اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
الان یک هفتس غروب ساعت 6-7 تا ساعت یک شب تایم اوت دارم :|
زنگ زدم ISP بعد 100 تا trace گرفتن از ایپی های مختلف میگه از زیرساخت ـه چون میرسی به ایپی اونا تایم اوت شروع میشه .
یارو میگه خودم هم تایم اوت دارم الان :|
ایپی ایرانم تایم اوت میگیره
GG Hiweb

یادمه ساله 89 با PING 350-450 با کمترین مشکل KILLZONE 2 میزدم , سال 94 با پینگ 120 نمیتونم یه دیقه هم دووم بیارم :d
انشالله به یاری خدا و همت مسئولین تا 2 سال دیگه میرسیم به دایل آپ :d

الان یک هفتس غروب ساعت 6-7 تا ساعت یک شب تایم اوت دارم :|
زنگ زدم ISP بعد 100 تا trace گرفتن از ایپی های مختلف میگه از زیرساخت ـه چون میرسی به ایپی اونا تایم اوت شروع میشه .
یارو میگه خودم هم تایم اوت دارم الان :|
ایپی ایرانم تایم اوت میگیره
GG Hiweb
هایوب که خیلی افتضاح شده هیچ رقمه زیر بار نمیرن میگن مشکلی نیست !
اگر هم قبول کنن میگنت از زیرساخته
تنها دلیلی که من تا الان هایوب موندم فشفشه هست که اگه گرگان شاتل داشت 100 میرفتم شاتل

تنها دلیلی که من تا الان هایوب موندم فشفشه هست که اگه گرگان شاتل داشت 100 میرفتم شاتل

دوست عزیز این مشکلات ربطی به این که از کدوم ISP اینترنت داشته باشی نداره

من هم از پارس انلاین و هم از شاتل اینترنت دارم هر دوتاشون مثل هم هستند. با هیچکدومشون نمی شه گیم انلاین بازی کرد

مشکل از اون هایی هسته که اینترنت ایران رو کردند موش ازمایشگاهی و هر بلایی که دلشون بخواد سرش میارن

اصلا هم براشون مهم نیست که دارن رو اعصاب همه راه می رن

بالاخره باید این سیستم چیلترینگ هوشمند رو که میلیاردها واسش به چشم بادومی ها پول دادند یه جوری بچپونند تو گلوی اینترنت وگرنه پول بیت المال هدر رفته!!!

اینترنت 16 مگ پارس انلاین

پینگ ها را به فاصله 2 ساعت گرفتم امشب حالا خودتون قضاوت کنید

b8630ed6a9a00ea22.jpg
b8632fdb7bbd9e631.jpg

آخرین ویرایش:
دوست عزیز این مشکلات ربطی به این که از کدوم ISP اینترنت داشته باشی نداره

من هم از پارس انلاین و هم از شاتل اینترنت دارم هر دوتاشون مثل هم هستند. با هیچکدومشون نمی شه گیم انلاین بازی کرد

مشکل از اون هایی هسته که اینترنت ایران رو کردند موش ازمایشگاهی و هر بلایی که دلشون بخواد سرش میارن

اصلا هم براشون مهم نیست که دارن رو اعصاب همه راه می رن

بالاخره باید این سیستم چیلترینگ هوشمند رو که میلیاردها واسش به چشم بادومی ها پول دادند یه جوری بچپونند تو گلوی اینترنت وگرنه پول بیت المال هدر رفته!!!

اینترنت 16 مگ پارس انلاین

پینگ ها را به فاصله 2 ساعت گرفتم امشب حالا خودتون قضاوت کنید
مال شما هم شبا اینجوری میشه؟
امشب هم ساعت 1 ول کرد تا الان یک دونه تایم اوت نداده.

- - -ویرایش - - -

من تا همین یک هفته پیش هیچ مشکلی با های وب نداشتم. هم سرکارم های وب دارم هم خونه تا همین یک هفته پیش جفتش عالی بود.

من تا قبل از این 1 ماه پیش که نت کلا خراب بشه فقط به ایرانی بودنم افتخار می کردم....الان دیگه مثل خر به ایرانی بودنم افتخار میکنم....کورش آسوده بخواب که ما شب تا صبح پای این نت داغون بیداریم

مسخره بازیه به اینی که داریمم راضی نیستند
وزیر ارتباطات کارت زرد گرفت / دولت 11 کارته شد

[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان سوال ملی نصرالله پژمان‌فرد نماینده مردم مشهد و حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران را از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار دادند، این نمایندگان از محمود واعظی پرسیده بودند که دلایل توسعه شبکه و پهنای باند اینترنت توسط وزارت ارتباطات بدون پیوست فرهنگی و قبل از راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات و بی‌توجهی به ظرفیت داخلی و همچنین علت عدم ابلاغ ضوابط بهره‌برداری از اینترنت تلفن همراه چیست.
وکلای ملت پس از استماع سخنان نمایندگان سوال‌کننده و توضیحات وزیر ارتباطات در نهایت پاسخ‌های وزیر را قانع‌کننده ندانستند و یازدهمین کارت زرد مجلس به وزرای دولت یازدهم را به محمود واعظی دادند.
بهارستان‌نشینان با 70 رای موافق، 99 رای مخالف و 11 رای ممتنع از مجموع 195 نماینده حاضر در صحن علنی مجلس اعلام کردند که پاسخ‌های وزیر قانع‌کننده نیست.

