اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بخش های مولتی پلیر و coop همه بازی ها به دلیل پردازش های اضافی که دارن، بلا استثنا گرافیک ضعیف تری از بخش campaign دارن.
شما از بخش کمپین این تیکه یه عکس بذار :
42016668484713444043.jpg :نمایش عکس
اگه گرافیک انچارتد 2 این بود که من تا حالا خودم رو از شدت شرم حلق آویز کرده بود!
اینجا مخصوصا روزمین نه بافتی وجود داره و انگار اصلا لود نشده و نه جزئیات بع وضوح نشخه ی اصلی هست و نه AA بازی اینطوری بود!
نگاه تو رو قرآن کسایی که ادعاشون میشه غیر خودشون دست هیچ بنی بشری تو عالم به ps3 نرسیده نمی دونن تکسچر های این تیکه زمین واقعاً در حد همین عکس بود.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
g2a98fn550ie8ygr6apt.gif

بخش های مولتی پلیر و coop همه بازی ها به دلیل پردازش های اضافی که دارن، بلا استثنا گرافیک ضعیف تری از بخش campaign دارن.
پردازش اضافی توی Co-Op! اینقدر زیاده که نمی تونن یه تکسچر 32*32 واسه زمین بزارن؟
ببین من کاری ندارم کدوم بهتره، چون میدونم U2 زمان خودش بهترین گرافیک کنسولی رو داشت، ولی اینکه بگیم چون Co-Op ه پس این تکسچرای داغون کاملا قابل توجیهه خیلی مسخرست!
الان 2 مگ گیف گذاشتی که کسی از دور ببینه فکر می کنه عکسه، نمی تونستی عکس بزاری دهن حجم ما سرویس نشه؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
عزیز من وقتی شما با شرکتی طرفی که جلوی اونهمه دوربین و خبرنگار و مردمی که داشتن نگاهشون میکنن یه cg نشون میدن میگن گیم پلی هست اینجور حرفها که دیگه براشون جنبه سرکاری و فان داره.
کلا با خودت چند چندی ؟! اول میای از اعتبار یوروگیمر واسه به کرسی نشوندن حرفت استفاده می کنی . بعد که اونا متوجه اشتباهشون می شن و خبر و آپدیت می کنن . غیب می شی و وقتی آبا از آسیاب افتاد دوباره بر میگردی اینبار همون حرفای قبلیتو منتهی دیگه بدون منبع و سند به عنوان فکت به خورد بقیه میدی.
به قول شاعر بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود .:x

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
ظاهرا که شما تو یک متریه این بازی بودید و دیگران در 1 کیلو متریه بازی من قشنگ این مرحله از سینگل بازی را یادم میاد :
http://upcity.ir/images2/42016668484713444043.jpg
همون قسمتی هست یه مینی بوس میاد و چپ میکنه بعد کارکتر اصلی بازی که میخواد از خیابون رد بشه مینی بوس منفجر میشه اشتباه میکنم ؟!

بابا چرا گیر الکی میدین ؟‌اگه بازی افت کرده باشه توی تمام مراحل مشخص میشه نه یه مینی بوس یا اتوبوس :| مثال : واچ داگز . کیلزون ۲ و...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
این بحث های Uncharted 2 رو که دیدم، یاد و خاطره "حماسه آبرنگ" برام زنده شد! :x چه دورانی داشتیم جداً! :D
جوری از U2 عکس میذارن که هرکی ندونه فکر میکنه بازی 15 دقیقه طول میکشه و 14 دقیقه ـش هم توی این لوکیشن هست! یعنی کلی میگردن و سرچ میکنن و 2،3 تا دونه عکس از بدترین موقعیت های ممکن گیر میارن و با افتخار میچپونن اینجا و روش بحث جدی هم میکنن! :D

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
رفتی تمام زورت رو زدی عکس های compressed شده و مثلا داغون پیدا کنی، ولی همونطور که گفتم شما مثکه از 1 کیلومتر U2 هم رد نشدی، چون این تصاویری که گذاشتی از بخش co-op بازیه. fail عزیزم.

