اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
ولي من فكر ميكنم اتفاقيه چون ساعاتي وجود نداره هروقت عشقشون كشيد چوب ميكنن توي نت ولي در كل فكر ميكنم خبراي خوبي هم نشه بدتر از چيزي كه بوديم از نظر نت هم نشه
در كل دلم روشنه . اميد و تلقين قدرتشون ماوراي فكر عادي بشرن

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

ولي من فكر ميكنم اتفاقيه چون ساعاتي وجود نداره هروقت عشقشون كشيد چوب ميكنن توي نت ولي در كل فكر ميكنم خبراي خوبي هم نشه بدتر از چيزي كه بوديم از نظر نت هم نشه

من تو این ساعت ها پینگم بدون چیزی 150 تا 160 بود... فکر میکنم یه خبرایی خوبی هم باشه؟
ولی دیشب هم همینطور بود.. اگه امشب هم اینطور باشه پس تو طول روز فعلا مشکلی نداریم

Company of heroes 1 & 2

اندیشه مزخرف خزر

DC وسط بازی رندوم هر وقت دلش خواست.

[FONT=&quot]پ.ن: با سلام و احترام فراوان مشترک گرامی، شرکت های ارائه دهنده ی خدمات اینترنت، مجاز به ایجاد دخل و تصرف بر روی اینترنت نمی باشند و صرفا اینترنت را به همانصورت که از ارگانهای مربوطه دریافت می نمایند به مصرف کنندگان عزیز ارائه می دهند[/FONT]. [FONT=&quot]همانگونه که در بیانات خود اشاره نمودید ایجاد محدودیت های مختلف از جمله *****ینگ در حیطه ی اختیارات شرکت های ارائه دهنده ی خدمات اینترنت نمی باشد[/FONT]. [FONT=&quot]با احترام فراوان اندیشه سبز خزر[/FONT]

آخرین ویرایش:
1-بابلسر
2-disconect بعد از زمان 15 الی 20 دقیقه (5 دقیقه هم داشتم)
3- پارسیان مازندران - فناوا
4- وی پی های کاهش پینگ : سیستک - گود پینگ - اند گیم
5-Dota2

دوستان این تونل کدوم تونل هست که میگید میشه باهاش بازی کرد ؟

آخرین ویرایش:
مشکل به شدت وجود داره.......الان یه اس ام اسی از طرف شرکت اومده برام خیلی مسخرست : نوشته بدلیل تغییرات در مدیریت اینترنت شرکت مخابرات در هفته جاری امکان بروز اختلالاتی در شبکه وجود دارد.

یکی بیزحمت اینو تفسیر کنه که یعنی چی؟؟ من 10 بار این جمله رو خوندم هیچی ازش نفهمیدم.

مشکل به شدت وجود داره.......الان یه اس ام اسی از طرف شرکت اومده برام خیلی مسخرست : نوشته بدلیل تغییرات در مدیریت اینترنت شرکت مخابرات در هفته جاری امکان بروز اختلالاتی در شبکه وجود دارد.

یکی بیزحمت اینو تفسیر کنه که یعنی چی؟؟ من 10 بار این جمله رو خوندم هیچی ازش نفهمیدم.
دوست عزيز ساده است گفته شير ننشونو ميخوان رو ملت ايران بعضي وقتا ببندن

نت من خیلی جالب شده با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 قشنگ پینگ میده ولی در عین ناباوری فقط گوگل رو میتونم باز کنم و تا چریو کانکت نکنم نمیتونم هیچ سایتی رو باز کنم تازه بعضی موقع ها اونم کانکت نمیشه :| در ضمن قطعی هم خیلی زیاد شده :|

سرویس کردن ما رو با این *****نت مزخرف
یه روز خوبه یه روز مزخرف
فیفا 14 میخوایم بازی کنیم یه بازی که هر نیمش 6 دقیقه هست جمعا نیم ساعت طول میکشه از بس هی گیر میکنه نمیشه بازی کرد که
بدبختی و بدشانسی ما اینه که تو بین این همه کشور تو دنیا باید تو ایران به دنیا بیایم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or