اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
گوش شیطون کر بزنم به تخته واسه منم درست شده :دی.[/QUOT

نمیشه روش حساب کرد من هنوز مشکلم حل نشده

- - -ویرایش - - -

ماله من سرعت دانلود فایل هم 0 میشه

برای من بعد از هر چند دقیقه دانلود 0 میشه!! بعد resume. میکنم دوباره شروع ميشه بعد از مدتی از اول 0 میشه و این داستان ادامه داره

شما که خودت مدعی هستی چرا خارخ از تاپیک می نویسی؟!

برای بار هزارم، خارج از تاپیک مطلب ننویسید!!
دوستان مگه قرار نشد دیگه خارج از بحث تاپیک نباشه؟! اگه تمایل ندارید همین الان تاپیک رو ببندم خیال همه راحت بشه، یه سری بی فرهنگ هم به بد و بیراه گویی توی پروفایلهای دولتی ادامه بدن، خوبه؟!!
درسته که خارج از تاپیک هست ولی بحث مرتبط به وضعیت اینترنت این مملکت هست نمیشه یکی تو سرمون بزنه بعد بگیم نه اون نبود ! ، وقتی بحثش شد باید شفاف سازی هم میشد اون دوست عزیز که کاری که میگه درست نیست... در هر صورت پست رو حذف کردم و در پروفایل شخصی خودش جواب دادم.

آخرین ویرایش:
یه ۳ - ۴ ساعت همه چیز اوکی پیش رفت ... بتلفیلد ۴... الان دوباره همون آشو همون کاسه ... دیگه حتا وصل نمی‌شه به سرور ... به امید روزهای بدون لگ و ریست ...آسیاتک

بله، این سرویس دوباره مختل شد، اما سعی کنید با ریست کردن مودم IP جدید بگیرید تا یه نیم ساعتی میشه باهاش بازی کرد!

خوب بچه ها خدارو شکر معلوم شد که چی به سرمون اومده لطفا متن رو بخونین تا متوجه بشین.....همگی خسته نباشین...کلاس تعطیله.

عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از تلاش کارگروه متبوعش برای طراحی نرم افزاری هوشمند جهت مسدود کردن صفحات با محتوای مجرمانه خبر داد و گفت: تا زمانی که مشابه واتس‌آپ و ابزارهای ارتباطی این‌چنینی در داخل تولید نشود، روند *****ینگ این نرم‌افزارها متوقف است.

خوب دست همگی درد نکنه بچه ها دور هم خوش گذشت .....

منبع: میشه توش نظر هم گذاشت
*****ینگ واتس‌آپ متوقف شد

خارج از تاپیک!

مشکلات همچنان پابرجاست.هر 2-3 دقیقه DC میشم تو BF3 و کال. isp : اسیا تک
منم الان همین وضع رو دارم

خب دستبکار شیم دیگه :|

دوستان چه زمانی پیشنهاد میکنن زنگ بزنیم ؟؟
هر که نگه پس خودش نخواسته که وضع نت درست نشه

همین امشب ، ساعت 2 نصفه شب، خوبه؟! :|

دوست عزیز 20:30 خودش ... هستند.
بعد هم بازی Battlefield خودش در ایران مشکل داره همینطور COD پس به اون اصلا امیدوار نباشید.
تنها راه تعامل با دولت و ISP ها هست تا از طریق هجمه ی مالی ، اقتصادی (سر ضرر هایی که دادیم و خساراتی که باید بهمون پرداخت بشه) بشه فشار آوورد تا مشکل رو بتونیم حل بکنیم.
اینکه بگیم بریم فلان نهاد امنیتی یا ... مثل این میمونه که یک آهو از چنگ گرگ فرار کنه تو شیکم یه شیر.

شما که خودت مدعی هستی چرا خارخ از تاپیک می نویسی؟!

برای بار هزارم، خارج از تاپیک مطلب ننویسید!!
دوستان مگه قرار نشد دیگه خارج از بحث تاپیک نباشه؟! اگه تمایل ندارید همین الان تاپیک رو ببندم خیال همه راحت بشه، یه سری بی فرهنگ هم به بد و بیراه گویی توی پروفایلهای دولتی ادامه بدن، خوبه؟!!

همین امشب ، ساعت 2 نصفه شب، خوبه؟! :|

ها :|

مرد نیست هر کی این ساعتی که گفت زنگ نزنه

- - -ویرایش - - -

واسه من که درست شده, امیدوارم واسه شمام درست شده باشه.

انشاالله دوباره خراب بشه :d

باید با هماهنگی همه چی درست بشه :d

انشاالله دوباره خراب بشه :d

باید با هماهنگی همه چی درست بشه :d[/QUOTE]

خیلی ممنون واقعا :d

- - -ویرایش - - -

خیلی دیگه بی مزه شده. هر وقت تونستید یه هفته تمام طور روز عادی بازی کنید اون وقت میشه گفت مشکل حل شده. نه با 5 ساعت و یک روز درست بودن.

فعلا که با اعصاب آروم بازی میکنم. اگه خراب شد اونوقت دوباره پیگیر میشیم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or