اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
اوضاع بدتر از قبل شده.....

قبلا میشد titanfall بازی کرد دیگه اونم همش تایم اوت میشه.......
+
cs:go هم کلا به سرور ها کانکت نمیشه........
+
bf4 هم ارور udp گرفتم.......
+
سرعت نت که فاجعه.....
+
پینگ بدتر از قبل.......
+
دوتا 2 هم تایم آوت میده.......
+
سرعت با سایتای داخلی هم به شدت کم شده......

کلا انگار چشم ندارن ببینن ما یه روز خوش داشته باشیم......

آخرین ویرایش:

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
والا برای من لااقل از %60 پکت لاست رسیده به %43 خیلی پیشرفت داشته (آخر من دیوانه میشم) :|
تصویر از وضعیت فعلی :
82ht_untitled.jpg

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
ظاهرا مشکل برا عده ای داره حل میشه. دوستان منم تو 8.8.8.8 وضم خراب بود اما 4.2.2.4 خوب ولی عصر هم سرعت و هم پینگ پکید. یه دور نت قطع شد مدمو روشن خاموش کردم. فقط سایتای داخلی باز میشدن با سرعت بالا. سایتای خارجی هم بعد از مدت کوتاهی با سرعت داخلیا باز شدن اما کم کم سرعتشون کم شد. الانم انگار 4.2.2.4 رو به کل رو هواس. دوستان ایکاش اینکارا مال شبکه ملی باشه چون اگه اون باشه درست میشه و بعلاوه دیتای بانک ها و بورس و سازمانای حیاتی یه دور از اونور آب نمیگذره برگرده.(easy spying:d)

- - -ویرایش - - -

دوستان سرعت با سرورای داخلی هم اومده پایین و این نشانه بدی نیست.

پدرام1

کاربر سایت
Apr 4, 2014
4
سلام دوستان امروز من مشکلی نداشتم حتی پینگم تو bf3 نود هشت بود!!به غیر از یکی 2 ساعت که پینگ رفت رو دویست..ولی هیچ گارانتی نیست که فردا خراب نباشه..باید این توپیک رو فعال نگه داریم نه فقط تا زمانی که مشکلمون حل بشه!..تا همه کاربر ها از همه جا مشکلاتشونو اینجا مطرح کنن..نباید فقط تا زمانی که مشکل داریم فعال باشیم..باید همیشه سطح انتظارمون رو در رابطه با خدماتی که میگیریم بالا نگه داریم..دوستان لطفا به پست کردن وضیعت نتتون و پیگیری ادامه بدین امیدوارم هرچ سریعتر این مشکلات واسه همه به حداقل برسه..منم باز اینجا از وضیعتم تا فردا پست میذارم.

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان عزیز تمام این اتفاقاتی که میگین دیروز و دیشب برای منو چندتا از دوستانم افتاد هم پینگ داغون د هم تایم ات داشت امروز درست شد و تمام مشکلات اخیر همشون حل شد
انشالله دارن دونه به دونه مناطق مختلف رو اوکی میکنن نگان نباشین

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
ارور udp
پینگ افتضاح :banghead:
تایم اوت زیاد :mad:
عدم اتصال به سرور های خارجی :banghead:
سرعت افتضاح با سرور های داخلی :eek:
مملکت گل و بلبل تر از اینم می شه؟ :banghead:

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
قبلا گفتم دوباره میگم اونایی که تایم‌اوت دارن این DNS رو امتحان کنن 151.236.5.156 5.9.234.2 تایم‌اوت اونقدر بود که حتی یه ثانیه هم نمیشد بازی کرد. با بالایی ها حل شد پینگمم کمتر شد. با 4.2.2.4 8.8.8.8 فعلا افتضاحه

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
قبلا گفتم دوباره میگم اونایی که تایم‌اوت دارن این DNS رو امتحان کنن 151.236.5.156 5.9.234.2 تایم‌اوت اونقدر بود که حتی یه ثانیه هم نمیشد بازی کرد. با بالایی ها حل شد پینگمم کمتر شد. با 4.2.2.4 8.8.8.8 فعلا افتضاحه
شما اول یه توضیح بده این DNS چی هست ماله کی هست.. کجا هست......

نمیشه همین جوری الکی DNS عوض کرد که........

ویرایش:انگار دوستان نگرفتند چی نوشتم....

این DNS چی هست یعنی ..////DNS نام برده شده مال کجاست و ..... و نه اینکه DNS چیست.......

کلا همه پستارو نصفه می خونن؟؟؟

چیه ماجرا؟؟؟

آخرین ویرایش:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان عزیز لطفا توجه کنند.
اینکه پینگ شما یا پکت لاست شما یا ... با یک DNS یا IP چقدر هست موضوع بحث تاپیک نیست. موضوع مذکور در هر ISP ای فرق می کنه و شما باید از طریق ISP خودتون فشار بیارید تا پینگ تایم بهتر ارائه بدن و کیفیت رو بهتر کنند. نمونش شاتل هست که تا اواسط سال 92 پینگ تایم بسیار خوب و پایینش حدود 210-220 بود ولی بعد از تصویب چند قانون مبنی بر اشتراک حد اکثر 1 به 8 و فشار کاربران مجبور شد سرویس رایگان گیمینگ ارائه بده و کف پینگ رو به 120-140 برسونه.

اگر می خواید بدونید کیفیت اینترنت شما به طور کلی چطوره با این IP آدرس ها پینگ بگیرید:
4.2.2.1 , 4.2.2.2 , 4.2.2.3 , 4.2.2.4 , 4.2.2.5 , 4.2.2.6 , 8.8.8.8 که DNS های محبوب گوگل هستند و وضعیت دسترسی و آدرس دهی به نزدیکترین سرور هاش رو با حداقل پینگ تایم نشون میدن البته بدونید اگر با یکی یا دوتاش خیلی تایم اوت دارید یا پینگ خیلی بالاست ایرادی نداره در عوض باید با یکیش پینگ و پکت لاست خیلی مطلوب داشته باشید در غیر این صورت کیفیت اینترنت شما زیر سوال هست.

شما اول یه توضیح بده این DNS چی هست ماله کی هست.. کجا هست......

نمیشه همین جوری الکی DNS عوض کرد که........
DNS چیست؟

در ضمن خواهش دارم از این به بعد بحث مربوط به این موضوعات رو در این تاپیک مطرح نمایید:
http://forum.bazicenter.com/thread82411/page1687/
با تشکر.

Mehr@b8888

کاربر سایت
May 11, 2014
19
نام
محراب
امروز برای منم بهتر از اول بود یعنی برا اولین بار پینگم اومده بود رو 1700.
واقعا باورم نميشد چون راحت داشتم بازی میکردم
بعد از 3 هفته براي اولين بار فیفا زدم بسی حال داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر