اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
آقایون و خانمها!
اگر می خواین تاپیک بسته بشه همین طور ادامه بدین!
اگر می خواین اینجا حفظ بشه پستاتون رو ویرایش کنید و خودتون رو کنترل کنید، چیزایی هست که هممون می دونیم اما تکرارشون فایده نداره

حق با شماست دوست عزیز پستم ویرایش شد این تایپیک هم اخرین امیدمونه امیدوارم دوستان هم رعایت کنن...

- - -ویرایش - - -

یه جمله هست که میگه " تا به ایرانی جماعت فحش( رکیک) ندین کاری پیش نمیره"
شما دیگه واقعا نوبری ...لطفا این جملرو واسه خودت نگه دار

حق با شماست دوست عزیز پستم ویرایش شد این تایپیک هم اخرین امیدمونه امیدوارم دوستان هم رعایت کنن...

- - -ویرایش - - -

شما دیگه واقعا نوبری ...لطفا این جملرو واسه خودت نگه دار
شمام بشین تا درست شه اگه قرار بود درست شه همون موقع درست میشد این بازی ها که اینا دروردن خودش نشون دهنده همه چیه تا حالا دیدی چیزی درست شه
برا این که تاپیک به مشکل نخوره پست و پاک کردم ولی رو جمله بالام فکر کن
چقدر سریع رفتیم 3g/ LTE ولی الان 1 ساله این درد و داریم

آخرین ویرایش:
دوستان من یه چیز میگم
امیدوارم توهین و چیز دیگه ای محسوب نشه!
خدایی تو ایران جامعه ی گیمر نابوده!! سراغ قیمت های کلان بازی ها نمیرم ..
تو همین بخش نت! تا درسته مدام تایم اوت . . پکت لاست. . کلا با ما پدرکشتگی داره نت!! قطع نمیشه قطع نمیشه! تو لابی!! تو چمپ سلکت یا هرچی!! تا میری تو بازی نت قطع میشه!!
الان هم که باز طبق معمول 1 سال گذشت و نت همون بود که بود بدترم شد!

Guild Wars 2 - Wildstar - Final fantasy XIV - Secret World ... بقیه رو تست نکردم هنوز . ولی این چند تا هر چند دقیقه پینگ میره بالا یکدفعه و بعد هم تایم اوت و DC . بعضی وقتا هم هر چند دقیقه DC میشه بدون بالا رفتن پینگ و time out .

بعضی وقتا هم بازی یکدفعه ثابت میمونه و تا چند ثانیه هیچ حرکتی نمیکنه ولی بعدش که درست میشه دیگه DC نمیشه ، که اونم وقتی time out داره و دقیقا همون لحظه اتفاق میفته .

شمام بشین تا درست شه اگه قرار بود درست شه همون موقع درست میشد این بازی ها که اینا دروردن خودش نشون دهنده همه چیه تا حالا دیدی چیزی درست شه
برا این که تاپیک به مشکل نخوره پست و پاک کردم ولی رو جمله بالام فکر کن
چقدر سریع رفتیم 3g/ LTE ولی الان 1 ساله این درد و داریم
پارسال همین موقعه این مشکلو داشتم با یه بدبختی بازی میکردیم اما دیگه اعصابم خورد شد گیم انلاینو یمدت گذاشتم کنار تا الان هم تک و توک بازی میکردم اما هر وقت هم که میومدم سراغش یه اختلالی داشت کلا سال افتضاحی بود برای انلاین بازی کردن پیش خودم میگفتم تا چند مدت دیگه درست مبشه یا به قول خودت نشستم تا درست شه اما تا عید که دیگه کارم تموم شد اومدم دیدم باز همون اش و همون کاسس تازه میخواستم ایکس باکس وان بگیرم تایتانفال رو بازی کنم ...الان هم تا اومدم تو تایپیک یه پست دادم مثل خودت گله شکایت کردن از این و اون که اونم با تذکر دوستمون ویرایشش کردم...ناراحت نشو رفیق ولی اون جملت اصلا درست نبود همین...فقط امیدوارم با کمک دوستان این مشکل زودتر حلش کنیم چون واقعا هیچی بدتر از دی سی شدن وسط بازی نیست...بخدا نیست

مهم:دوستان لطفا اسامی بازیها و مشکلی که ایجاد میشه رو هم دقیق تر بگید، در حال گزارش مشکل هستم، شاید فرجی شد.
سلام فرشید جان

بازی warthunder

اوایل فقط بعد 5 مین پاکت لاست از صفر تا 100 نوسان داشت و الان از همون اول نزدیکای 100 هست و پینگم باهاش میره بالا . تا 1700 !!!!!!!!!!!!!!!
قبل عیدی پینگم 180 بود و راحت با بچه ها بازی می کردیم
الان داغونه داغونه

دوستانی که صرفا نوسان پینگ دارن و مشکلات بالا توی بازی براشون ایجاد میشه دقت کنن که نوسان پینگ دائمی و کیفیت پایین سرویس مدنظر ما نیست!!

مشکل UDP وقتی محرض هست که بیرون بازی پینگ پایین و ثابت داشته باشید اما توی بازی بدون دلیل لگ و تایم آوت و افزایش ناگهانی پینگ بگیرید، مشکل نوسان پینگ رو از مشکل UDP تفکیک کنید و مطمئن بشید مشکل از کدوم هست لطفا! با ابزاری که بارها توضیح دادم و توی امضا و پست اول هم هست.

بازی PES2015

دو ساعت طول میکشه حریف پیدا شه بعد که پیدا میکنه ترکیب میچینی و درست وقتی صوت بازی زده میشه میگه ضعف کانکشین و پر.20-30 باری امتحان کردم درست همین اتفاق افتاد

در ضمن پینگم نسبت به یه هفته پیش 2.5 برابر کمتر شده بدون تایم اوت ولی تو بازی اوایل لگ شدید داشتم الانم که این داستان اتفاق میفته

دوستانی که صرفا نوسان پینگ دارن و مشکلات بالا توی بازی براشون ایجاد میشه دقت کنن که نوسان پینگ دائمی و کیفیت پایین سرویس مدنظر ما نیست!!

مشکل UDP وقتی محرض هست که بیرون بازی پینگ پایین و ثابت داشته باشید اما توی بازی بدون دلیل لگ و تایم آوت و افزایش ناگهانی پینگ بگیرید، مشکل نوسان پینگ رو از مشکل UDP تفکیک کنید و مطمئن بشید مشکل از کدوم هست لطفا! با ابزاری که بارها توضیح دادم و توی امضا و پست اول هم هست.

بازی Titanfall، پینگ و تایم اوت مشکلی ندارم (با CMD) ولی بازی لگ وحشتناک و دیسکانکت میشه.
نت هم از اندیشه سبز خزر میگیرم.

بازی : فیفا 15

مشکل : کیک شدن دسته جمعی وسط بازی

همون اوایل بازی یهو همه با هم میفتیم بیرون ، آی اس پی ها هم با هم متفاوته مشخصه مشکل UDPــــه

همونطور که دوستان گفتن war thunder
cs go-fifa-bf-arma3-Gmod.
فعلا اینا رو تست کردم که همشمون پینگ روی 200 بعد یدفه میره 2000-3000 دیگه پائین هم نمیاد
دقیقا منم بعضی موقع همین مشکل دارم تازه سرعت دانلودم رو 200 کیلوبیته که در شان نت 2 مگ نیس

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or