اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
نرم افزار هوشمند ===> قرار دادن دلکو پیکان در مسیر اینترنت . هم switch های گران قیمت نمیخواد. هم کارشناس فنیش در دور افتاده ترین نقاط وجود داره.
هر 10 ثانیه نت قطع و وصل میشه.

تو رو خدا واضح بگید من نفهميدم یعنی بدبخت شدیم رفت؟!
این از قبل هم مشخص بود که دارن برنامه های whats app , line و ... رو چیلتر می کنن چیز جدیدی نیس. الان رسما اعلام کردن/:)
ولی فک کنم تا اینا یه نرم افزار مثلا هوشمند ( به قول خودشون ) درست نکنن این مشکلات ادامه داره :|
این وسطم فقط ما آسیب می بینیم)x

***لتر واتس اپ و لاین به خاطر مجرمانه بودن و این صحبتا نیست !
صحبت از اینه که از این نرم افزارها پولی تو جیب مخابرات سرازیر نمیشه !:))
اس ام اس مجانی ، کال مجانی . :))
پس ***لتر میشه تا جلوی این ضرر و زیان به مخابرات گرفته بشه .

به نظرتون تا یک ماهه دیگه درست میشه؟
چون من تا یک ماهه دیگه فقط از. Open sky اکانت دارم بعدش دیگه نمیخوام شاهد این قضیه باشم )x

جون دادا یخورده به منافع عمومی هم بها بدین:d:bighug:.........الان مردم همیشه در صحنه ما دارن کف میکنن که ایولا که دستور دادن رفع چیلتر بشه...آورین....نمیدونن که لز بیخ میپیچونن بعد میگن بفرمایین اینم رفع بووووق

البته اینجا که گفته شده تا زمانی که برنامه های مشابهی مثل واتس اپ در داخل خود ایران ساخته نشه , چیلترینگ از روی این برنامه ها برداشته میشه که خب خبر خوبی به حساب میاد !
البته باید در عمل دید که حالا با این اوصاف ایا وضعیت نت به حالت قبلی برمیگرده یا خیر ...

نت من از دیروز افتضاح شده
در عرض 5 دقیقه 2 باز زنگ زدم 2 تا پشتیبان زن برداشت
اولی گفت ویندوزت چیه
دومی گفت برو دم در سیم تلفن .... بقیشو خودتون میدونید چیه

واقعا روانم به هم ریخته

به من میگه برو از سایت میهن دانلود یک چیزی دانلود کن
میگم الان از سایت دیگه رو دانلود سرعت رو 40 هستش میگه نه باید از میهن دانلود DL کنی
خدایا ..............

به نظرتون تا یک ماهه دیگه درست میشه؟
چون من تا یک ماهه دیگه فقط از. Open sky اکانت دارم بعدش دیگه نمیخوام شاهد این قضیه باشم )x

این که میگه چوب کردن توی نت فعلا تعطیل تا یبارکی با دریل 1500 وات بیان سراغ نت . این که خبر بدی نیست یعنی فعلا نفس میکشیم مگه نه؟
یا من بد متوجه شدم?

:|

حالم دیگه داره از اینجا بهم میخوره :|
در طول این 10 سالی که با گیم آشنا بودم برای اولین بار دقیقا 2-3 روز قبل از شروع شدن این مشکلات پول دادم بازی اورجینال خریدم و الان میبینم رفت تو پاچم :|

دیگه دارم نم نم به این نتیجه میرسم که یه سری تغییرات کلی باید ایجاد بشه تا وضعیت درست بشه :|

:|

حالم دیگه داره از اینجا بهم میخوره :|
در طول این 10 سالی که با گیم آشنا بودم برای اولین بار دقیقا 2-3 روز قبل از شروع شدن این مشکلات پول دادم بازی اورجینال خریدم و الان میبینم رفت تو پاچم :|

دیگه دارم نم نم به این نتیجه میرسم که یه سری تغییرات کلی باید ایجاد بشه تا وضعیت درست بشه :|
دقیقا حرف دل منو زدی به امید تغییر تا کی بگیم درست میشه درست میشه اخرشم هیچی به هیچ فقط امیدوارم شرایطی برام جور بشه که از این کشور برم شدیم مثل گوسفند

اینا این سیستم جدیدو گذاشتن ببینن چطور جواب میده
اگر بیخیال بشیم 100% همینجوری میمونه
باید رسانه ای بشه که از ترسشونم که شده بیخیال شن

من امروز خیلی مسخره شده مشکلم :)) دقیقا بیست دقیقه اول که بازی می کنم هیچ مشکلی ندارم نه لگ نه فریز اما درست از دقیقه 20 به اونور یهو پینگ میره بالای 500 فریم ریت بازیم هم به شدت میاد پایین 2 3 فریم بر ثانیه بعد از یک دقیقه فریم ریت عادی میشه اما قطع و وصلی اینترنت شروع میشه :) واقعا تو هر عرصه ی افتخار سازی نکرده باشیم تو زمینه شیلترینگ افتخارای زیادی داریم :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or