اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
1383885-66ca1c8aa727259f006f2f7b6e0eb626-l.jpg

من نمی فهمم چرا تو ایران لوگوی Internet Explorer را بعنوان نماد اینترنت استفاده می کنند
فکر می کنند این e حرف اول Internet هست !
میگن ماله خورشتشه :D

عزیز دوتا که سرور نداره سرور تو دوتا میشه اینترنت خود ایرانی ها همون کسی که هاست میشه و مشکلی هم با udp نداره (چون از udp استفاده نمیکنه) ، اما اگه منظورت دوتا 2 بود که من همین 15 مین پیش تو بازی بودم و همش تو 10 ثانیه دیسی میشد که مربوط به udp هست ، از ساعت 4 به بعد اینطوری شد .

-----------------------------------
جالبه دیروز از ساعت 4 به بعد پینگم شد 400 500 امروزم که از 4 به بعد همش دیسی و udp !!!

اره منظورم همون DOTA 2 بود.امروز صبح سه دست و الان هم دو دست زدم و مشکلی نبود.درست شده برای من.

من تا به امروز كه از اينترنت استفاده كردم به ياد ندارم اينقدر تايم اوت داشته باشيم حدود 1 به 2 تايم اوت دارم !!!

اما حق هم دارن كه udp رو داغون كنن !

ببينيد دوستان 6 فروردين UDP رو خراب كردن كه شما ديگه نتونيد بازي كنيد بريد عيد ديدني و به كارهاتون برسيد ! بعد عيد درستش كردن ولي يادشون افتاد بچه هاي ملت امتحان ميان ترم و مستمر دارن دوباره خرابش كردن بعد ديدن امتحان ها تموم شد يادشون افتاد كه اي بابا الان امتحانات پايان ترم بزنن دوباره خرابش كنن بچه هاي مردم بشينن درس بخونن تا كنكور !!!
بعد كنكور هم كه بچه هاي مردم باز بايد بشينن يه ريكاوري كنن و استراحت كنن يا برن سركار پس UDP رو بيشتر درستكاري ايش كنيم به كارهاشون برسن !
3 ماهه پاييز رو اصلا" هيچي نگو چون اوايل مدارسه بايد به درس و مشق شون برسن ! ميمونه 3 ماهه دوم كه دوماه اولش براي امتحانات مستمر و پايان ترم و ماه اخرش هم كمك به پدر و مادر براي گردگيري و خونه تكوني !!!
پس بنابراين ما مي مونيم و كارهاي بسيار زياد و تفريحات بسيار پاك و سالم و عاري از خطر هاي متفاوت !!!
چرا الكي گير ميدين بشون اخه ؟

ببينين چقدر به فكرتونن :d :|:|:|:((
جديدا" از كشورهاي غربي و شرقي مثل US و بريتانيا المان و ژاپن اومدن از اين متد استفاده كنن تا بازدهي جوانان شون بره بالا :|
همه برن سراغ كارهاي خوب و مفيد براي خودشون و جامعه !

دوستان این چیزا طبیعیه هست که تعریف میکنید دی سی شدن و پینگ بالا و تایم اوت اگه یه روز از خواب بیدار بشم این مشکلات رو نداشته باشم تعجب میکنم!!! چون به این زندگی باید عادت کرد از شروع سال 93 این مشکلات بود بعد از سه ماه هنوز عادت نکردید به این وضع :d

اصلا رفت و برگشتي شده امروز اين ارور فك كنم دارن جر و بحث ميكنن دو نفر كه يكيشون هي شير فلكه رو ميبنده بعدش اون يكي باز ميكنه :D
خدا كنه اقلا شير فلكه رو اونقدر انگولك نكنن كه از جاش در بياد:)
Sent from my HTC Phone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
عزیز چرا جمع میبندی ؟ :|
الان شما با خودت میگی همه چی ارومه من چه قد خوشبختم ؟ :دی

خدا لعنتشون کنه
یه ذره اعتقاد دین داشتن میفهمیدن حق الناس 75 میلیون نفر گردنشونه
امدم بازی کنم دیدم هی میدازه بیرون
دین !
داداش من از چیزی بگو که واسشون مفهوم داشته باشه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or