اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
من مطمئنم اینایی که رفتن فحش و ناسزا نوشتن از بچه های این سایت نیستن (البته یه تعداد معدودی هستن به اندازه انگشت های یک دست ) بچه های این جا شخصیتشون بالاتر از این حرفاست:)
ولی اگه وزیر اون کامنتا رو بخونه لجش می گیره اگرم می خواست کاری بکنه دیگه انجام نمی ده هیچ کسم کاری نمی تونه بکنه آبم از آب تکون نمی خوره:|
پس اون تعداد معدود اگه از اینجا هستید یکم رعایت کنید به اعصاب خودتون مسلط باشید;)

تاپیک BF4 MULTIPLAYER توسط همین عده به گند کشیده شد و قفل شد :|
اینم می خواید به سرنوشت اون دچار کنید ؟ !!!!!:|
زمان همه چی رو حل می کنه دیر یا زود این مشکل هم حل خواهد شد
تا به حال هم از این دست مشکلات کم نداشتیم .
اینکه کی تو صفحه وزیر محترم چی نوشته و ..... به این تاپیک و تاپیک ها ی مشابه ربطی نداره ! مسئولیتش پای خودش
اون سایت و علی الخصوص صفحه ایشون هم به دقت رصد میشه و دوستانه بهتون هشدار میدم مواظب گفتار و نوشتارتون باشید .
برای اطلاع رسانی هم شده بزارید ی تاپیک باز بمونه و روند خودش رو طی کنه دعواها و بچه بازیهاتون رو هم ببرید داخل پروفایل

خب من هم یک دست Dota 2 بازی کردم. خدا را شکر مشکلی نداشت و از سرور قطع نشدم. Lag اینا هم نداشت.
--------------------------------

دوستان با چند دست بازی یا حتی چند ماه بازی کردن نمی تونید در مورد کیفیت Connection و پایداریش نظر قطعی بدیم.
اینترنت باید در طول سال دچار نوسان نشه و پایدار باشه. مثل خارجی ها 95 درصد اوقات بتونید بدون مشکل بازی کنید که خب این هنوز یک آرزوی آرمانی هستش!!

با اینکه مشکل من تا این لحظه حل شده ولی باز رفتم تو صفحه وزیر و گفتم مشکل خیلی شدید رو پروتوکل UDP هست و نمیذاره بازی کنیم درخواست کردن خواهشا این مشکل رو حل کنید...;)

ملت ما چقدر بدبخت شده كه براي يه قسمت كوچيكي از حق قانوني خودش داره افتاب بالانس ميزنه !
( به هيچ عنوان قصد توهين ندارم ولي اين حقيقته )

مشكل هنوز وجود داره و فقط زمان DC شدن كمي بيشتر شده !
اصلا" خوشحال نباشيد كه از فردا دوباره همون اش و همون كاسه

بقيه دوستاني كه HIWEB دارن هنوز مشكل دارن يا درست شده ؟!

من مطمئنم اینایی که رفتن فحش و ناسزا نوشتن از بچه های این سایت نیستن (البته یه تعداد معدودی هستن به اندازه انگشت های یک دست ) بچه های این جا شخصیتشون بالاتر از این حرفاست:)
ولی اگه وزیر اون کامنتا رو بخونه لجش می گیره اگرم می خواست کاری بکنه دیگه انجام نمی ده هیچ کسم کاری نمی تونه بکنه آبم از آب تکون نمی خوره:|
پس اون تعداد معدود اگه از اینجا هستید یکم رعایت کنید به اعصاب خودتون مسلط باشید;)

دوست من اون همون آریا ست که بخاطر الفاظ رکیک از سایت بن شد حالا داره با همه لج میکنه و نمیخواد که ما راحت آنلاین بازی کنیم لطفا کمتر بهش توجه کنید چون بیشتر لج میکنه و چرند مینویسه :))

- - -ویرایش - - -

وضعیت پینگ چطوره؟؟

پینگو ترکونده ولی با کاهش پینگ فعلا کارم راه افتاده

دوست من اون همون آریا ست که بخاطر الفاظ رکیک از سایت بن شد حالا داره با همه لج میکنه و نمیخواد که ما راحت آنلاین بازی کنیم لطفا کمتر بهش توجه کنید چون بیشتر لج میکنه و چرند مینویسه :))

- - -ویرایش - - -

آره حیف دوست خوبم محراب که بخاطر مقابله با آریا بن شد!

بگذریم حالا اون کاهش پینگ پینگت رو آورده روی چند؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

آره حیف دوست خوبم محراب که بخاطر مقابله با آریا بن شد!

بگذریم حالا اون کاهش پینگ پینگت رو آورده روی چند؟؟؟؟
الان 300 هستش ولی خوبه که دی سی نمیشم

ملت ما چقدر بدبخت شده كه براي يه قسمت كوچيكي از حق قانوني خودش داره افتاب بالانس ميزنه !
( به هيچ عنوان قصد توهين ندارم ولي اين حقيقته )

مشكل هنوز وجود داره و فقط زمان DC شدن كمي بيشتر شده !
اصلا" خوشحال نباشيد كه از فردا دوباره همون اش و همون كاسه

بقيه دوستاني كه HIWEB دارن هنوز مشكل دارن يا درست شده ؟!
با سلام دوست من هنوز منم مشکلم پا برجاست isp hiweb

=)) ببین با کیا شدیم 75 میلیون.

24583383160681059654.png

یه ۳ - ۴ ساعت همه چیز اوکی پیش رفت ... بتلفیلد ۴... الان دوباره همون آشو همون کاسه ... دیگه حتا وصل نمی‌شه به سرور ... به امید روزهای بدون لگ و ریست ...آسیاتک

خوب بچه ها خدارو شکر معلوم شد که چی به سرمون اومده لطفا متن رو بخونین تا متوجه بشین.....همگی خسته نباشین...کلاس تعطیله.

عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از تلاش کارگروه متبوعش برای طراحی نرم افزاری هوشمند جهت مسدود کردن صفحات با محتوای مجرمانه خبر داد و گفت: تا زمانی که مشابه واتس‌آپ و ابزارهای ارتباطی این‌چنینی در داخل تولید نشود، روند *****ینگ این نرم‌افزارها متوقف است.

محمدعلی اسفنانی در گفت وگو با خانه ملت،‌ از تلاش کارگروه متبوعش برای طراحی نرم افزاری هوشمند جهت مسدود کردن صفحات با محتوای مجرمانه خبر داد وگفت: دلیل ***** کردن برخی برنامه ها در فضای مجازی فقدان نرم افزاری هوشمند برای شناسایی صفحات مجرمانه است.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری انتصاب رئیس کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه از سوی مقام معظم رهبری به عضویت شورای عالی فضای مجازی، افزود:‌ باید دید که با این انتصاب جدید رویکردها در رابطه با چگونگی ادامه جلسات این کارگروه به چه نحوی خواهد بود هر چند که بعد از انتصاب وی در شورا هنوز جلسه ای تشکیل نشده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه روند *****ینگ واتس ‌آپ در حال حاضر متوقف شده است، تصریح کرد: ***** واتس‌آپ و فضاهای جدید نیازمند کار کارشناسی بیشتر و همچنین درنظر گرفتن نبود نرم‌افزار این‌چنینی در داخل کشور است.

وی درباره زمان رفع ***** فیس‌بوک، گفت: در حال حاضر موقعیتی برای رفع ***** فیس‌بوک وجود ندارد.

اسفنانی ادامه داد: محتوای مجرمانه در فضای فیس‌بوک به اندازه‌ای زیاد بوده که نمی‌توان اوراق و صفحات خاصی از آن را ***** کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: هر زمان که بتوان *****ینگ را به صورت هوشمند انجام داده و امکانات فنی را فراهم کرد احتمال رفع ***** فیس‌بوک وجود دارد.

وی با بیان اینکه برخی افراد صلاحیت اظهارنظر درباره ***** یا ***** نکردن برخی نرم‌افزارها را ندارند، گفت:‌ کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بهترین مرجع برای رسیدگی به محتوای فضاهای مجازی است.

عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، ادامه داد: کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به دلیل داشتن کارشناسان متعدد که دائم در حال رصد صفحات مختلف فضای مجازی هستند و با سراسر کشور مکاتبه دارند به طور طبیعی اشراف و احاطه کامل به اهم صفحات دارند.

خوب دست همگی درد نکنه بچه ها دور هم خوش گذشت .....

منبع: میشه توش نظر هم گذاشت
فیلترینگ واتس‌آپ متوقف شد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or