اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
هر روز یه چیز عجیبتر میبینم از این نت.

توی Diablo 3 پابلیک جوین میشم اسپل کست میکنه ولی چیزی رو میخوام لوت کنم هیچ کاری انجام نمیده، یا مثلا بخوام چیزی رو بفروشم بازم گیر میکنه.

میرم هیرو سویچ، یکی لاگین میشه اون یکی دیگه نه.

مشکل رندوم دیسی هنوزم واسه من وجود داره.

هر روز یه چیز عجیبتر میبینم از این نت.

توی Diablo 3 پابلیک جوین میشم اسپل کست میکنه ولی چیزی رو میخوام لوت کنم هیچ کاری انجام نمیده، یا مثلا بخوام چیزی رو بفروشم بازم گیر میکنه.

میرم هیرو سویچ، یکی لاگین میشه اون یکی دیگه نه.

مشکل رندوم دیسی هنوزم واسه من وجود داره.

پستت رو دیدم تعجب نکردم:دی همین امروز یه همچین اتفاقی شبیه ش افتاد واسه من. توی NFS rivals داشتم همین طور تو جاده میرفتم یهو دیدم ماشین خودش میچرخه بعدش میرفت تو در و دیوار یا پرت میشد پایین. فکر کردم دسته ایراد داره قطع و وصل کردم درست نشد. کابل مودم رو کشیدم بیرون نت قطع شد درست شد :))

پستت رو دیدم تعجب نکردم:دی همین امروز یه همچین اتفاقی شبیه ش افتاد واسه من. توی NFS rivals داشتم همین طور تو جاده میرفتم یهو دیدم ماشین خودش میچرخه بعدش میرفت تو در و دیوار یا پرت میشد پایین. فکر کردم دسته ایراد داره قطع و وصل کردم درست نشد. کابل مودم رو کشیدم بیرون نت قطع شد درست شد :))
هر روز یه چیز عجیبتر میبینم از این نت. توی Diablo 3 پابلیک جوین میشم اسپل کست میکنه ولی چیزی رو میخوام لوت کنم هیچ کاری انجام نمیده، یا مثلا بخوام چیزی رو بفروشم بازم گیر میکنه. میرم هیرو سویچ، یکی لاگین میشه اون یکی دیگه نه. مشکل رندوم دیسی هنوزم واسه من وجود داره.
برا منم هیروها توی Lol اسکی میکردن.

گیر کیا افتادم من بدبخت؟ کجای دنیا گیر افتادم من بدبخت؟ (دقت کنید جمع نبستم تا ناراحت نشن یه عده‌ی خوشبخت) اینترنت 256 با پینگ 200-250 با time out و قطعی کم هم آرزوست...

بازم که **** شد توش. اه ول کنین این نت درست بشو نیست بازم داره قطع می‌شه کلا بی خیال شین وایسین شاید 20 سال دیگه گیم ایرانی خوب ساختن که از لحاظ شرعی مشکلی نداشت اونموقع لایو بازی میکنین.

بازم که **** شد توش. اه ول کنین این نت درست بشو نیست بازم داره قطع می‌شه کلا بی خیال شین وایسین شاید 20 سال دیگه گیم ایرانی خوب ساختن که از لحاظ شرعی مشکلی نداشت اونموقع لایو بازی میکنین.
اون موقع كه استخون هام پوسيدن :|
آدم تو كره شمالي بود و نميفهميد تكنولو‍ژي چيه تا اينجا باشه و بفهمه تكنولوژي چيه ولي امكاناتش نباشه تا استفاده كنه:)))
با يه لندني تو LoL رفيقم ميگفت كه اصلا نميتونم يك گيم رو با لگ تصور كنم. منم گفتم منم نميتونم يه گيم رو بدون لگ تصور كنم . مگه ميشه؟

- - -ویرایش - - -

1383885-66ca1c8aa727259f006f2f7b6e0eb626-l.jpg

من نمی فهمم چرا تو ایران لوگوی Internet Explorer را بعنوان نماد اینترنت استفاده می کنند
فکر می کنند این e حرف اول Internet هست !

اين يك كيك تولد نيست. اين حلوا گيم آنلاين هست :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or