بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

bacheh mosbat

کاربر فعال
جدیدا سرویس مخابرات من از ساعت 12 شب میره روی مسیر هند با پینگ 400, صبح میبینم که برگشته به مسیر اروپا. دوباره 12 شب همین بساطه, مثل اینکه یک تایمر گذاشتن این مسیر ها رو نوبتی عوض میکنه. :|

Mohammad Ghost

کاربر سایت
جدیدا سرویس مخابرات من از ساعت 12 شب میره روی مسیر هند با پینگ 400, صبح میبینم که برگشته به مسیر اروپا. دوباره 12 شب همین بساطه, مثل اینکه یک تایمر گذاشتن این مسیر ها رو نوبتی عوض میکنه. :|
شاتل هم همینطور شده از ساعت 10 شب تا نیمه های شب پینگ از 130-140 میره رو 250-300 چند روز هم هست اینطوری شده حالا مورد و فاز اینا چیه هنوز معلوم نیست.

saeidrezay

کاربر سایت
شاتل هم همینطور شده از ساعت 10 شب تا نیمه های شب پینگ از 130-140 میره رو 250-300 چند روز هم هست اینطوری شده حالا مورد و فاز اینا چیه هنوز معلوم نیست.

خیلی مشکوک شدن خیلی ها احتمال میدن که به سیستم جدید رو دارن تست میکنن دلیل این نوسانات و خرابی های بعد ار عید رو هم میشه همینطور جواب داد

Dyrone

کاربر سایت
دوستان مخابراتی شما تو روز تایم آوت ندارین؟
مال من تازه امروز وصل شد ولی خیلی پکت لاس داره دوباره مشکل سراسریه یا فقط مال من اینجوریه؟

nik 2011

کاربر سایت
دوستان از 12 شب تا چند صبح خرابه؟ من احتمال میدم مال شبکه ملی باشه. چون دارن رو خطوط بهتر کار می کنن شاید ( یا شایدم خرابکاری.) بهرحال گزینه اول باشه ایکاش. چون اثراتشو تو نتم دیدم. (بنز دیدید تاحالا؟ دیروز اونجوری دان میکردم)

sajadkh

کاربر سایت
دوستان مخابراتی شما تو روز تایم آوت ندارین؟
مال من تازه امروز وصل شد ولی خیلی پکت لاس داره دوباره مشکل سراسریه یا فقط مال من اینجوریه؟
مخابرات سرعتش کلا چند روزه افت کرده..تایم اوتم تا دلت بخواد

- - -ویرایش - - -

چرا نمیشه
شما هر وقت دوست داشته باشین این کار رو میتونید انجام بدید ولی همه حجم شما دوباره رست میشه
خب باید برم تو مخابرات یا از سامانه هم میشه؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
مخابرات تهران کلا پر از تایم اوت شده 2 روزه، افت سرعت شدید هم داره... درسته DC نمیشه ولی خوب انقدر سرعت پایینه توی همه بازی ها بلافاصله پینگ به فضا می پیونده و نمیشه بازی کرد. فرق چندانی با اون زمان که DC می کرد نداره الانم نمیشه بازی کرد.

Dyrone

کاربر سایت

- - -ویرایش - - -

من مطمئن نیستم ولی دیروز میخواستم ثبت نام کنم یکی اومده بود عوض کنه بهش گفتن باید صبر کنه تا تموم بشه! (کمپین نوروزی بود)
ولی اگه بشه از خود سایتشون هم احتمالا میشه انجام داد!

SMTheGreat

کاربر سایت
سلام به دوستان
دیدم خیلی از اینترنت های ADSL مینالید گفتم از راه حلی که خودم اتفاقی باهاش آشنا شدم برای شما هم بگم.(اگر هم کسی قبلا توضیح داده تکمیلی اون باشه)
ما منزل قبلی 5 ،6 سال ADSL از شرکتهای مختلف :(آسیاتک ، پارس آنلاین ، شاتل ، داتک ...)داشتیم و همه ی این مشکلات شما دوستان رو داشتیم ولی منطقه جدیدی که اومدیم کلا هیچ شرکتی ADSL نمیده، حتی خود مخابرات هم نمیده.وقتی سوال میکنیم چرا نمیدید میگن کلا خطوط اینجا فیبر نوریه و امکان کابلی توو منطقه شما وجود نداره! خلاصه مجبور شدیم بگردیم دنبال روشهای دیگه که خیلی هم پینگ تایمش بالا نباشه (سوال کردم گفتن وایمکس بدرد گیم آنلاین نمیخوره) اتفاقی توو این کتابچه های تبلیغاتی با اینترنت وایرلس P2P آشنا شدیم که واقعا کیفیتش خیلی از ADSL بالاتره.
اول فکر کردم اینترنتم به شبکه ملی اطلاعات وصل شده چون سایت اسپید تست از سرور داخل کشور این نتیجه رو میده :
ولی با کمال تعجب از سرور خارج از کشور هم این نتیجه :
واقعا این همه سال که ADSL داشتم همچین کیفیتی ندیدم ! پیشنهاد میکنم اگر توو تهران هستید و مشکلی از لحاظ هزینه ندارید این اینترنت رو امتحان کنید.هزینش از ADSL بیشتره ولی تایم اوت نداره و اسپیدش هم که میبینید و واقعا ارزش داره.فقط باید شانس بیارید خونتون چند طبقه باشه که خونه های بلندتر دید آنتن شما رو نسبت به دکل شرکت مختل نکنن. اگر همه چیز اوکی باشه یک اینترنت بسیار Stabel و با اسپید فراتر از ADSL با زمان نصب چند ساعته خواهید داشت.

nik 2011

کاربر سایت
سلام به دوستان
دیدم خیلی از اینترنت های ADSL مینالید گفتم از راه حلی که خودم اتفاقی باهاش آشنا شدم برای شما هم بگم.(اگر هم کسی قبلا توضیح داده تکمیلی اون باشه)
ما منزل قبلی 5 ،6 سال ADSL از شرکتهای مختلف :(آسیاتک ، پارس آنلاین ، شاتل ، داتک ...)داشتیم و همه ی این مشکلات شما دوستان رو داشتیم ولی منطقه جدیدی که اومدیم کلا هیچ شرکتی ADSL نمیده، حتی خود مخابرات هم نمیده.وقتی سوال میکنیم چرا نمیدید میگن کلا خطوط اینجا فیبر نوریه و امکان کابلی توو منطقه شما وجود نداره! خلاصه مجبور شدیم بگردیم دنبال روشهای دیگه که خیلی هم پینگ تایمش بالا نباشه (سوال کردم گفتن وایمکس بدرد گیم آنلاین نمیخوره) اتفاقی توو این کتابچه های تبلیغاتی با اینترنت وایرلس P2P آشنا شدیم که واقعا کیفیتش خیلی از ADSL بالاتره.
اول فکر کردم اینترنتم به شبکه ملی اطلاعات وصل شده چون سایت اسپید تست از سرور داخل کشور این نتیجه رو میده :
ولی با کمال تعجب از سرور خارج از کشور هم این نتیجه :
واقعا این همه سال که ADSL داشتم همچین کیفیتی ندیدم ! پیشنهاد میکنم اگر توو تهران هستید و مشکلی از لحاظ هزینه ندارید این اینترنت رو امتحان کنید.هزینش از ADSL بیشتره ولی تایم اوت نداره و اسپیدش هم که میبینید و واقعا ارزش داره.فقط باید شانس بیارید خونتون چند طبقه باشه که خونه های بلندتر دید آنتن شما رو نسبت به دکل شرکت مختل نکنن. اگر همه چیز اوکی باشه یک اینترنت بسیار Stabel و با اسپید فراتر از ADSL با زمان نصب چند ساعته خواهید داشت.

ماهانه چقد؟

saeidrezay

کاربر سایت

- - -ویرایش - - -

الان دیگه با این سامانه ای که راه اندازی شده دیگه نیاز به رفتن و عملیات حضوری نیست
فقط در صورتی که نیاز به سرعت های بالاتر داشته باشین باید به نمایندگی آشنای اول سر بزنید مثلا اگه بخوای از 128 به یک اسباب کشی کنی یه کپی کارت ملی نیاز هست و یک ربع هم کار داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند