اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

Gold User
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:
عصر 4k native تموم شده.
خود پی سی گیمرها یک درصد هم رو 4k native نمیذارن و همگی از dlss ، fsr , tsr استفاده میکنند هیچ نیازی به 4k native نیست وقتی اینها کیفیت در حد native میدن. پرو هم pssr داره بر مبنای AI هست‌.
منظور من بازیهای مولتی پلتفرم نبود . هرچند با PS5 Pro اختلاف با PC در مولتی پلتفرم ها هم به کمترین حد خودش.
حالا بعدا تو بررسی های DF خواهید دید
حتی اگه ps5 pro هم بیاد و قدرت بالایی داشته باشه (که قرار نیست با 500 دار معجزه بشه گفتم ) اما یه سال بعد باز این pc که داره بازی هارو به بهترین شکل اجرا می کنه و کنسول هم میشه همون تکسچر لوو رزولوشن متحرک و fps 30
شما هر چقدر هم دلیل مدرک بیارین باید قبول کنین که pc مستر ریسه و حتی کنسول ب یک درصدیش هم نمیرسه
پس کسی بخواد مثلا gta vi بازی کنه تمیز ترین گرافیکی ترین پر جزئیات ترین و بهترین تجربه نسخه pc ه من بشخصه ترجیح میدم واسش 2 سال هم صبر کنم
____
من مشکلی با کنسول ندارم اتفاقا خوبی های خودش رو داره‌ و با 500 دلار تجربه خوبی رقم میزنه
اما دیگه اوج توهم که بیای بگی از pc بهتره

حتی اگه ps5 pro هم بیاد و قدرت بالایی داشته باشه (که قرار نیست با 500 دار معجزه بشه گفتم ) اما یه سال بعد باز این pc که داره بازی هارو به بهترین شکل اجرا می کنه و کنسول هم میشه همون تکسچر لوو رزولوشن متحرک و fps 30
شما هر چقدر هم دلیل مدرک بیارین باید قبول کنین که pc مستر ریسه و حتی کنسول ب یک درصدیش هم نمیرسه
پس کسی بخواد مثلا gta vi بازی کنه تمیز ترین گرافیکی ترین پر جزئیات ترین و بهترین تجربه نسخه pc ه من بشخصه ترجیح میدم واسش 2 سال هم صبر کنم
____
من مشکلی با کنسول ندارم اتفاقا خوبی های خودش رو داره‌ و با 500 دلار تجربه خوبی رقم میزنه
ایا پی سی تو بازی ها رو از PS5 Pro بهتر اجرا میکنه؟

ایا پی سی تو بازی ها رو از PS5 Pro بهتر اجرا میکنه؟
نه ps5 pro شما بازی هارو بهتر از pcمن اجرا می کنه
در کل کامیونیتی های گیمینیگ، چیزی بدتر از جماعت پی سی مستر ریس ندیدم:D شدیدا فخر فروش و خود مرکز بین! انگار هرکی پی سی گیمینگ داره، یه 4090 انداخته رو سیستمش!! اتفاقا طبق کلی آمار، اکثریت کسانی که پی سی گیمینگ دارن پرفرمنس سیستمشون بهتر از کنسول های فعلی نیستش. بنابراین شماهایی که سیستم های-اند دارید( اگه اصلا داشته باشید:D) عملا جز آمار میانگین محسوب نمیشید. در نتیجه این داستان سرایی در مورد بهتر بودن خروجی پی سی نسبت به کنسول عملا بی معنیه وقتی اکثریت ازش بی بهره هستن.
شما حرفتون وقتی معنی داره که یه سیستم هم قیمت کنسول ها اسمبل کنید و خروجی خیلی بهتری از کنسولها بتونید باهاش بگیرید که در عمل نه تنها این اتفاق نمیوفته، بلکه عموما کنسول ها در این شرایط خروجی بهتری ارائه میدن.
کلا مسخره تر از این بحثی نداریم که پی سی 4000 دلاری رو با کنسول 500 دلاری مقایسه کنی و فخر هم بفروشی:D
بفرمایید وقتی میگم درکی از موضوع ندارن و فقط میخوان حرف زده باشن اینه
pc 4000 هزار دلاری با کنسول 500 دلاری؟؟؟ really
من دیگه حرفی ندارم

جو سایت رو با احترام به بقیه تعدادی سونی فن بهم زدن
تو هر تاپیکی که بهشون ربطی نداره نظر میدن نمیدونم تیم مدریتی چرا کنترل نمی کنه اینطور پیش بره منم فروم رو ترک می کنم
اخبار مرتبط با پلی استیشن روی PC ربطی به سونی فن نداره؟ پس اخبار چی داره؟

بابا ۹۹ درصد پی سی گیمرا سیستمشون فورتنایت زوری اجرا میکنه واقعیت همینه الان شما برید گروها که پر پی سی فن اکثرا یه لپ تاپ دارن که باهاش یه سری بازی آنلاین و قدیمی میرن و همیشه دم از مستر ریس میزنن آخه مگه چند نفر واقعا سیستم گیمینگی دارن که بازیارو ۴ کی و ۶۰ فریم بیاره !
یعنی شاید بشه گفت مثلا از هر ۱۰۰ پی سی گیمر یکیشون سیستمش بازیارو بهتر از ps5 اجرا میکنه و ۹۹ تا دیگه یا بدتر اجرا میکنه یا کلا اجرا نمیکنه !

____
مشکل اینجاس که شما فکر میکنی عموم گیمرا اصلا براشون مهمه که کیفیت تکسچر فلان بازی تو زوم ۱۰x دیجیتال فاندری و اختلاف سه فریم میانگین تو چه پلتفرم هایی بهتره، طرف میخواد جی تی ای ریلیز شه بره سر وقت انلاینش با رفقاش عشق و حال کنه نه اینکه منتظر شه بعد دو سال بیاد که بتونه رو سیستم چند هزار دلاریش ماد اولترا ریلستیک روش بزنه آسفالت و درخت و کله کاراکترا هم رفلکت ایینه ای داشته باشه و همه جام خیس باشه و عشق کنه :D

جدا نسلی که تو گوشی موبایلشون بازی میکنن و حال میکنن یک درصد فکر کن اهمیتی براشون داشته باشه این جور چیزا.

جدی چی شد فکر کردی آدمی که برای یه بازی عین آب خوردن ۴ ۵ میلیون پول میده نمیتونه یه کیس لگن ببنده ؟ :D
۹۹ درصد پی سی گیمرا سیستمشون تو خواب هم بازیارو در حد پلی ۵ اجرا نمیکنه اصلا دلیل اصلی پی سی گیمر شدن همین پول نداشتن برای خرید بازی و کرکی زدن !!!

گیم پس: هیچ ارزونی بی حکمت نیست، چون مفته قدر بازیها رو نمیدونن
سریز اس: بخاطر اینکه ارزون دراد، نسلو عقب نگه داشته
ps5: چرا 500 دلار کنسول رو میزارین کنار pc هزار دلاری؟
استاندارد یک گانه: هر چقدر پول بدی، همونقدر حال میکنی
==
حالا اینکه برا ps5 سالی 100-150 تا اضافه باید برا آنلاین بازی کردن بدی، و همین پولو 3سالشو بزاری با 800-900 دلار میشه یک pc همه جوره قویتر بست، بکنار

گیم پس: هیچ ارزونی بی حکمت نیست، چون مفته قدر بازیها رو نمیدونن
سریز اس: بخاطر اینکه ارزون دراد، نسلو عقب نگه داشته
ps5: چرا 500 دلار کنسول رو میزارین کنار pc هزار دلاری؟
استاندارد یک گانه: هر چقدر پول بدی، همونقدر حال میکنی
==
حالا اینکه برا ps5 سالی 100-150 تا اضافه باید برا آنلاین بازی کردن بدی، و همین پولو 3سالشو بزاری با 800-900 دلار میشه یک pc همه جوره قویتر بست، بکنار
حرفت بازم غلط مثلا سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ که جی تی ای ۶ میاد همین پی سیا امروز زیرش میزان! میخوام بگم حتی اگر انسانی الان پی سی بخره قرار نیست ۳ ۴ سال دیگه سیستم فعلیش بازیا اون زمان با بالاترین کیفیت بالا بیاره بلکه ۳ سال دیگه باید بکوبی از نوع بسازی کلا پی سی گیمینگ در واقعیت یه چیز محدود با کیفیت پایین نباید گول ۱ درصد بخوریم! فکر کن یه نفر سال ۲۰۱۳ پلی ۴ خریده سال ۲۰۲۲ باهاش رگناروک و فوریبدن وست با رزولوشن ۱۰۸۰ و فریم ۳۰ به بی نقص ترین شکل میره آیا برای پی سی این موضوع حقیقت داره نه! باید از توهم خارج شیم و قبول کنیم پی سی گیمینگ واقعی یعنی رزولوشن ۷۲۰ و ۱۰۸۰ و فریم متغیر و انواع مشکلات در اجرا و در نهایت کرکی زدن بزرگ ترین مزیت پی سی فقط کرک و نمیشه منکرش شد باقیش دروغ و توهمی بیش نیست تعداد افرادی که سیستم افسانه ای دارن و اونو هر سال ارتقا میدن یه چیز به شدت کم و نادر تو همین فروم که خار مادر گیم بعید میدونم ۵ نفر آدم باشه این مدلی

^
Pc نهایت ۲ سال لایف تایمش از کنسول همون زمان کمتره، اونم بزور سونی که از نسل بعدیش میزنه و بازیها رو میان نسلی و ریمیک میکنه که به جون نسل قبل اضافه کنه،
بهرحال با فریم و رزولوشن بروز بازی کردن هزینه داره، ولی اینکه ۵۰۰ رو بزاری کنار ۴۰۰۰ که اختلاف رو پرت نشون بدی، اصلا از این خبر ها نیست.
=
راستی بالاخره تکلیفتون رو معلوم کنید، موقع بازی خریدن، میشید لاکچری و بوی سلفون و ۵-۶ تومن پول هر بازی و pc پلیرها پایرت و کرکی و کلاه بردار،
اما سر خرید سخت افزار فاز مظلومانه و عدالت اجتماعی بر میدارین که "چرا کنسول ۵۰۰ دلاری رو میزارید کنار pc هزار دلاری؟" لول

باز داستان سرایی شروع شد که پی سی گیمرا گدا هستن و همگی gtx 960 دارن و هیشکی قدرت خرید کارت خوب نداره.
حتی تو ایران با اوضاع داغون اقتصادی هم خیلیا خیلیا کارتایی مث 4060 و 4070 میخرن که قشنگ پی اس ۵ رو قورت میدن. دیگه کشورای غربی به کنار.
البته اساتید بازی سنتر آمارشون رو فقط از حلبی آباد تهران جمع میکنن و مرجع کل دنیا قرار میدن.

باز داستان سرایی شروع شد که پی سی گیمرا گدا هستن و همگی gtx 960 دارن و هیشکی قدرت خرید کارت خوب نداره.
حتی تو ایران با اوضاع داغون اقتصادی هم خیلیا خیلیا کارتایی مث 4060 و 4070 میخرن که قشنگ پی اس ۵ رو قورت میدن. دیگه کشورای غربی به کنار.
البته اساتید بازی سنتر آمارشون رو فقط از حلبی آباد تهران جمع میکنن و مرجع کل دنیا قرار میدن.
ببین حقیقت هم باشه بازم حرف بیخود و بی ربطه
مثلا تو لامبورگینی زیر پات نباشه بعد بگی لامبورگینی از پراید بهتره یعنی حرف بی منطق زدی؟ :دی

• Like
Reactions: TheFoCT
تصور برخی کاربران اینجا از پی سی گیمرها جالبه. :D
پی سی گیمر ها به عنوان آدم های "فقیر" که بازی ها رو پایرت می کنند و قدمت سیستم هاشون برای ۱۰ سال قبل هستش.
توصیه می کنم یک سر به تاپیک بازی های PC بزنید و ببینید با چه کارت های گرافیکی پی سی گیمر های این فروم بازی می کنند.
ضمنا با وضع بد اقتصادی ایران، هنوز خیلی ها تو همین فروم بازی روی استیم می خرند.
-----------------------
سران شرکت سونی خیلی خوب می دونند که مارکت PC رو نباید از دست داد. وقتی بازی هاشون میلیون ها روی پلتفرم PC فروش می کنه، حتی به نظرم باید بازی هاشون رو Day 1 یا با تاخیر 6 ماه عرضه کنند روی ‌PC.

جدی چی شد فکر کردی آدمی که برای یه بازی عین آب خوردن ۴ ۵ میلیون پول میده نمیتونه یه کیس لگن ببنده ؟ :D
۹۹ درصد پی سی گیمرا سیستمشون تو خواب هم بازیارو در حد پلی ۵ اجرا نمیکنه اصلا دلیل اصلی پی سی گیمر شدن همین پول نداشتن برای خرید بازی و کرکی زدن !!!
فقط یک درصد سیستم شاخ دارن 😂 انویدیایی که ۵۰ سال بعد از سونی روی کار اومده الان ارزشش ۳۰ برابر سونی هست اگه این پیام تو رو میدید هاراکیری میکرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or