اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
چه ربطی داره
سرورهای اونا تو همین ایرانه
اونا هم شامل همین قضیه ان وگرنه اصلا نیاز به این همه فیلم نداشتیم با همون سرویس کاهش پینگ کار وی پی ان رو میکردیم

- - -ویرایش - - -

منظورشون همه داخلیه و ارتباط داخل با داخل

اینا کلی کاربر دارن فقط واسه سرویس گیمینگشون واسه همین براشون مهمه مثل آی اس پی دیگه نیستن که بازی براشون مهم نباشه و بگن پینگ 300 عادیه!!! باید دنبال شرکتی رفت که مشتری داره از دست میده !

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
باید تا میتونید اطلاع رسانی کنید. الان خیلی از گیمرا نمیدونند که مشکل از پروتکل UDP هست و فکر میکنن اشکال از خود سرورای خارجی هست. منم خودم همین امروز متوجه شدم. تقریبا یه قسمتی از اینترنت رو به کلی فلج کردن ولی فقط یه سری افراد که پیگیر هستیم ازش خبر داریم. باید تا میتونید به گوش هرکسی که میتونید برسونید وگرنه شاید هیچوقت درست نشه یا در بهترین حالت چندین ماه طول بکشه تا به وضعیت سابقش برگرده.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان انقد اینجا مشغول نباشید برید زنگ بزنین!! به Isp های معروف بخصوص
به هرکس که میتونین!! بهشون نا ندید!! همش زنگ بزنین تا از رو برن....

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
آقا اینجا نمیشه بعضی راه حل ها رو پیشنهاد داد چون جنبه سیاسی دارو و اینا . مدیر اینجا هم دستش بستس کاری نمیتونه بکنه. به نظرم یه سایت بزنیم هم چت آنلاین داشته باشه هم بتونیم هماهنگ کنیم..

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
باید تا میتونید اطلاع رسانی کنید. الان خیلی از گیمرا نمیدونند که مشکل از پروتکل UDP هست و فکر میکنن اشکال از خود سرورای خارجی هست. منم خودم همین امروز متوجه شدم. تقریبا یه قسمتی از اینترنت رو به کلی فلج کردن ولی فقط یه سری افراد که پیگیر هستیم ازش خبر داریم. باید تا میتونید به گوش هرکسی که میتونید برسونید وگرنه شاید هیچوقت درست نشه یا در بهترین حالت چندین ماه طول بکشه تا به وضعیت سابقش برگرده.

به گوش همینایی که رسیده چه گلی به سر زدیم :Dییییی

Gta v Ms

کاربر سایت
May 6, 2014
10
داداش کل هزینش رو چقدر در اومد واسه خودت؟ مثلاً اکانت Opensky یا dvb چنده؟
من خودم ماهي 20 يورو ميدم و از سايت هاي خارجي اكانت ميخرم چون اطمينانش بيشتر هست

- - -ویرایش - - -

سند و رسیوت هردو با ماهواره انجام میشه؟ یعنی نیازی به تلفن نداره؟
ماهواره باید روی چه جهتی تنظیم بشه؟

به تلفن نياز نداره و جهتشم مهم نيست

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
خوشم میاد هیچکس هم دلیل بستنشو نمیدونه. به هرجا زنگ بزنی یه جواب درست و حسابی نمیشنوی. همش دروغ به خورد ما میدن. خدا میدونه ایندفعه هدفشون از اینکار چیه؟!

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
این اینترنت ماهواره ایی رو یکی توضیح میده لطفا ؟
تجهیزات چی میخواد ؟
از کجا میشه تهیه کرد ؟
قیمت چند درمیاد ؟
چطور میشه شارژش کرد ؟ هزینه شارژش ؟
سرعت دانلود و اپلود چقدر هست ؟
پینگ چطور هست ؟
ممنون میشم یکی بزرگواری کنه بترتیب پاسخ بده

Sent from my iPhone 5c using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر