اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

D@NT3

کاربر سایت
Apr 25, 2011
183
نام
ali
دقیقا برا منم از ساعت 1 شب تا ساعت 9 صبح اکی بعدش دوباره داغون میشه .
الان ساعت 8 امدم خونه پینگم اکی باید برم تو گیم تست کنم .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اینطوریم که معلومه این داستان حالا حالاها تمومی نداره
من های وب دارم و 2 هفتس همه چیم بهم ریخته بهم گفتن تجهیزات جدید ارتباطات زیرساخت مشکل بوجود آورده .... حالا بازم دقیق نمیدونم اگه کسی میدونه مشکلو بیاد روشن کنه مارو اگه بدونیم اصل مشکل دقیقا کجاس شاید

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
مشکل من نوسان پینگ . افزایش پینگ در روز و تایم اوت هست بخصوص زمانی که گیم پلی میکنم
3 روز هم هست اینجوری شده
ساعت 1شب تا 10صبح پینگ 80بقیه ساعات به حول و قوه ی الهی 150تا250!
انصافا میرم elder scrollsمردم بندری لگ میزنند

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
من قبلا از isp شکایت کردم جواب هم گرفتم و نتم ۱-۲ سالی عالی بود.تا الان..
همین چند دقیقه پیش شکابت جدید پر کردم و تا این قضیه کامل تموم نشه کوتاه نمیام.
وقتی زنگ میزنیم به پشتیبانی isp و میگیم نت مشکل داره و میگه زیرساخته یا شرکت مخابراتی شهرتون.میخوام بگم مگر ما از شرکت مخابراتیمون یا از زیر ساخت اینترنت گرفتیم که اینا با کمال پر رویی میگن : ما نمی دونیم مشکل از زیرساخته و باید صبر کنی تا درست بشه!
ماهی خدا تومن خرج اینترنت میکنیم انتظار همون اینترنتی رو داریم که تبلیغش رو میکنن بعدکه آب از آسیاب گذشت و اینترنتو گرفتیم میفهمیم بعله قضیه یه چیز دیگس:)
این سایت تنظیم شکایت.هیچ هزینه ای هم نداره شما عین واقعیتو بنویس خودشون کامل بررسی میکنن.
https://195.ict.gov.ir/

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
وقتی زنگ میزنیم به پشتیبانی isp و میگیم نت مشکل داره و میگه زیرساخته یا شرکت مخابراتی شهرتون.میخوام بگم مگر ما از شرکت مخابراتیمون یا از زیر ساخت اینترنت گرفتیم که اینا با کمال پر رویی میگن : ما نمی دونیم مشکل از زیرساخته و باید صبر کنی تا درست بشه!
ماهی خدا تومن خرج اینترنت میکنیم انتظار همون اینترنتی رو داریم که تبلیغش رو میکنن بعدکه آب از آسیاب گذشت و اینترنتو گرفتیم میفهمیم بعله قضیه یه چیز دیگس:)
این سایت تنظیم شکایت.هیچ هزینه ای هم نداره شما عین واقعیتو بنویس خودشون کامل بررسی میکنن.
صبر کن الان برات درست میکنند :D
منم شکایت کردم اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاد تازه بدهکارم شدم :))
این سایت195رو بزارند دم کوزه آبشو بخورند وقتی ISPخصوصیه دولت هیچ کاری نمیتونه بکنه خودتو خسته نکن
از195و ISPباهات تماس میگیرند میگن مرورگرت رو resetبده بعد که ریست دادی و اینترنت هنوز داغون مونده چون اصلا ربطی نداره میگن همینه که هست:|

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
من یک بار سرعت شبانم رو اورده بودن روی 30 کیلو بایت :|:| از این جا شکایت کردم حسابی جواب داد منتها یه نفر بم زنگ تکوندمش هی میخواست زیر بار مسئولیت شونه خالی کنه من نزاشتم گفتم خلاف قوانین و شرافته باید پیگیری کنین حداقل یه زنگ بزنین اخطار بدین بهشون از همون شب سرعتم عالی شد همون 300-320 خودم لااقل گرفتم!! هرچند بعدش کلا رفتم
اما در مورد پینگ از isp شکایت کردن فکر نمیکنم کار ساز باشه چون واقعا تا حد زیادی پینگ دست isp نیست باید از خود مخابرات که کل اینترنت کشور دستشه شکایت کرد که موهای ما رو سفید کرد با این خدمات)x

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
صبر کن الان برات درست میکنند :D
منم شکایت کردم اصلا هیچ اتفاقی نیوفتاد تازه بدهکارم شدم :))
این سایت195رو بزارند دم کوزه آبشو بخورند وقتی ISPخصوصیه دولت هیچ کاری نمیتونه بکنه خودتو خسته نکن
از195و ISPباهات تماس میگیرند میگن مرورگرت رو resetبده بعد که ریست دادی و اینترنت هنوز داغون مونده چون اصلا ربطی نداره میگن همینه که هست:|

یک بار قبلا شکایت کردم و عین حقیقتو گفتم بعد از 2 هفته نتم 1% پکت لاس یا پینگ بالا نداشت.شما رو نمیدونم شاید مشکل از خود خطت بوده و یا... واقعیتو بگو نمیخواد شاخو برگ بدی بش.
خطاب به این جملت: صبر کن الان برات درست میکنند
مشکلت حل نشده دلیل نمیشه بقیه هم مث تو بی نتیجه بمونن شاید یه جای کارت مشکل داره ! :)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,369
نام
علی

و من که به خود مخابرات عزیز اعتماد نموده و از ایشان سرویس(این سرویس همون سرویس معروف خودمونه که به دک و دهنم ارتباط داره:|) دریافت می نمایم باید دقیقا به کی؟چی؟کجا؟قلمچی شکایت کنم عمو؟:|
دقیقا چیه اینو باید برای اون انسان کم سواد اگر نه بی سوادی که به عنوان پشتیبان نشسته اونجا توضیح داد؟:|

آخرین ویرایش:

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
و من که به خود مخابرات عزیز اعتماد نموده و از ایشان سرویس(این سرویس همون سرویس معروف خودمونه که به دک و دهنم ارتباط داره:|) دریافت می نمایم باید دقیقا به کی؟چی؟کجا؟قلمچی شکایت کنم عمو؟:|

سرویستو عوض کنو از isp اینترنت بگیر؟
نتونستی هم میتونی از قلمچی شکایت کنی !

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
دقیقا چیه اینو باید برای اون انسان کم سواد اگر نه بی سوادی که به عنوان پشتیبان نشسته اونجا توضیح داد؟:|
من از مخابرات میگیرم و دیشب پیرو صحبت دوستمون شکایت ثبت کردم. امروز ظهر از بخش بازرسی مخابرات بهم زنگ زدن و نزدیک 20 دقیقه صحبت کردیم و هر چی مشکل بود گفتم. گفت حق با شماست. سرویس خوبی بهتون ارائه نمیشه و پیگیری میکنیم.

ازم پرسید به 2020 زنگ زدی چی گفتن؟
منم خیلی رک گفتم پشتیبانی های خانمشون که یه ذره سواد ندارن و فک کردن با خر طرفن هی میگن کش مرورگر پاک کن! پشتیبانی های آقا باز مشکل رو قبول میکنن ولی کمکی نمیکنن! خلاصه بعد 20 دقیقه صحبت گفت پیگیری میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر