اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
من همین الان زنگ زدم سیستک هیچ ایده ایی نداشت چه خبره اصلا نمیدونستن درست میشه یا خیر ولی گفت ما به مدیر فنی و مدیر عامل حتما منتقل میکنیم تا بتونن یه جوابی پیدا کنن تا بفهمیم اصلا چه خبر شده !!!
گفت فعلا فقط میشه منتظر موند

Sent from my iPhone 5c using Tapatalk

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
این اینترنت ماهواره ایی رو یکی توضیح میده لطفا ؟
تجهیزات چی میخواد ؟
از کجا میشه تهیه کرد ؟
قیمت چند درمیاد ؟
چطور میشه شارژش کرد ؟ هزینه شارژش ؟
سرعت دانلود و اپلود چقدر هست ؟
پینگ چطور هست ؟
ممنون میشم یکی بزرگواری کنه بترتیب پاسخ بده

فکر کنم تو پست 1049 گفته;)

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
فکر کنم تو پست 1049 گفته;)

بله خوندم بدرد من نمیخوره به ریسک و درد سرش نمیرزه بنظرم

دوستانی که سیستک دارن لطفا تنبلی نکنن و مدام زنگ بزنیم تا مجبور شن یه جوابی پیدا کنن
من بهشون گفتم شما موظف هستید بزودی جوابی به ما بدید چون سرویس گیمینگ میفروشید همه پیگیر شیم

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
وضع dota 2 همچنان خراب !
حداثل ثبلا تا دقیقه 15 درست بود بعد خراب میشد.ولی الان رحم نمیکنه همون دقیقه ذو خراب میشه و دیسکانکت های متوالی هر 5 ثانیه یک بار.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,785
ای کاش در کره شمالی بودم , حداقل نمیدونستم بازی آنلاین چیست اصلآ نمیدونستم کنسول بازی چیست
با این وضع دیگه فکر نکنم تو ایران آنلاین زد یادم باشه به بچه م بگم ما یه بخش داشتیم به اسمه MP که با هم گله ی بازی میکردیم منتها تو ایران منقرضش کردن

zEx_99

کاربر سایت
May 6, 2014
13
نام
Amir
من دوباره اومدم. ممنون از مدیر انجمن که به ما لطف داشتن. همه چیزایی که گفتینو امتحان کردم نشد. به شاتل زنگم زدم فقط گفت ما سرویس گیمینگو واستون راه اندازی می کنیم :bored:

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
من دوباره اومدم. ممنون از مدیر انجمن که به ما لطف داشتن. همه چیزایی که گفتینو امتحان کردم نشد. به شاتل زنگم زدم فقط گفت ما سرویس گیمینگو واستون راه اندازی می کنیم :bored:

دوست من یعنی یک سرویس جدا مخصوص بازی که این مشکل رو نداره ؟

Gta v Ms

کاربر سایت
May 6, 2014
10
انقدر نا امید نباشید و زود تسلیم نشید

منم دارم کمکتون میکنم و به سیستک زنگ زدم و گفتن هر چه زودتر به مدیریت منتقل میکنیم تا پیگیری کنه
خدا کنه هر چه زودتر همتون به جمع گیمرای آنلاين برگردید.

- - -ویرایش - - -

تو ایران از این حرفها زیاد زدن

zEx_99

کاربر سایت
May 6, 2014
13
نام
Amir
بچه ها IP 77.67.74.170 رو پینگ پگیرید (IP Valve) تایم اوت دارین؟ من هر 20 ثانیه تایم اوت داره.

- - -ویرایش - - -

نه فقط یه سرویسه که پینگتو میاره پایین. شاتل میگه استعلام گرفتم هیچ پرتی نگفتن مشکل داره.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بچه ها IP 77.67.74.170 رو پینگ پگیرید (IP Valve) تایم اوت دارین؟ من هر 20 ثانیه تایم اوت داره.

- - -ویرایش - - -

نه فقط یه سرویسه که پینگتو میاره پایین. شاتل میگه استعلام گرفتم هیچ پرتی نگفتن مشکل داره.
من نداشتم.
دوست عزیز این تایم اوت شما ربطی به این مشکل نداره....تک تایم اوت هم هیچ موقع از سرور پرت نمیکنه بیرون...حتی دوتا هم اگه سرور قوی باشه باز نگه میداره..این مشکل بیرون انداختن یچی دیگست و با چشم غیر مسلح دیده نمیشه:d
.بگذریم...

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
****آقا یه چیزی شاید به دردتون بخوره!*****
من فکر کنم پریروز بود زنگ زدم به 195 سامانه ی سپاس که راه انداختن.یه بنده خدایی برداشت من بحث پورت های udp رو مطرح کردم گفت اگر بگم 2 3 روز دیگه درست میشه دروغ گفتم!شما تا آخر اردیبهشت تحمل بفرمایید این وضع رو اگر اول حرداد درست نشد بعد تماس بگیرید! :| باز دمش گرم دروغ نگفت قبول داشت! :|
درضمن با PD و ICMP میشه بازی کرد ولی پینگ خیلی بالاست که خب سرویس های کاهش پینگ خیلی بهترش میکنن.
این های وب هم همش میگن ما خبر نداریم.
به خدا خسته شدم بس به این تاپیک سر زدم تا ببینم درست شده یا نه! :(

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
شهر تهران
عصر تلكام
Lost connection to host/connection timed out
اينو تو call of duty ghost ميگه
تو فيفا هم از نيمه دوم همش pause ميشه بعد چند ثانيه دوباره درست ميشه و تا اخر بازي همينه
با isp هم تماس گرفتم ميگه مشكلي ندارين همه چي درسته اشكال از دستگاهه:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر