فایلی رو که پیوست کردم رو دانلود کنید و بعد تو قسمتی که نرم افزار نصب شده پوشه config بریزین بعد از اجرای نرم افزار کنار ساعت مییاد که روش راست کلیک کنید و udp 4000 یا udp 2500 رو کانکت کنید بعئ با خیال راحت بازی کنید.برای من که پیمگ 200 میده و دوتا 2 رو راحت بازی میکنم.
فقط چون این وی : پی : ان رایگاه هست هر هفته پسوردش عوض میشه که تو همین فایل یه فایل تکست هست که آدرس سایت هاش هست میتونید برین پسورد جدید رو جایگزین پسورد قدیمی کنید .
تو همین پوشه دوتا فایل تکست هست با اسم همون سایت ها که خط دومش پسورده هست.
دوستا از اونجای که این وی : پی : ان رایگان هست پیشنهاد نمیکنم برای وب گردی و از این کارا استفادخ کنید احتمال سرقت اطلاعاتتون زیاده.

Download File : config.rar
مشکل من آخه سرور داخلی هم هستش، یعنی چه سرور داخلی و چه خارجی هر 3-5 دقیقه تایم اوت میدن یا پینگشون میره بالا 600 که نمیشه اصلا بازی کرد و حدود 10-20 ثانیه همینطوری میشه بعد دوباره درست میشه.
راهی هست برای این مشکل من ؟
22991136321237433952.png

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
مشکل من آخه سرور داخلی هم هستش، یعنی چه سرور داخلی و چه خارجی هر 3-5 دقیقه تایم اوت میدن یا پینگشون میره بالا 600 که نمیشه اصلا بازی کرد و حدود 10-20 ثانیه همینطوری میشه بعد دوباره درست میشه.راهی هست برای این مشکل من ؟
22991136321237433952.png
منم دقیقا این مشکلو دارم. تو lol هر چند دقیقه یه بار کاراکتر بازی از کنترل من خارج میشه و بی حرکت میمونه یا به حرکتش ادامه میده همینطوری. درست همون لحظه منو میکشن.

sohilj23

کاربر سایت
Jan 13, 2012
33
منم دقیقا این مشکلو دارم. تو lol هر چند دقیقه یه بار کاراکتر بازی از کنترل من خارج میشه و بی حرکت میمونه یا به حرکتش ادامه میده همینطوری. درست همون لحظه منو میکشن.
همون دیگه جایه حساس یدفعه اینطوری میشه و دقیقا همون موقعه میکشنمون :|
سرورهای داخلی هم همینطوریه برات ؟

sohilj23

کاربر سایت
Jan 13, 2012
33
مثل اینکه مشکل دوستان رفع شده و کسی دیگه نمیاد اما مشکل ما مثل قبل پابرجاست.
دیشب مخابرات خرابی اعلام کردم بعد امروز زنگ زده میگه خطط نویز داره :| میگه روی 8 دون استریمت بعد من رفتم مودمو نگاه میکنم میبینم روی 25 !! هرچی گفتم قبول نکرد و مشکل رو از سره خودشون باز کرد.
دوستان لطفا ما رو فراموش نکنید ...

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,789
نام
فرشید
دوستانی که مشکل دارن و حتی ندارن همچنان گزارش وضعیت بدن، اطلاع رسانی روند پیگیری و رفع کامل مشکلات رو تسهیل خواهد کرد.

مثل اینکه مشکل دوستان رفع شده و کسی دیگه نمیاد اما مشکل ما مثل قبل پابرجاست.
دیشب مخابرات خرابی اعلام کردم بعد امروز زنگ زده میگه خطط نویز داره :| میگه روی 8 دون استریمت بعد من رفتم مودمو نگاه میکنم میبینم روی 25 !! هرچی گفتم قبول نکرد و مشکل رو از سره خودشون باز کرد.
دوستان لطفا ما رو فراموش نکنید ...

دوست عزیز، شما باید مقدار عددی گزینه ی SNR Margin رو با ISP چک کنید، با عدد دیگه ای اشتباه نگیرید، چیزی که شما توی کنسول مودم می بینید قطعا باید با مقداری که از سمت ISP دیده میشه یکی باشه.

کمتر از 10 قابل قبول نیست و قطعی خواهید داشت
تا 18db هم کیفیت خوب و پایدار محسوب میشه
بالای 18db هم که باشه دیگه عالیه وضعیت خط.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,998
نام
احمد
من که هنوز از روزی که وزیر گفته مشکل حل شده مشکل دارم (قبلش مشکل نداشتم)
مشکل اصلی که بالا رفتن پینگ هر 3-4 دقیقه به مدت 20 ثانیه هست . مشکل پورت UDP هم که عین صاعقه هی می زنه به نت ...

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من هم اعلام وضعیت کنم!:d
اول هفته که فکر کنم برای همه خراب شد برای من و دوستام هم خراب شده بود!که فرداش یا پس فردا درست شد و تا الان درسته!!!

sohilj23

کاربر سایت
Jan 13, 2012
33
دوستانی که مشکل دارن و حتی ندارن همچنان گزارش وضعیت بدن، اطلاع رسانی روند پیگیری و رفع کامل مشکلات رو تسهیل خواهد کرد.

دوست عزیز، شما باید مقدار عددی گزینه ی SNR Margin رو با ISP چک کنید، با عدد دیگه ای اشتباه نگیرید، چیزی که شما توی کنسول مودم می بینید قطعا باید با مقداری که از سمت ISP دیده میشه یکی باشه.

کمتر از 10 قابل قبول نیست و قطعی خواهید داشت
تا 18db هم کیفیت خوب و پایدار محسوب میشه
بالای 18db هم که باشه دیگه عالیه وضعیت خط.

بله میدونم و وضعیت خطم بد نیست.

DownstreamUpstream
SNR Margin (0.1dB):258237

اما مشکل اینه که اونا زیر بار نمیرن و میگن روی 8 :|
خسته شدیم همش مشکل ! یه بار نشد نگیم نت خرابه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر