اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
با پلی استیشن به جز Fortnite چیز دیگه ای نمیشه بازی کرد . 1 هفتس وضع اینه .
با X1 هم نمیتونم Gears of War 4 و Halo بزنم .
همه چی رو زدن . با تلگرام مشکل دارید , اینا رو دیگه چکار دارید !!

• Like
Reactions: COH master

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
وار تاندر هم دیگه بدون فیلتر شکن عملا نمیتونین پلی بدین...بچه های PS4 که کلا کانکت نمیشن. ای خدا لعنت کنه باعث و بانیشو.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
دیگه وقتی گیفت کارت ۲۰$ رو ۱۴۰.۰۰۰ت میفروشن نتم خوب باشه دیگه فایده نداره :D
الآن رفتم چک کردم. جولای پارسال (تقریباً 10 ماه پیش) کد PS Plus یک ساله خریدم 225 تومن و الآن همون سایت داره 418 میفروشه!!!
اگه فقط مسأله قیمت بود در این حد درد نداشت. آدم تقسیم بر 12 ماه میکنه و میگه به درک! ولی در این زمینه بدبختی اصلی قضیه دانلود هست که رسماً به فنا رفته. من چون آنلاین بازی نمیکنم برام فرقی نمیکنه، ولی یه دانلود ساده به چنان مصیبتی تبدیل شده که آدم روانی میشه. بازی ای که باید حداکثر توی 2 ساعت دانلود میشد، تبدیل شد به یه پروسه عجیب که چند شب بنده رو به فنا داد و حالت اینایی رو پیدا کرده بودم که برای نماز شب بیدار میشن! میزدم روی دانلود و یه ذره میرفت و قطع میشد، برای همین نمیشد بزنم روی دانلود و بخوابم. باید در حالت نیمه جون (!) هی قطع و وصلش میکردم و ژانگولربازی درمی آوردم تا راه بیفته. حتی آپدیت های معمولی هم به فنا رفتن و آپدیت چند صد مگی GTS قطع شد و یه دفعه نوشت 20 گیگ!!! حالا خوشبختانه با چند بار پاک کردن آپدیت درست شد، ولی کلاً اوضاع عجیبی هست.
با این وضعیت اگه درست نشه، دیگه پلاس هم ارزش خرید نداره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
الآن رفتم چک کردم. جولای پارسال (تقریباً 10 ماه پیش) کد PS Plus یک ساله خریدم 225 تومن و الآن همون سایت داره 418 میفروشه!!!
اگه فقط مسأله قیمت بود در این حد درد نداشت. آدم تقسیم بر 12 ماه میکنه و میگه به درک! ولی در این زمینه بدبختی اصلی قضیه دانلود هست که رسماً به فنا رفته. من چون آنلاین بازی نمیکنم برام فرقی نمیکنه، ولی یه دانلود ساده به چنان مصیبتی تبدیل شده که آدم روانی میشه. بازی ای که باید حداکثر توی 2 ساعت دانلود میشد، تبدیل شد به یه پروسه عجیب که چند شب بنده رو به فنا داد و حالت اینایی رو پیدا کرده بودم که برای نماز شب بیدار میشن! میزدم روی دانلود و یه ذره میرفت و قطع میشد، برای همین نمیشد بزنم روی دانلود و بخوابم. باید در حالت نیمه جون (!) هی قطع و وصلش میکردم و ژانگولربازی درمی آوردم تا راه بیفته. حتی آپدیت های معمولی هم به فنا رفتن و آپدیت چند صد مگی GTS قطع شد و یه دفعه نوشت 20 گیگ!!! حالا خوشبختانه با چند بار پاک کردن آپدیت درست شد، ولی کلاً اوضاع عجیبی هست.

من یه چیزی داشتم دانلود میکردم یادم نی بازی بود یا آپدیت، ۲گیگ آخر دهنمو صاف کرده بود، رسما نشسته بودم جلو کنسول این هر ۳۰ثانیه ۱مین کنات میداد من رزوم میزدم :D
اینجا خود جهنمه، یعنی جهنمی که ازش حرف میزنن همینجاس، بهشتم میشه یه جاهایی مثل نروژ و فنلاند مثلا :D
خدا ارادت خاصی به ما داشته کلا :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آخ آخ دقیقا حرف دلمو زدی منم اهل انلاین بازی کردن نیستم اما متاسفانه الان بازی های افلاین خودمم نمیتونم دانلود کنم .میخوام beyond رو دانلود کنم ۳۲ گیگ حجم داره ۲ هفته است وقتمو مشغول کرده .قدیما ساعتو کوک میکردی ۳ نصف شب میزاشتی دانلود صبح بلند میشدی میدیدی تموم شده الان مثل جغد باید بشینی پای دستگاه هی can not dl میده هی دوباره ریسیوم کنی .این اواخرم که دیگه این روشم جواب نمیده .بد گرفتاری شدیم بخدا .بر باعث و بانیش لعنت

• Like
Reactions: Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
آخ آخ دقیقا حرف دلمو زدی منم اهل انلاین بازی کردن نیستم اما متاسفانه الان بازی های افلاین خودمم نمیتونم دانلود کنم .میخوام beyond رو دانلود کنم ۳۲ گیگ حجم داره ۲ هفته است وقتمو مشغول کرده .قدیما ساعتو کوک میکردی ۳ نصف شب میزاشتی دانلود صبح بلند میشدی میدیدی تموم شده الان مثل جغد باید بشینی پای دستگاه هی can not dl میده هی دوباره ریسیوم کنی .این اواخرم که دیگه این روشم جواب نمیده .بد گرفتاری شدیم بخدا .بر باعث و بانیش لعنت
دقیقاً منم سر Beyond بیچاره شدم! یعنی انقدر زجر کشیدم که وقتی بازی دانلود شد، دیگه حوصله نداشتم برم سراغش. :|
یه روش مسخره هست برای زمان هایی که دیگه حتی قطع و وصل کردن هم جواب نمیده و به بن بست کامل میرسی. یه اینترنت سیمی افتضاح دارم که این جور وقت ها وصلش میکنم به PS4 و میذارم مثلاً 20 مگ بره. بعد دوباره میرم سراغ 4G و ادامه میدم. این طوری حداقل یه ذره جون میگیره و حرکت میکنه، ولی مشکل اینجاست که دوباره بعد از چند دقیقه میترکه و دوباره همین عملیات رو باید تکرار کنم و...
بعد هم میگن کار در معدن سخته! :| (شوخی کردم آقا! حالا یکی نیاد شاکی بشه که به معدنچی ها توهین کردی! :D)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

دقیقاً منم سر Beyond بیچاره شدم! یعنی انقدر زجر کشیدم که وقتی بازی دانلود شد، دیگه حوصله نداشتم برم سراغش. :|
یه روش مسخره هست برای زمان هایی که دیگه حتی قطع و وصل کردن هم جواب نمیده و به بن بست کامل میرسی. یه اینترنت سیمی افتضاح دارم که این جور وقت ها وصلش میکنم به PS4 و میذارم مثلاً 20 مگ بره. بعد دوباره میرم سراغ 4G و ادامه میدم. این طوری حداقل یه ذره جون میگیره و حرکت میکنه، ولی مشکل اینجاست که دوباره بعد از چند دقیقه میترکه و دوباره همین عملیات رو باید تکرار کنم و...
بعد هم میگن کار در معدن سخته! :| (شوخی کردم آقا! حالا یکی نیاد شاکی بشه که به معدنچی ها توهین کردی! :D)
شما چرا دیتای بازی ها رو از سایت های ایرانی دانلود نمیکنید؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,992
نام
آریا
شما چرا دیتای بازی ها رو از سایت های ایرانی دانلود نمیکنید؟
هم حال و حوصله PSX رو ندارم، هم شک دارم که بدون مشکل باشه! :D الآن برنامه کاملاً درست و سالم کار میکنه و بدون ارور و قطع شدن میشه استفاده کرد؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
هم حال و حوصله PSX رو ندارم، هم شک دارم که بدون مشکل باشه! :D الآن برنامه کاملاً درست و سالم کار میکنه و بدون ارور و قطع شدن میشه استفاده کرد؟
فرقی نمیکنه.اونا هم همین مشکل رو دارن
خیلی وقته استفاده نکردم و بازی هارو دیسکی میگرم اما یکی از دوستام که دیجیتالی میگیره مشکلی نداشت.بنظرم هر چقدر هم بد باشه باز بهتر از دانلود مستقیمه. حداقل دیتای بازی رو داری هر موقع خواستی میشینی باهاش کلنجار میری دیگه بی خوابی نداره!

• Like
Reactions: Dinosaur

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
دیگه وقتی گیفت کارت ۲۰$ رو ۱۴۰.۰۰۰ت میفروشن نتم خوب باشه دیگه فایده نداره :D

فکر کن بخوایم از استور یه بازی 60دلاری بخریم باید 410تومن پیاده شیم!

حالا وقت و هزینه دانلودش به کنار

وطنم ای شکوه پا بر جا:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر