اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
توی پرشین تولز یه تاپیک بود که یه توضیحاتی داده بود
یه سری حمله dos از پروتکله UDP انجام شده بود چند تا شرکت هاست هم خوابیده بودن, من فکر کنم ابعاد این حملات وسیع تر بوده و به خیلی از سایتها سرایت کرده بوده برای همین اینا این پروتکل رو نصف و نیمه بستن
یعنی سیستمشون حدس می زنه که شما دارید dos می کنید برای همین برای چند ثانیه شما رو بلوک می کنه
معمولا حملات با IP خارجی انجام می شه, ای کاش اینا IP ایران رو تو وایت لیست می ذاشتند, چون هیچ دیوانه ای با IP ایران حمله نمی کنه چون در عرض چند ثانیه پیداش می کنند

هی روزگار هیییی کی میشه صبح که نه ظهر پاشی دکمه وسط دسترو بزنی با خیاله راحت پاتو بندازی رو پات نه لگی نه ترس قطی نه یه روز بتونی بازی کنی یه روز نتونیی

فکنم نمیشه

اون دنیا ام تو قسمت نت خراباییم

بهشت که میریم این شکی نیست با این عذاباشون

رفتیم دستمو دراز میکنمو میگم اینترررنتت با سرعت 10Gبر ثانیه
بعد خدا میگه نمیشه
میگم چرا
میگه اخه پرتای udpبستن :) :D

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

مشکل برگشته ولی خیلی رندومه! ۲-۳ بازی مشکل نداره بازی ۴ ام dc میشه. اصلا معلوم نیست چیکار میکنند اینا!

دقیقا منم همینطور هستم.دو دست بازی میکنم بعد به صورت رندوم نت از هم میپاشه !

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

بله مثل اینکه این دفعه نوبت مخابرات تهرانه اونم نه به صورت رندم به صورت کاملا دوره ای هر 10 ثانیه بازی 10 ثانیه تایم اوت.
من گفتم این پوکیدن شیلترینگ تهران مشکوک میزد ها یه روز حال دادن میخوان یه 3 4 ماهی برینن به بازیمون.لینک این صفحه وزیر رو بیارین بالا دوباره بترکونیم .

مخابرات تهران |پاکدشت
512 نامحدود
البته تا 125 و 110 هم پایین میاد شب ها هم تا 250 بالا میره
مثل اینکه دوستان دیگه مشکل ندارن
90343559430819537909.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or