اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

Gold User
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:
چرا فکر میکنی pc گیمر باید بره 600-500 دلار هزینه کنه واسه یه پلتفرم که ضعیف تره تا یه بازی که میدونه 1 سال بعد میاد رو خریداری کنه؟ حالا ps یا xbox فرقی نداره
چند درصد حاضرن این کارو کنن؟خب یه سری ها همه پلتفرم ها رو خریداری میکنن اونا رو کار ندارم ولی کسی که Pc گیمره خیلی سخت به سمت کنسول کشیده میشه
این سیاست سونی هم ماکسیمم تا پایان این نسل عوض میشه و بازی هاشو رو pc بصورت day 1 عرضه میکنه

الان این خبر هم که گذاشتی منظورت متوجه نشدم چی میخوای بگی :D
تنها چیزی که تا پایان نسل قراره اتفاق بیوفته عرضه دی وای بازی های ایکس باکس برای پلی استیشنه، ماکسیموم هم نیست، مینیمومه :D

خبر مشخصه دیگه، هر وقت تو حالشون باشه درباره PC اطلاعات میدن و منتشر میکنن. یک سال حداقل باید تو صف انتظار باشه PC پلیر در حالی که همه چیش از قبل ریخته تو فضای مجازی

gta کنسول سلره چون با تاخیر رو pc میاد و چند شمارست همینه.
ولی هر چیزی با تاخیر بیاد کنسول سلر نیست، به قبلش باید نگاه کرد
بازی سونی اصلا نمیومد، الان با تاخیر میاد.
اینکه اصلا نیاد کنسول سلر تره تا با تاخیر بیاد.
ملت قدیم که بازی اصلا نمیومد بیشتر وسوسه میشدن کنسول رو بگیرن، الان کافیه یکسال صبر کنن، یعنی گزینه و حق انتخاب دارن
سونی این حرفا رو میزنه که فن بیسش آروم آروم با واقعیت کنار بیان، وگرنه هدف فروش کنسول نیست، شیرجه زدن تو مارکت pc هه، اگر هدف فروش کنسول بود، همون سیاست اصلا عرضه نکردن خیلی بیشتر جواب میگرفت.

2 سال سماغ بمکم که ادامه گوست برای PC منتشر بشه یا نشه، GTA VI رو تو حالش باشه عرضه کنه راکستار یا نکنه و ...
با وجود استیم و دیگر فروشگاهها, پشتیبانی از همه نسل‌ها تا 50 سال پیش و دسترسی به انواع شبیه ساز کنسولها, بعید میدونم PC گیمرا سماغ بمکن تا انتشار ادامه گوست!

آخرین ویرایش:
استيم گيمينگ روى pc رو هم زنده كرد دوباره هم واسه بازيساز ها منطقيش كرد.
قبلا عمدتا رو pc همه چى پايرت ميشد و عملا نسل ٧ يادتون باشه كلا سازنده ها رو كنسول متمركز بودن.
من شخصا هيچوقت pc باز نبودم جز در موارد خاص.
قديما اصلا حوصله اينستال و كرك و اينا نداشتم :D

به نظر من سیاست الان سونی بسیار سیاست خوبیه
گیمای گس که تکلیفشون مشخصه هدف دوشیدن پلیره و پیسی پلیراام یه منبع پول عظیم برای دوشیدن
گیمای انحصاری که با بالاترین کیفیت همین الان در دسترس هستن و در آینده هم وقتی فروششون انجام شد ته مونده هاش میاد رو پیسی که یک فروش دو سه میلیونی هم اونور داشته باشه ( این بحث کرکی بازی کردن واسه ایرانیاس که ایرادیم نداره از نظر من یعنی اصلا کسایی که کرکی میزنن اونقدی نیستن که به اونایی ک بازیو میخرن بچربن و باعث بشن سونی بازیارو نده رو پیسی کسی که ذاتش کرکی زدنه بازیو نصف قیمتم بهش بدی کرکی میزنه )
تنها بدی وضعیت حاضر اینه که مایکروسافت تسلیم شد و رقابتو واگذار کرد وگرنه نسل جذابتری میدیدیم

واسه gta vi کسی کنسول نمیخره صبر میکنن تا بیاد رو pc بعد اینا فاز اینو دارن برای بازی که بلاخره میاد رو pc برن کنسول بخرن
فکر میکنی :دی رو فروش جفت کنسول ها تاثیر عجیبی میزاره ٬ gta فقط یه گیم نیست ٬ یه سرگرمی تمام عیار که اطرافیان خودم که اصلن گیم سرشون نمیشه میخوان کنسول بگیرن به خاطرش!

epic میاد اینهمه بازی فیری میده کسی حاضر نیست حتی نصبش کنه برن کنسول بخرن ؟ قطعا یه تعدادی اینکارو میکنن ولی مطمعن باشید زیاد نیست pc گیمر ها حاضر نیست رو pc پلتفرم عوض کنن نمونش بازی های که انحصار epic ببنید اصل فروششون وقتی که بعد یه سال رو استیم میاد

پستمو پاک کردن وگرنه من گفتم خودم با اینکه سیستم گیمینگ دارم هم PS4 خریدم هم PS5 هم میخوام Pro بخرم، PS6 هم میخرم. هر چیزی به جای خود. 2 سال سماغ بمکم که ادامه گوست برای PC منتشر بشه یا نشه، GTA VI رو تو حالش باشه عرضه کنه راکستار یا نکنه و ... هر کسی انتخابی داره. مشکل سونی اینه که باید بازی هاشو برای Steam با دنوو عرضه میکرد تا اینجا شاخ نشن براش. ولی خب در عوض آخرین تکنولوژی های نرم افزاری که خود مایکروسافت تو بازی هاش نیست رو سونی به گیم های PC ـش اضافه میکنه :)

دیشب داشتم به یکی میگفتم کامیونتی پلی استیشن دقیقا عین کسیه که دست آدمی که بهش غذا میده رو گاز میگیره و قبل SOP و بعد SOP برای بار هزارم بهم ثابت شد همینطوره. درست مثل شوکیس سال قبل که بعد نمایش اسپایدرمن جمیو فحش کش شد، اینسومنیاک به نمایش بازی با گرافیک PS3 محکوم شد و جیمبویی که زمان مدیریتش این همه سودآوری کرد و بانجی و اینسامنیاک و هاوس مارک و کلی استودیو دیگه خرید، خروجی هلدایورز 2 با این فروش و پلیر رو داد و در نهایت اسپایدرمن رو با متای 91 تحویل داد، فروش پلی استیشن رو این همه گسترش داد که مایکروسافت مولتی پلتفرم شد! باز هم از این بشر بدتری نیست...
اگه شما پی سی قوی داری و بازم پلی استیشن میخری جون نمیتونی برای بازی صبر کنی یا به هر دلیل دیگه، قرار نیست برای همه اینطور باشه و بقیه رو عده قلیل خطاب کنی.
شما پی اس ۵ پرو و پی اس ۶ و پی اس ۷ بخر حالشو ببر ولی خودتو به عنوان نماینده پی سی گیمرای هدایت شده به سمت نور حق( سونی) خطاب نکن

پستمو پاک کردن وگرنه من گفتم خودم با اینکه سیستم گیمینگ دارم هم PS4 خریدم هم PS5 هم میخوام Pro بخرم، PS6 هم میخرم. هر چیزی به جای خود. 2 سال سماغ بمکم که ادامه گوست برای PC منتشر بشه یا نشه، GTA VI رو تو حالش باشه عرضه کنه راکستار یا نکنه و ... هر کسی انتخابی داره. مشکل سونی اینه که باید بازی هاشو برای Steam با دنوو عرضه میکرد تا اینجا شاخ نشن براش. ولی خب در عوض آخرین تکنولوژی های نرم افزاری که خود مایکروسافت تو بازی هاش نیست رو سونی به گیم های PC ـش اضافه میکنه :)

دیشب داشتم به یکی میگفتم کامیونتی پلی استیشن دقیقا عین کسیه که دست آدمی که بهش غذا میده رو گاز میگیره و قبل SOP و بعد SOP برای بار هزارم بهم ثابت شد همینطوره. درست مثل شوکیس سال قبل که بعد نمایش اسپایدرمن جمیو فحش کش شد، اینسومنیاک به نمایش بازی با گرافیک PS3 محکوم شد و جیمبویی که زمان مدیریتش این همه سودآوری کرد و بانجی و اینسامنیاک و هاوس مارک و کلی استودیو دیگه خرید، خروجی هلدایورز 2 با این فروش و پلیر رو داد و در نهایت اسپایدرمن رو با متای 91 تحویل داد، فروش پلی استیشن رو این همه گسترش داد که مایکروسافت مولتی پلتفرم شد! باز هم از این بشر بدتری نیست...
درود
صحبت این استراتژی جدیده که گفته با این کار میخواد پیسی گیمرو به اون سمت بکشه وگرنه صحبت شما نیست ، شما و خیلیای دیگه چه بازی ها برای پیسی عرضه نشه و چه دیر عرضه بشه کنسول داشتید و خواهید داشت! ولی آیا بقیه با این نوع عرضه ترغیب به خرید کنسول میشند؟! بنظرم بعیده! چون خودم چنین تجربه ای دارم و بعد PS3 که برای احتیاج کاری رفتم سمت پیسی دیگه نتونستم سمت کنسول برم! با اینکه لست۱ جزو ۵ بازی برتر عمرمه ولی برای قسمت دو هنوز منتظرم نسخه پیسی عرضه بشه! 😅

اگه شما پی سی قوی داری و بازم پلی استیشن میخری جون نمیتونی برای بازی صبر کنی یا به هر دلیل دیگه، قرار نیست برای همه اینطور باشه و بقیه رو عده قلیل خطاب کنی.
شما پی اس ۵ پرو و پی اس ۶ و پی اس ۷ بخر حالشو ببر ولی خودتو به عنوان نماینده پی سی گیمرای هدایت شده به سمت نور حق( سونی) خطاب نکن
عده قلیل عزیزم همین پنج شیش نفر جعبه فنی هستن که از بعد از مشخص شدن استراتژی سونی در قبال بازی های PC عصبانی شدن و میگن نسل بعد دیگه حتما بازی ها برای PC دی وان میاد وگرنه سونی خودش بهتر از من و شما میدونه این تصمیم چه بازتابی خواهد داشت.

عاشق کامنتات هستم سبحان... یه جاهایی قانعم میکنی که از مایکروسافت فعلی و وضعیت بازی هاش متنفری و یه جاهایی با پی سی گیمر بودن نفرتت از سونی رو به رخ می کشی :)

عده قلیل عزیزم همین پنج شیش نفر جعبه فنی هستن که از بعد از مشخص شدن استراتژی سونی در قبال بازی های PC عصبانی شدن و میگن نسل بعد دیگه حتما بازی ها برای PC دی وان میاد وگرنه سونی خودش بهتر از من و شما میدونه این تصمیم چه بازتابی خواهد داشت.

عاشق کامنتات هستم سبحان... یه جاهایی قانعم میکنی که از مایکروسافت فعلی و وضعیت بازی هاش متنفری و یه جاهایی با پی سی گیمر بودن نفرتت از سونی رو به رخ می کشی :)
من نفرتی از سونی ندارم
از جیم رایان بدم میومد که خداروشکر رفت.
از وضع فعلی ایکس باکس هم انتقاد میکنم چون از نظرم مشکل داره.
الانم چون از کامنتت انتقاد کردم از سونی نفرت دارم؟:Dنکنه مدیر عامل سونی هستی و نمیدونستم؟

همین چند روز پیش آمار فروش SM2 امد، و گفتن 11 میلیون فروخته. خیلی دوست دارم این طرفداران فلسفه "رو PC بدیم اونا هم بیان PS بخرن" از خودشون بپرسن، SM و MM که برای PC امدن، به همراه کلی بازی دیگه، چقدر به فروش SM2 یا PS5 کمک کردن؟ آیا باعث شد شماره دوم عملکرد بهتری داشته باشه و مخاطبین PC بازی برای تجربه شماره دوم بیان مستقیم خود کنسول رو بخرن؟ چقدرِ این عدد؟

. 2 سال سماغ بمکم که ادامه گوست برای PC منتشر بشه یا نشه، GTA VI رو تو حالش باشه عرضه کنه راکستار یا نکنه
شما این دو سال رو دارید ثواب می کنید بتا تست میکنید واسه ما pc پلیر ها :D
True 4K
Unlock fps
Ultra-wide
...
نگم برات:))

از چندین سال پیش مفصل در موردش بحث کردیم ولی خیلی خلاصه به نظرم سونی در نهایت هدفش اضافه کردن "پی سی" به پلتفرم هاشه، نه کشوندن پی سی گیمرا، پی سی گیمری که بخواد کشیده شه سمت کنسول در هر صورت میشه و نیازی به تجربه بازی رو استیم و بعد رو کنسول نداره،

سونی به سبک و هماهنگ با شرایط خودش، داره کم کم وارد بازار پی سی میشه... تا برای اینده و تحولاتش هم امادگی کافی داشته باشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or