اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
باز کردن پورت ها برای وصل شدن به سرور ها در بازی Battlefield باز کردن پورت ها برای وصل شدن به سرور ها در بازی Battlefield Bad Company 2

شماها مثه اینکه دوزاریتون هنوز نیوفتاده !!

دوستای گلم عزیزای من !

مشکل از سیستم ماها نیست که بگیم با فلان کار درست میشه یا نمیشه ! اطلاعات از پورت های UPD از مرکز دیتا و اشتراک اینترنت کل ایران بصورت ***** شده میرسه به دست ما !!!
الان متوجه هستین که !!

تا اونا نخوان ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم :|

شماها مثه اینکه دوزاریتون هنوز نیوفتاده !!

دوستای گلم عزیزای من !

مشکل از سیستم ماها نیست که بگیم با فلان کار درست میشه یا نمیشه ! اطلاعات از پورت های UPD از مرکز دیتا و اشتراک اینترنت کل ایران بصورت ***** شده میرسه به دست ما !!!
الان متوجه هستین که !!

تا اونا نخوان ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم :|
دوست عزيز تمام پورتا رو نبستنا چندتاش مشكل داره اگر رو كامپيوتر خودتون فقط پورت مورد نظر ست كنيد شايد جواب داد امتحانش كه عيبي نداره

دوست عزيز تمام پورتا رو نبستنا چندتاش مشكل داره اگر رو كامپيوتر خودتون فقط پورت مورد نظر ست كنيد شايد جواب داد امتحانش كه عيبي نداره
والا من الان یه دست دوتا 2 بازی کردم مشکلی نداشت ! حالا یا وقتش نبوده یا اینکه روش شما جواب داده ! در آینده نزدیک معلوم میشه .

یکی از بچه ها گفت اگه از نرم افزار های تونل استفاده کنیم مشکل یا یه حدودی بر طرف میشه یه نرم افزار پیدا کردم هر کی میخواد تست کنه ایمیلشو به ایمیل من یا همین جا پ.خ کنه تا دعوت نامشو بفرستم براش اینم عکس پینگم که این نرم افزاره حدودا 20 تا 30 تا اورده پایین تر.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چون فکر میکردم قرار دادن لینک مشکل داره اول نذاشتم
از اینجا میتونید برید تو سایتش منتها چون HTTPS سایت های خارجی رو برادران زحمت مسدود کردنشو کشیدن باید چبلتر شکن بزنید تو رگ.
35353569674883368644.jpg

آخرین ویرایش:
یکی از بچه ها گفت اگه از نرم افزار های تونل استفاده کنیم مشکل یا یه حدودی بر طرف میشه یه نرم افزار پیدا کردم هر کی میخواد تست کنه ایمیلشو به ایمیل من یا همین جا پ.خ کنه تا دعوت نامشو بفرستم براش اینم عکس پینگم که این نرم افزاره حدودا 20 تا 30 تا اورده پایین تر.
ممنون میشم برای منم محبت کنید :

Monk_e83@yahoo.com

باز کردن پورت ها برای وصل شدن به سرور ها در بازی Battlefield باز کردن پورت ها برای وصل شدن به سرور ها در بازی Battlefield Bad Company 2

دوستان عزیز، این پورتها اصلا از روی تنظیمات مودم یا ویندوز کاربرها بسته نیست که ترفندهای باز کردنش رو توصیه می کنید، این لوله ی اینترنت و پورتها رو از جلوتر بستن!!!

من نمی دونم این شل کن سفت کنش برای چی ؟
دیروز خوب شده بود دوباره امروز خراب شد
شده مثل پا ر از ی ت ها

این اختلالات نتیجه ی کارهایی هست که داره روی بخش عظیمی از زیرساخت داخلی انجام میشه و اصلا این نیست که برخی پورتهای UDP رو عمدا بسته باشن، بلکه نتیجه ی فعالتشون روی مجراهای ارتباطی کل کشور هست که عوارض جانبیش خرابی و بی صاحب شدن پکتهای کاربران تحت پروتکل UDPهست!! یعنی روی این اختلالات ظاهرا هیچ نظارت و کنترلی نیست!!

دقت کردین همیشه 5شنبه جمعه خوب میشه؟ بقیه هفته خراب فکر کنم دست خودشون روزای که تعطیل میشن باز میکنن دوباره میان میبندن

این اختلالات نتیجه ی کارهایی هست که داره روی بخش عظیمی از زیرساخت داخلی انجام میشه و اصلا این نیست که برخی پورتهای UDP رو عمدا بسته باشن، بلکه نتیجه ی فعالتشون روی مجراهای ارتباطی کل کشور هست که عوارض جانبیش خرابی و بی صاحب شدن پکتهای کاربران تحت پروتکل UDPهست!! یعنی روی این اختلالات ظاهرا هیچ نظارت و کنترلی نیست!!

خوب حالا منظورت چیه ؟
درست میشه به زودی یا اصلا درست نمیشه ؟

دقت کردین همیشه 5شنبه جمعه خوب میشه؟ بقیه هفته خراب فکر کنم دست خودشون روزای که تعطیل میشن باز میکنن دوباره میان میبندن
برای من که در طول هفته پیش درست بود اتفاقا همین پنج شنبه جمعه خراب شد امروز هم مشکل داره معلوم نمیکنه کلا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or