اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
این IP ها هم مال بازی World Of Tanks هست سرور های آمریکا و اروپا
EU
213.252.131.21
213.252.131.31
213.252.131.41
213.252.131.51
185.12.240.100
185.12.240.110
185.12.240.140
185.12.240.150
US
162.216.229.21
162.213.61.57

من نمی دونم مشکل برگشته یا نه ولی الان تو لول دقیقه 32 داشت هی داشت دی سی میشد.

من فقط 4 تا سراغ دارم که *****ن
yahoo_106.gif

welcome to steam.com
IGN Deutschland
www.gamespot.com
بازی‌سنتر | خانه

مطمعنم بیشتر اینا ولی اینا مهم ترینشون هستن

البته فکر نکنم IGN باز بشه به خاطر اون بخش bab.e

آخرین ویرایش:
اول از همه یه تشکر و دست مریزای مشتی برای برادر فرشید که با پیگیری مستمرشون این قضیه رو به نتایج خوبی رسوندن. آقا دستتون درد نکنه.
دوم اینکه این مشکل من بعد از شکایت آنلاین از زیرساخت برای هفته ی گذشته تا به امروز ظاهرا رفع شده بود. مشکل قطع و وصل شدن UDP نداشتم، اما پینگ بالا بود.
متاسفانه امروز ظهر مجددا مشکل برگشت که لازم دونستم یه خبری بدم. حالا باز عصر تست می کنم ببینم مشکل بی خیال ما می شه یا نه؟
این عکس رو امروز گرفتم که ساعت و نمودار دریافت اطلاعات مشخصه :
2014-07-15_00001.jpg

بازی : Tom Clancy's Ghost Recon: Phantoms
آی اس پی : مخابرات
آی پی بازی : 77.246.167.94
مشکل بازی : قطع و وصل شدن ارتباط UDP بازی با سرور آن

بله، بازم ISP مقصر هست. اگه تایم آوت زیاد باشه باعث نمایش همون مشکل 3659 هم میشه، اما علتش پهنای باند کم ISP، ضریب اشتراک بالا یا مشکل در خدمات اون شرکت هست تا اینکه از خود پورت باشه.

لگ هم بیشتر از تایم آوت زیاد و گاهی اوقات خرابی و تاخیر نودهای شبکه ی داخلی هست.

اضافه شد.

شما یه بسته A4 رو هم تحویل بدید به کل کاربران ایرانی کمک کردید! بهرحال باید پیگیری بشه.

دوستان الان بیش از 18 ساعته که خواستم یه لیست جامع از سایتهای با محتوای گیم رو معرفی کنن که به زیرساخت ارجاع بدم، بجز .برخی دوستان بقیه کم لطفی کردن و از این همه سایت چیزی ارائه نشد.
اگر وقت داشتم خودم این کار رو می کردم که متاسفانه نمی رسم، هر چی این قبیل کارها سریعتر انجام بشه به نفعمون هست.

من فقط 4 تا سراغ دارم که *****ن :-??

welcome to steam.com
IGN Deutschland
www.[B]gamespot[/B].com
بازی‌سنتر | خانه

مطمعنم بیشتر اینا ولی اینا مهم ترینشون هستن

35x8uwkz79pjl08ztw5n.jpg
عکس گویایه همچیز هست اینترنت مخابرات تهران از عید تا الان هرکس که یوزره tct5 این مشکلو داره همه با هم تو یک زمان این تایم اوتا رخ میده هر۱دقیقه یکبار
6m9fbuebr8b2p1chc8a1.jpg

آقا فرشید عزیز مثلا دوستی گفتن سایت erepublike.com رو در لیست قرار بدین
به عرضتون برسونم که این سایت به خاطر مسائل سیاسی و اخلاقی بسته شده و هیچ وقت هم باز نمیشه

منم هر سایتی رو ادد نمی کنم، خودم قبلش بررسی می کنم اگر سایت معتبر نباشه اصلا اضافه نمیشه.

35x8uwkz79pjl08ztw5n.jpg
عکس گویایه همچیز هست اینترنت مخابرات تهران از عید تا الان هرکس که یوزره tct5 این مشکلو داره همه با هم تو یک زمان این تایم اوتا رخ میده هر۱دقیقه یکبار
6m9fbuebr8b2p1chc8a1.jpg

بطور مستمر بررسی کنید و اعلام کنید

در ضمن تایم آوت گرفتن روی 4.2.2.4 کافی نیست، با سرور های داخلی در کنارش تست بگیرید گویاتر هست.

دوباره خراب شد!

یکم بیشتر از یه جمله توضیح بدید بهتر هست!

- - -ویرایش - - -

دوستان یه پست کامل نوشته بودم، بخاطر سرعت پایین Submit نشد!
کماکان اعلام وضعیت دقیق کنید لطفا!

آقا فرشید عزیز مثلا دوستی گفتن سایت erepublike.com رو در لیست قرار بدین
به عرضتون برسونم که این سایت به خاطر مسائل سیاسی و اخلاقی بسته شده و هیچ وقت هم باز نمیشه
آره متاسفانه. یه حزبی تو این سایت ساختن که اسمش مورد داره. فکر نکنم رفع شیلترش کنن:|

www.Curse.com
کلا نمیدونم با این سایت چیکار دارن :|
من اینو یادم رفت بگم، اینم به لیست اضافه کنید لطفا، به دلیل هیتلر کردن این سایت Minecraft Forum هم نمیشه رفت دیگه:|

- - -ویرایش - - -

دیگه شورشو درآوردن پینگم با از صبح تا الان کم که نشده هیچ بیشترم داره میشه.
فکر کنید با 8.8.8.8 شده 401
واقعا باز کردن بازیسنترم برام سخت شده !
من برعکس شدم، نت یه 1-2 ساعت قطع بود الان پینگ اومده رو 160 با 4.2.2.4:|:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or