اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
مخابرات بهبهان واسه دوتا۲ مشکل پیدا کرده دو سه روزه. بیشتر شبها اینجوری میشه. پینگ و سرعت دانلود اوکی ولی بازی یهو گیرمیکنه و میندازه بیرون. بقیه بازیهارو تست نکردم

کسی با زیرساخت تماس برقرار کرده ببینه چه خبره ایندفعه؟
حق ملت و هر وقت که دوست داشته باشن عشقشون بکشه میخورن که از ۱۰۰۰ تا فحش بدتره.بعد میان اعتراض میکنن که چرا تو فلان صفحه فلان فحش دادین.آخه اگه با زبون خوش حالیشون میشد که کار به فحش نمیکشید.

آخرین ویرایش:
سلام سال نو مبارک پارسال یادش بخیر همین موقع مشکل udp شروع شد و رفت با کلی وعده وعید برای سال 94 الانم سال 94 شده و سالی که نکوست از بهارش پیداست

اینترنت مخابرات خوزستان
اختلال پورت udp در بازی league of legends

سلام سال نو مبارک پارسال یادش بخیر همین موقع مشکل udp شروع شد و رفت با کلی وعده وعید برای سال 94 الانم سال 94 شده و سالی که نکوست از بهارش پیداست

اینترنت مخابرات خوزستان
اختلال پورت udp در بازی league of legends

وعده هاشون چی بود یادم رفت ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان مشکل udp برگشت ؟ من دیشب insurgency ماله استیمه هر پلایر های خشک میشدن هر دوباره حرکت میکردن

سلام تو دوتا 2 وقتی شبکه نیستم با داداشم مشکل Auto disconnect ندارم ، ولی وقتی شبکه میکنیم و میریم تو بازی هر چند ثانیه یه بار Auto disconnect میشه طوری که به هیچ وجه نمیشه بازی کرد! ، مشکل از دو سه روز پیش شروع شد و قبلش اصلا از این مشکلا نداشتیم :( همش تو LP هستم ! =((
آی اس پی هم آسیاتک هست هیچ راه حلی وجود نداره ؟ :(

آخرین ویرایش:
سلام تو دوتا 2 وقتی شبکه نیستم با داداشم مشکل Auto disconnect ندارم ، ولی وقتی شبکه میکنیم و میریم تو بازی هر چند ثانیه یه بار Auto disconnect میشه طوری که به هیچ وجه نمیشه بازی کرد! ، مشکل از دو سه روز پیش شروع شد و قبلش اصلا از این مشکلا نداشتیم :( همش تو LP هستم ! =((
آی اس پی هم آسیاتک هست هیچ راه حلی وجود نداره ؟ :(
دقیقا مشکل ما هم همینه. ولی اکثر مواقع شبها اینجوری میشه

دوستانی که مشکل دارند گذاشتن کامنت در آخرین پست وزیر رو فراموش نکنند

فعلا روزی یه کامنت میذارم . اگه گوش ندن

count++;

- - -ویرایش - - -

وعده هاشون چی بود یادم رفت ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان مشکل udp برگشت ؟ من دیشب insurgency ماله استیمه هر پلایر های خشک میشدن هر دوباره حرکت میکردن

gta sa samp بازی کن دیگه مرگو ترجیح میدی. همه چی صد بار میره تو زمین.

دقیقا مشکل ما هم همینه. ولی اکثر مواقع شبها اینجوری میشه

رفیق من جای کارت شبکه ها رو با هم عوض کردم ( یعنی کارت شبکه ای که به مودم وصل بود رو با کارت شبکه ای که باهاش شبکه بودیم رو جابه جا کردم ) ، دو سه تا بازی انجام دادیم مشکل نداشت ! اگه مطمئن شدم که مشکل رفع شده خبر میدم !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or