اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
636
نام
آرش
وضعیت افتضاح شده . مثل 20 روز پیش تقریبا که هی وسط بازی معمولی هم ارتباط با سرور EA تو فیفا قطع میشد !!! به هیچ وجه درست نشده ! خیلی هم سخت وصل میشه به سرور کلا .

مخابرات . 1 مگ . تهران

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
میگم من سرعت دانلودم افزایش پیدا کرده پینگم هم به اروپا اومده روی 120 بعدش چرا وقتی میرم توی بازی بعد 20 دقیقه همه چیز بهم میریزه همش لگ میخوره؟ !!!!!!!!!! بتل

Rfen

کاربر سایت
May 12, 2014
4
جدی؟!!!
منم آسیا تک دارم 10 مگ تهران
هنوز مشکلم حل نشده :((
دقیقا از کی مشکلت حل شد؟؟؟؟؟

از امروز عصر
البته الانا یکم مشکل داره ، دیسی نمیده ولی لگ داره
شیر کردم با کامپیوتر (بدون هیتلر شکن) لگشم برطرف شد
یکی از دوستامم رو اسیاتک دیسی میداد با کامپیوتر بدون هیتلر شکن شیر کرد درست شد
شما هم یه امتاحان بکن ...

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فرق 1 مگ با 2 مگ تو پینگ تاثیری داره یا فقط تو دانلود تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال منم هست ... ؟مثلا 512 دازم اگه 2 مگ بگیرم پینگ خیلی بهتر میشه ؟؟ الان پینگم خوبه ولی تایم اوت داره ..
شرمنده اگه خارج از موضوع تایپکه یکی جواب بده ممنون میشم
----------
در ضمن چند دست فیفا بازی کردم بعد 1 ماه که گیر میکرد اوکی شده بود واسم ولی پینگ بالا بود و دلی داشتم...تو بتلفیلد هم که چند روزیه مشکلم حل شده ...خدا کنه درست شده باشه کامل

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سوال منم هست ... ؟مثلا 512 دازم اگه 2 مگ بگیرم پینگ خیلی بهتر میشه ؟؟ الان پینگم خوبه ولی تایم اوت داره ..
شرمنده اگه خارج از موضوع تایپکه یکی جواب بده ممنون میشم
----------
در ضمن چند دست فیفا بازی کردم بعد 1 ماه که گیر میکرد اوکی شده بود واسم ولی پینگ بالا بود و دلی داشتم...تو بتلفیلد هم که چند روزیه مشکلم حل شده ...خدا کنه درست شده باشه کامل

من 1 مگ دارم مخابارت همین دیروز 2 تا از دوستام اومدن براشون 2 مگ مخابرات وصل کردن سرعت دانلود 20 =)) پینگشون روی 540 :d بعدش من دانلود 150 پینگم 120 ولی در کل نامحدود اگه میخواید بگیرید 1 مگ یا 2 مگ فرق نداره بیشترین سرعتش 150 کیلوبایت هستش پینگم ربطی نداره 128 پینگش یه جوره 2 مگ همون پینگ داره

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
سلام.
من دیشب LOL بازی کردم تقریبا DC نداشت.
دیشب 24 اردیبهشت ساعت 9 تا 1 وضع خوب بود فقط ساعت 12 اینطورا وی پی ا ن سیستکم قطع شده بود هواسم نبود دی سی داد بعد که دوباره کانکت کردم مثل بچه ی خوب دیگه دی سی نشدم.
یعنی پارس آنلاین هنوز انگار قطعی داره ولی سیستک دی سی نمی شد...
البته !!!!!!!! خدا کنه که بمونه !!!!!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
انگاری جدی جدی درست شده .. از دیشب تا الان فیفا بدون مشکلی بازی کردم
شکر .....
البته اینجور خوب شدنا زیاد دیدیم..یه بار که یه هفته کامل خوب شد بعد دوباره ترکید ولی ایشالله اینبار دیگه خراب نشه

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
خدا کنه اینجوری بمونه. صبح ها دیگه همیشه خوبه.(قبلا صبح هم خراب بود اما الان تا ساعت 10 - 1:30 تضمینی عالیه

- - -ویرایش - - -

سرعتمم خوبه و واقعی چون 512 1 به 8 گرفتم که تقسیم کنیم میشه 64 kbps

- - -ویرایش - - -

سرعت نصف شد! اما پینگ همچنان خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر