اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دوستانی که hiweb هستند.. مشکل هنوز هست!! و بهشونم میگی میزنن تو صورتت که شما تنها مشکل داری و شما تنها داری میگی!!
بیاین همه نفری تو یک زمان زنگ بزنیم به این پشتیبانی فوق مزخرفش و اگه زمانی گفت که شما تنهایی باز بگیم دوستمم اونور خط با همکارتون دارن بهش رسیدگی میکنن..
دوستان اعلام آمادگی کنیم زنگ بزنیم.. دیگه واقعا خسته شدم

دوستانی که hiweb هستند.. مشکل هنوز هست!! و بهشونم میگی میزنن تو صورتت که شما تنها مشکل داری و شما تنها داری میگی!!
بیاین همه نفری تو یک زمان زنگ بزنیم به این پشتیبانی فوق مزخرفش و اگه زمانی گفت که شما تنهایی باز بگیم دوستمم اونور خط با همکارتون دارن بهش رسیدگی میکنن..

خب دستبکار شیم دیگه :|

دوستان چه زمانی پیشنهاد میکنن زنگ بزنیم ؟؟
هر که نگه پس خودش نخواسته که وضع نت درست نشه

دوستان به نظر من اگه بتونیم کاری بکنیم که مشکل از طریق تلویزیون پخش بشه خیلی می تونه کمک کنه.
اگه یکی از دوستان بتونه یه فیلم از این مشکل درست کنه و بفرستیم به به یکی از این برنامه ها مثل اخبار 20:30 خیلی خوب می شه.
فیلمم مثلا اینجوری باشه که از بازی های مختلف ) bf و cod و lol و dota 2 و ... ( وقتی ارور می ده تهیه بشه و در آخر هم اگه یه صحبتی بکنیم و مشکل رو به طور خلاصه شرح بده.
نظر شما چیست؟

خب دستبکار شیم دیگه :|

دوستان چه زمانی پیشنهاد میکنن زنگ بزنیم ؟؟
هر که نگه پس خودش نخواسته که وضع نت درست نشه
اول باید بفهمیم چند نفریم!! و همینطور زیر یه پست و لایک کنن بچه ها تا بفهمیم!!
بعد یه ساعت مشخص حمله میکنیم

اصلا من متوجه نمیشم جریان از چه قرار
دانلود بالای 200 پینگ زیر 200 اونوقت cod یه دست درست حسابی تموم نمیشه
فیفا فریز میشه
ولی تیتان فال مشکل نداره و راحت و روون میشه بازی کرد
گیج شدم

هی صبر کنید منم هستم و منتظر ساعت حمله هستم زود هماهنگ کنیم که خیلی دلم پره
:-&

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or