اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
یه ویدیو چند صفجه قبل بود که از سایت فارس بود راجب اینکه گوگل وواسه برزیل اینترنت درست میکنه ..و کل هزینه اینترنت برزیل از هزینه ای که باید برای زیر ساخت ما بشه کمتره ..خوب چه دلیلی داره اینا بیخیال زیر ساخت نمیشن و از راه های دگه اینترنت کشور رو خوب نمیکنن ؟؟ مثلا مثل کشوری مثل ترکیه یا قطر .؟؟ دلیلی جز این داره که اینا نمیخوان کسی از سرعت بالا استفاده کنه ؟؟
چرا هیچکی واسش مهم نیس که سرعت نت چقدره..یارو مغازه داره نت 128 داره..من گفتم جایی اعصابم به هم ریخته از سرعت یهو دیدم دهنشو باز کرده میگه سرعت خوبه که من سرعتم عالیه..از مخابرات میگیرم تو هم برو از اونجا بگیر ...یعنی خیلی نباید امیدوار باشیم با این وضع ..هیچکی واسش مهم نیس..ترکیه همسایه ما هستش اینترنتشو استفاده کردین ؟؟؟ دو سال دیگه میرسه جز بهترین کشورا ولی ما الان بحثمون اینه با سومالی رقابت کنیم تا یه وقت عقب نمونیم...بعد مردم افغانستان رو مسخره میکنیم..در حالی که نت اونا هم از ما بهتره..
تا کی باس منتظر صحبت واعظی باشیم؟؟ ایشون که میگه امسال ترکوندن نت رو و بهترینن از ایشون انتظار دارید ؟؟؟
من اصلا واسم مثل روز روشنه تا 20 سال آیندم ما همین بحث رو داریم میدونی چرا ؟؟
چون اگه کسی میخواست درست کنه حداقل یه قدم مثبت بر میداشتن
و یعنی اینکه نمیخوان..همین :)

بازی که هیچی. من اصلا احساس می کنم مدام در حال قطع و وصله. من اصلا نمی تونم درست پیج باز کنم چه برسه به بازی

دقیقآ من وقتی یه پست میدم اینجا بخوام ویرایشش کنم یه رب طول میکشه تا صفحه ویرایش لود شه یه ربع هم طول میکشه دوباره سند شه آخرش هم ادیت نمیشه :d

الان چند ساله که اینترنت استفاده می کنید ؟ من خودم حدود 12 ساله دارم استفاده می کنم ( الان که حساب کردم دیدم چقدر گذشته ، پیر شدیم رفت :D ) . تو این 12 سال فکر کنم فقط سال اول از اینترنتم راضی بودم اون هم بخاطر اینکه کلا نمی دونستم اینترنت چی هست و سرعت واقعیش چقدر باید باشه . تو بقیه این سالها همیشه ناراحتی و اندوهش با من بوده که چرا تقریبا 90 درصد سایتهایی که بازدید می کنم *****ه ؟ چرا سرعتم هنوز همون سرعتی هست که 7-8 سال پیش هم استفاده می کردم ؟ چرا باید اینجوری باشه ؟ و به این نتیجه رسیدم که مشکل از زیرساخت و مخابرات و شاتل و ... نیست . مشکل از ماست که با وجود این همه مشکل و این قیمت گزاف باز هم هر ماه اینترنتمون رو تمدید می کنیم و فقط همیشه " غر " می زنیم . همیشه هم میگیم همین که باشه خوبه فقط بدترش نکنن .
الان تو این 400 صفحه بگردید چیزی جز ناله و شکایت پیدا نمی کنید . واقعا برای حل مشکل لازم نیست نامه با 12000 امضا تهیه کنیم یا جایی بست بشینیم . فقط لازمه همه برای یه مدت کوتاه اینترنت هامون رو قطع کنیم . میشه خیلی راحت تو این مدت از ایرانسل استفاده کرد که کارهای کوچکمون رو انجام بدیم . دو ماه هم اینترنت نداشته باشیم مشکلی پیش نمیاد . در مقایسه با این همه سال که با بدبختی و محدودیت اینترنت استفاده می کنیم این دو ماه چیزی نیست . ولی حداقل بعدش مطمئن باشید که وضع از اینی که هست بهتر میشه . برای کسی هم قرار نیست مشکلی پیش بیاد .
(دقیقا همین جریان رو با ماشین هم داریم . 30 ساله داریم پژو و پراید سوار میشیم ، تا چراغشو عوض می کنن ذوق می کنیم که یه چیزیشو بهتر کردن غافل از اینکه 10 تا چیز دیگه رو خراب کردن . )

در مجموع نظر من اینه ، تا الان که 400 صفحه پیش رفتیم . اگر 4000 صفحه ی دیگه هم پیش بریم و ناله کنیم نه تنها بهتر نمیشه بلکه اعصاب خودمون هم بهم میریزه و افسردگی می گیریم . به جای اینهمه جک و لطیفه و شایعه هایی که تو وایبر می فرستیم یه قرار جدی بذاریم برای اینکه یه بار و برای همیشه این وضعیت رو درست کنیم . این وضعیت دست خودمونه ، کسی هم جز ما نمی تونه درستش کنه .
دوست عزیز فکر میکنی کجای دنیا زندگی میکنی که میگی انترنت تمدید نکنیم بر فرض مثال 1000 نفر هم نتشون تمدید نکنند فکر میکنی چیزی درست میشه؟ غر میزنیم چون کاری دیگه از دستمون بر نمیاد و یک جورایی خودمون خالی میکنیم . به نظر من این نت درست بشو نیست و توی این کشور نباید از حداقل های زندگی لذت برد =((

من اینترنتم بعد چند دقیقه کلا قطع میشه با اینکه چراغهای مودم سبزه دیگه یه صفحه سایتم باز نمیکنه هر چقدرم رفرش بزنم فایده نداره تنها کاری که میتونم بکنم یه ذره سرعت برگرده مودمو خاموش روشن کنم مخابرات تهران دارم نابوده کلا از اول عید تا حالا خب دیگه دیکتاتوری از این بهتر نمیشه که:(

من اینترنتم بعد چند دقیقه کلا قطع میشه با اینکه چراغهای مودم سبزه دیگه یه صفحه سایتم باز نمیکنه هر چقدرم رفرش بزنم فایده نداره تنها کاری که میتونم بکنم یه ذره سرعت برگرده مودمو خاموش روشن کنم مخابرات تهران دارم نابوده کلا از اول عید تا حالا خب دیگه دیکتاتوری از این بهتر نمیشه که:(

بخدا باید یک تاپیک فقط واسه مشکلات نت مخابرات زد ! یه مسلمون واسه رضای خدا اینکارو انجام بده........

ببین عزیزم یه کوچولو راهنمایی میکنم بدونی چرا اینطوری میشه/
این اتفاق وقتی پیش میاد که شما از شرکتی اشتراک گرفتین که اتفاقا اون شرکت Private DNS Server نداره ! ( حتما باید داشته باشند)
مثلا همین شرکت مخابرات هزینه نکرده و سرورهاشو با DNS ملی یا شرکتهای دیگه ست میکنه که این خودش باعث میشه
مشترکین اون شرکت بصورت دوره ای با مشکل عدم پاسخدهی و بلوک شدن DNS هاشون میشه ( DNS ملی معمولا فقط برای موارد ضروری استفاده میشه نه همیشگی )
از شرکتهایی که خبر دارم خودشون Private DNS Server راه اندازی کردن یکی آسیاتک و بقیه رو یادم نیست:d
لپ کلام اونهایی که نت مخابرات دارن و نتشون با اینکه وصله ولی دیتا عبور نمیکنه خودشون باید بگردن یک DNS آدرس که معتبر باشه و با نت مخابرات همخوانی داشته باشه
دستی یا با نرمافزار ست کنن البته چون این مدل برنامه ها فقط آدرسهای شرکتهای خارجی و... را جستجو و پینگ میکنن /
معمولا خودت باید DNS های شرکتهای ایرانی و خصوصی رو پیدا و به برنامه اضافه کنی :d
یا علی

بخدا باید یک تاپیک فقط واسه مشکلات نت مخابرات زد ! یه مسلمون واسه رضای خدا اینکارو انجام بده........

ببین عزیزم یه کوچولو راهنمایی میکنم بدونی چرا اینطوری میشه/
این اتفاق وقتی پیش میاد که شما از شرکتی اشتراک گرفتین که اتفاقا اون شرکت Private DNS Server نداره ! ( حتما باید داشته باشند)
مثلا همین شرکت مخابرات هزینه نکرده و سرورهاشو با DNS ملی یا شرکتهای دیگه ست میکنه که این خودش باعث میشه
مشترکین اون شرکت بصورت دوره ای با مشکل عدم پاسخدهی و بلوک شدن DNS هاشون میشه ( DNS ملی معمولا فقط برای موارد ضروری استفاده میشه نه همیشگی )
از شرکتهایی که خبر دارم خودشون Private DNS Server راه اندازی کردن یکی آسیاتک و بقیه رو یادم نیست:d
لپ کلام اونهایی که نت مخابرات دارن و نتشون با اینکه وصله ولی دیتا عبور نمیکنه خودشون باید بگردن یک DNS آدرس که معتبر باشه و با نت مخابرات همخوانی داشته باشه
دستی یا با نرمافزار ست کنن البته چون این مدل برنامه ها فقط آدرسهای شرکتهای خارجی و... را جستجو و پینگ میکنن /
معمولا خودت باید DNS های شرکتهای ایرانی و خصوصی رو پیدا و به برنامه اضافه کنی :d
یا علی

دوست عزیز مشکلات اخیر خیلی فراتر از DNS هسته

در حالت نرمال ست کردن 2 تا DNS خوب می تونه به سریعتر لود شدن page کمک کنه اما وقتی شما یه کانکشن stable نداری (دلیلش هم اینه که سیستم چیلترینگ اخیر واقعا هوشمنده یعنی وقتی تشخیص بده send شما یا همون rate upload از یه حد معینی بالاتر می ره بلافاصله اونو بشدت محدود می کنه و درش اختلال ایجاد می کنه. وقتی شما بازی انلاین می کنی فرمان هایی که به کاراکترت می دی از طریق همون send یا upload منتقل می شه به server بازی. تاخیر در رسیدن اونا مساویست با تاخیر در بازی و گاهی اوقات این تاخیر و اختلال به حدی هست که شما یا از بازی پرت می شی بیرون یا عملا کاراکترت کاری انجام نمی ده. اگه دقت کرده باشید شما در دانلود یه فایل به مشکلی برنمی خورید بخاطر اینکه نرم افزاری که باهاش دانلود می کنید این قابلیت رو داره که تاخیر در send رو پوشش بده و شما عملا متوجه هیچ اختلالی نمی شی ولی در گیم شما نیاز به یه کانکشن پایدار داری و سرور گیم بیشتر از یه زمان معین منتظر دریافت فرمان از طرف شما نمی مونه بنابرین از بازی دیسکانکت می شی) کاری ازت ساخته نیست.

من حتی با استفاده از یه نرم افزار که ترافیک DNS را رمزگذاری می کنه و وصل شدن از طریق چیز پی ان که DNS خودش رو داشت امتحان کردم . اگر چه یه کم بهتر شد ولی هنوز اختلال در بازی کاملا به چشم می خورد.

من تو کلش از همه بیشتر مشکل دارم...سه تا نت دارن رو هر سه دائم علامت wifi رو صفحه میاد شانس بیارم رد میکنه گاهی هم بازی گیر میکنه dc از سرور و...
توبتل کم پیش میاد درجا بزنه و مشکل تو کانکت شدن به سرور اصلی EA داره

صد بار موقع بازی فیفا انلاین بی دلیل میپره بیرون از بازی ، لگ نداره ولی بازم میپره بیرون :|
متاسفم که حداقل های یه زندگی انسانی در سال 2015 برا ما آرزو های محاله ، یه نت بدون تایم اوت هم آرزوست

والا دیگه اینشو ندیده بودیم
پینگ از 110 میره تا 210 دوباره برمیگرده رو 110
خیلی باحاله
eiyc7r12l2l6g3juhcar.jpg

این وضع...واقعا غیر قابل تحمله...چند برابر کشور های دیگه پول اینترنت میدیم...در عوض اینترنت حلزونی میدن دست مردم...اونم با فیل تررر ینگ شدید..
کلن.. هیچی.. چی بگیم والا...
های وب دارم...پشتیبانی کلن تعطیل..یعنی کسی نیست :-$

دوستان اینترنتم امشب به معنای واقعی رکورد زد :))=))
http://8pic.ir/images/qkfwtiv2exlu6dka2z7a.jpg
خیر سرم رفتم ps4 گرفتم به زور صفحه وب باز میشه برام چه برسه به انلاین بازی کردن
باور کنید الان ps4 برای من با فندون روی میز هیچ فرقی نداره بجز اینکه همراه با چای میتونم یه قند از قندون بخورم ولی با ps4 که دارم فقط حرص میخورم :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or