اوه جدا؟ ولی من دارم کم کم به این نتیجه میرسم که شما همچین شرایطی داره.

jjvix71pyzxld640twtp.jpg

دانلود ویدئوی گیم پلی سنگل پلیر
[h=2]Single player gameplay[/h]
Uncharted 2: Among Thieves - Single player gameplay trailer - File download - Gamersyde

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
نه اینطور نیست:D من تقریبا هر چی بازی Co-op کردم، هیچ افت گرافیکی پیدا نمیکردن. از جمله Borderlands و Halo و Gears of War و Left 4 Dead و Forza Horizon و n تا بازی دیگه. بعضی هاش که بازیکن ها اصلا seamless میان تو بازی و میرن، بدون اینکه بخواد لودینگی انجام بشه.

Yagami

کاربر سایت
Mar 27, 2014
207
رفتی تمام زورت رو زدی عکس های compressed شده و مثلا داغون پیدا کنی، ولی همونطور که گفتم شما مثکه از 1 کیلومتر U2 هم رد نشدی، چون این تصاویری که گذاشتی از بخش co-op بازیه. fail عزیزم.

اوه جدا؟ ولی ظاهرا کسی که تو اون شرایط قرار گرفته شخص شما هستی

42016668484713444043.jpg

[h=2]Single player gameplay[/h] دانلود ویدئو سینگل پلیر
Uncharted 2: Among Thieves - Single player gameplay trailer - File download - Gamersyde

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تلاشتون در ادامه این چندسال خیلی خوبه خسته نباشید ما که از بازی لذت بردیم جایزه های گرافیک و... رو هم ND برد کیفش برد نتیجه کارش گرفت با جایزه های U2 خوب شما بعد این همه سال هنوز دارین بازی تورل میکنید واقعا لذت میبرم بچه ها انقدر پشت کار دارن :

amusd.gif

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ظاهرا که شما تو یک متریه این بازی بودید و دیگران در 1 کیلو متریه بازی من قشنگ این مرحله از سینگل بازی را یادم میاد :
http://upcity.ir/images2/42016668484713444043.jpg
همون قسمتی هست یه مینی بوس میاد و چپ میکنه بعد کارکتر اصلی بازی که میخواد از خیابون رد بشه مینی بوس منفجر میشه اشتباه میکنم ؟!

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
عکسی که جناب Yagami گذاشتند از بازی گرفته شده چون co-op بالاش HUD داره و جای کرکتر دیگه رو تو تصویر با فلش مشخص میکنه
منتهی مشکل سر اینه که ایشون این عکس رو از کجا گرفته؟ چون اون بازی که من دیدم همچین نورپردازی اصلا توش وجود خارجی نداشت یا خودشون ادیت کردند(که من تهمت نمیزنم! ) یا این که منبع عکس رو بذارند بی زحمت!

منبع خواستید میذارم

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
این بحث های Uncharted 2 رو که دیدم، یاد و خاطره "حماسه آبرنگ" برام زنده شد! :x چه دورانی داشتیم جداً! :D
جوری از U2 عکس میذارن که هرکی ندونه فکر میکنه بازی 15 دقیقه طول میکشه و 14 دقیقه ـش هم توی این لوکیشن هست! یعنی کلی میگردن و سرچ میکنن و 2،3 تا دونه عکس از بدترین موقعیت های ممکن گیر میارن و با افتخار میچپونن اینجا و روش بحث جدی هم میکنن! :D
آریا U2 بقدری از لحاظ گرافیک در زمان خودش خوب بوده که کسی بخواد هم نمی تونه گرافیکش زیر سوال ببره ولی وقتی سره کوچکترین مسائل خیلی راحت بهب تهمت میزنن و اولین برخورد یسری اینکه تو از 100 کیلومتری uncharted 2 رد نشدی، عمراً ps3 از نزدیک دیده باشی چه برسه به اینکه دستت بهش خورده باشه و الی آخر . . . ! خیلی جالبه که خودشون با این همه ادعا نمی دونن اون تیکه واقعاً تکسچرهای زمین همین شکلی بوده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر