اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان الان زنگ زدم ISP که Hiweb هست...
اول از همه میگه پینگتون تایم اوت داره که گفتم رو 8 8 8 8 تایم اوت نداره و مشکل از پینگ نیست!!! از پورت هاست...
و باز حرف خودشو زد, و گفت که ارجا میدیم.. ولی شما تنها کسی هستی که این مشکل و داشته از کاربرهامون!!
چند نفر اینجا HiWeb دارن؟! جدی تاحالا زنگ نزدین؟! انقد نشینید در مورد حل این مشکل به وسیله ی خودتون بحث کنین!! اگه میخواین درست شه این تنها راهه!! انقد زنگ بزنین تا بفهمن مشکلو
با حرف چیزی حل نمیشه... لطفا عمل کنین! امیدوارم دفعه ی بعد که زنگ زدم نگه باز شما این مشکل و داری...

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
بچه ها نگران نباشید خبر های خوبی واستون دارم یکم صبر کنید تستام رو با موفقیت به پایان برسونم :d

کاری که بخوایم اکانت بخریم فایده نداره . به زور نمیشه .

دوستان نمیخوام ناامیدتون کنم ولی واقعا باید بپذیرید که دائمی هستش

قضیه بر میگرده به 8 *****ینگ که یکی 2 تاشم تا الان کاملا از کار افتاده مثل Psiohon
دیگه ته خطه و بازی های آنلاین تعطیل
خیلی هم خوشحال هستند و اهمیتی نداره واسشون که بازی آنلاین نمیشه کرد مهم اون 2 دقیقه یک بار DC شدنه که داره به خوبی انجام میشه
به خودشون میگن برید بشینید پای درس و مشقتون به جای بازی
قول میدم اینو که دیگه این همیشگیه ولی شما امید کاذب رو داشته باشید

! جدی تاحالا زنگ نزدین؟

من از دیروز 4 بار مخابرات زنگ زدم اونم میگه کسی واسه چنین مشکلی زنگ نزده
قول میدم کمتر از 5 نفر به پشتیبانی زنگ زدن توی این انجمن

Cyd

کاربر سایت
Apr 16, 2014
62
تا ١٠٠ سال داد بزنم كسي udp نبسته اختلال هست قطع بشه اصلا اينترنت بهم ميريزه اين ٢٠٠٠٠٠٠ بار بابا الان open شكن با udp هست داره با قدرت كار ميكنه انقدر اينجا ننويسيد همه چيز تموم شد دارين با حرفاتون اعصاب ديگران خراب ميكنين الكي

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
جلوی اکانت گیمینگش زده SG که احتمالا سنگاپور منظورشه که یعنی پینگ بالای 600

آره همون سنگاپور میشه ولی 15 تا سرور داره که 100 درصد پینگ آلمان و لیتوانی یا هلندش باید پایین باشه . من الان کتریو تست زدم پینگ انگلیس 50 تا اضافه کرد پینگ هلند 30 تا !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
روزی یبار به isp زنگ بزنید تو ساعت های مختلف....باور کنید یجوری به گوششون میرسه...من تا حالا 2 بار زدم عصر تلکام و هر روز این کار رو میکنم...اینقدر میگم که کلافه شن...فقط به جز گیم چی دیگه مشکل داره؟

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
نمیدونم چرا خیلیا نمیخان قبول کنن که اینجا ایرانه.کشوری با اینترنت لاک پشتی که تو رتبه 160 دنیا ایستاده از لحاظ اینترنت.
بخدا بحرف گیمر که سهله اساتید دانشگاه و محقق ها و خیلیای دیگه گوش نمیدن و اینترنت ما همینه که همینه.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
روزی یبار به isp زنگ بزنید تو ساعت های مختلف....باور کنید یجوری به گوششون میرسه...من تا حالا 2 بار زدم عصر تلکام و هر روز این کار رو میکنم...اینقدر میگم که کلافه شن...فقط به جز گیم چی دیگه مشکل داره؟
ما که روزی N بار زنگ میزنیم و هیچی نمیشه ...

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
واقعا شما ها همتون مشکل دارید من که با اینترنت ماهواره ای دارم هر روز بازی میکنم
چه مشکلی داداش؟!
شاید من دانشجو نداشته باشم بخرم!!! شاید دسترسی نداشته باشم بهش!
چون نمیتونم مشکل دارم؟! نخیر این مشکل و با کمک همه ی بچه ها حل میکنیم!
;)

const@ntin3

کاربر سایت
May 24, 2012
84
نام
حسین
من از این ای پی که دادی یک pathping گرفتم تو یکی از استپ ها قبل رسیدن به سرور داره 100% پاکت لاس میده

14 --- 100/ 100 =100% 100/ 100 =100% internap-ic-300931-ffm-b7.c.telia.
et [213.248.69.50]

می تونی خودتم یک pathping بگیری نتیجه شو اینجو بزاری ؟
تو cmd بزن
pathping IP حدودا 5-6 دقیقه طول می کشه کامل شه

مرسی :)
یعنی اینو بزنم ؟
pathping IP 95.172.65.1
تا حالا با این دستور کار نکردم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر