اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
[h=2]اختلال سال 94 در پورتهای UDP، سراسر کشور، بازیها و سرویسهای آنلاین[/h]

[TD="align: justify"]از تاریخ مورخ 1-1-1394 دچار اختلالاتی در استفاده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و ...[FONT=Tahoma, Verdana, Arial, Calibri, Geneva, sans-serif]
لینک خبر
[/FONT][/TD]

مرجع تخصصی بازی های ویدئویی | پارسین گیم

به خاطر این مشکل اینترنت خیلی وقته DOTA بازی نکردم ولی دیگه موقع تماشای آنلاین مسابقات فوتبال هم با لگ مواجه میشم
پول هم نداریم که مهاجرت کنیم راحت شیم !

شاید حرفهام سیاسی باشه و کامنت پاک بشه
ولی این دولت از اولش دروغی بیش نبود،به اسم اعتدال و امید پدر همه رو در اوردن
سهمیه نوروزی رو زدن که ملت بشینن تو خونشون از اون طرف هم کل گیمرها رو با بستن پورت ها و محدودیت های شدید زمین گیر کردن!
دقیقا الان دو سال هست به اسم امید و اعتدال گیمرها رو در ایام نوروز و تابستون به خاک سیاه نشوندن!

دوستان من مشکلی ندارم..
ISP : Hiweb
تا الان با کاهش پینگ و بدون کاهش پینگ توی LOL بدون مشکل بودم...
من همین 2 ساعت پیش یه دست رفتم leave خوردم ولش بدون مشکل بود
هیچ اعتمادی نیست میری با بات تست میکنی میبینی سالمه همینکه میری تو گیم dc شروع میشه :))

آقایون و خانمها!
اگر می خواین تاپیک بسته بشه همین طور ادامه بدین!
اگر می خواین اینجا حفظ بشه پستاتون رو ویرایش کنید و خودتون رو کنترل کنید، چیزایی هست که هممون می دونیم اما تکرارشون فایده نداره

سلام،بازی World of warcraft بعضی وقتا پشت سر هم دی سی میشم تا مودم رو 2-3 بار خاموش روشن کنم،برنامه های ارتباطی مثل TS(Team speak3) z و Skype و Ventril و Mumble در حین صحبت کردن قط و وصل میشه صداها و بعضی وقتا هم هر 20ثانیه یکبار دی سی میشه.
پارس آنلاین-تهران
واقعا غیر قابل تحمل هست اینکه حتی با دوستات نمیتونی حرف بزنی ........

سلام،بازی World of warcraft بعضی وقتا پشت سر هم دی سی میشم تا مودم رو 2-3 بار خاموش روشن کنم،برنامه های ارتباطی مثل TS(Team speak3) z و Skype و Ventril و Mumble در حین صحبت کردن قط و وصل میشه صداها و بعضی وقتا هم هر 20ثانیه یکبار دی سی میشه.
پارس آنلاین-تهران
واقعا غیر قابل تحمل هست اینکه حتی با دوستات نمیتونی حرف بزنی ........
Hiweb و Rightel با جفتش همین مشکل رو دارم ، داخل Instance ها بعد چند دقیقه فریز میکنه ، توی LOL هم یهو دیسی میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or