اينترنت مخابرات ٥١٢ شهر زاهدان
مشكل: واتس آپ -وايبر- اينستا - ps4 party chat- game online
خدايا شر همه مسئولين بي خاصيت و بي وجدان رو از سر ما كم كن...الهي امين
پول هاي ما رو خرج دوا درمون اين دزدا بكن ...الهي امين

سلام دوستان
من یه مشکلی دارم لطفا خواهشا جواب بدید ببینم مشکل از سرویس منه یا بقیه هم این مشکل رو دارن !

من حدودا یک ماهه که به این مشکل برخوردم و اونم اینه که اینترنت در حال استفاده به طور ناگهانی قطع میشه و چراغهای مودم خاموش میشن و دوباره روشن میشن و مجددا بعد از حدود 30 40 ثانیه قطعی مجددا وصل میشه به اینترنت . درست مثل حالتی که مودم رو ریست میکنیم .
خیلی چیزا رو با پشتیبانی چک کردم ولی هنوز مشکل حل نشده و خیلی آزار دهندس خصوصا موقع انلاین بازی کردن که یهو وسط بازی قطع میشه وسط استریم کردن قطع میشه وسط دانلود قطع میشه و کلا خیلی آزار دهندس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
سرویسم ارت 1 از شرکت شاتل هست.

سلام دوستان
من یه مشکلی دارم لطفا خواهشا جواب بدید ببینم مشکل از سرویس منه یا بقیه هم این مشکل رو دارن !

من حدودا یک ماهه که به این مشکل برخوردم و اونم اینه که اینترنت در حال استفاده به طور ناگهانی قطع میشه و چراغهای مودم خاموش میشن و دوباره روشن میشن و مجددا بعد از حدود 30 40 ثانیه قطعی مجددا وصل میشه به اینترنت . درست مثل حالتی که مودم رو ریست میکنیم .
خیلی چیزا رو با پشتیبانی چک کردم ولی هنوز مشکل حل نشده و خیلی آزار دهندس خصوصا موقع انلاین بازی کردن که یهو وسط بازی قطع میشه وسط استریم کردن قطع میشه وسط دانلود قطع میشه و کلا خیلی آزار دهندس
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
سرویسم ارت 1 از شرکت شاتل هست.

واسه منم بعضی وقتا اینجوری میشه
نت مخابرات

فکر میکنم این مشکلات دیگه یه جورایی همیشگی باشه باز قبلا 2 تا بازی رو میشد انلاین زد
الان دیگه رسما با همه جور سرور بازی مشکل داره اینترنت ...
استفاده کردن از این نت چیز تهوع اوری شده.

مشکل سراسری هست (دیگه فکر کنم دلالیلش ر بدونید) بنده با این حال که پینگم با گوگل و یاهو و ۸۸۸۸ حتی بهتر از قبل هست ولی نمیتونم درست بازی کنم
هر روز یه اعصاب خوردی جدید شبانه ها ر هم که ورداشتن
خیلی خوب هست که روند خصوصی سازی در کشور به کندی پیش میره والا همه جا خصوصی سازی میکنن که رقابت بیشتر بشه اینجا خصوصی سازی میشه که دزدی بیشتر بشه

مشکل عجیبی که من و خیلیا تو لایو پیدا کردن پیدا نکردن مچ در خیلی از بازی هاست. 60 دلار بابت ایواو دادم اصلا پیدا نمیکنه. فیفا 15 هم به همین درد دچار شده, هیلو که وضعیتش مشخصه برای هیچکی پیدا نمیکنه تو ایران و سانست که شانسی نفر پیدا میکنه برای مچ. تایم اوتم صفره و دانلودم روی 400 کیلوبایت ؛ پینگم هم با 4224 و 8888 120 هستش. مسلما بازی هایی مثل بتلفیلد درسته اما این فیفا خیلی رو مخه. نت تایپ اوپن هستش در ضمن. از چند تا از دوستام که سوال پرسیدم روی PS4 فیفا هیچ مشکلی نداره! کسی اطلاعاتی در این مورد داره بتونه کمکم کنه؟

مشکل عجیبی که من و خیلیا تو لایو پیدا کردن پیدا نکردن مچ در خیلی از بازی هاست. 60 دلار بابت ایواو دادم اصلا پیدا نمیکنه. فیفا 15 هم به همین درد دچار شده, هیلو که وضعیتش مشخصه برای هیچکی پیدا نمیکنه تو ایران و سانست که شانسی نفر پیدا میکنه برای مچ. تایم اوتم صفره و دانلودم روی 400 کیلوبایت ؛ پینگم هم با 4224 و 8888 120 هستش. مسلما بازی هایی مثل بتلفیلد درسته اما این فیفا خیلی رو مخه. نت تایپ اوپن هستش در ضمن. از چند تا از دوستام که سوال پرسیدم روی PS4 فیفا هیچ مشکلی نداره! کسی اطلاعاتی در این مورد داره بتونه کمکم کنه؟
شما صبر کن چون بنده با bf هم مشکل دارم حتی روی ۴

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or