اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
بچه ها یکی میشه به من بگه اگه بازیام اوریجینال باشه ولی کنسولم کپی شده باشه بازیو بگذارم تو دستگاه دیگه هیچ دردسری ندارم ؟ (منظورم دانلود تایتل آپدیت های قدیمی هستش ) .
می تونم با بازی اوریجینال به لایو وصل شم و بازی کنم ؟ ( هم مولتی و هم این که برای بازی تایتل آپدیت جدید بیاد اگه دانلودش کنم هیچ مشکلی پیش نمی آد)

اگه اورجیناله نه به هیچ چیزی نیاز نیست به راحتی و با خیال راحت وصل شه ولی قبلش یادش باشه که تمام تایتل ها رو از کنسولش پاک کنه و بعد وصل شه لایو. چون اگر پاک نکنه، 100% فلگ می شه.

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها کسی اپدیت رو انجام داد؟ بازی های کپی انجام میشن؟

با اینکه آپدیت امروز میاد ولی هیچ جا من پیدا نکردم که بریزم. پس صبر کنید.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
help help
با سلام
بعد از زمانی که می گفتن وصل نشید که update میشید.من شدم بعدم شدم اما بازی gow3 را اجرا می کرد . اما الان که گذاشتم می زنه not soupport disk اخه چرا؟نکنه update دیگه ای هم راه افتاده؟برای شما هم این رخ داده؟
help help

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
اگه اورجیناله نه به هیچ چیزی نیاز نیست به راحتی و با خیال راحت وصل شه ولی قبلش یادش باشه که تمام تایتل ها رو از کنسولش پاک کنه و بعد وصل شه لایو. چون اگر پاک نکنه، 100% فلگ می شه.

یعنی هر بار که بخوام آنلاین بازی کنم و به لایو وصل شم باید تایتل آپدیت ها رو پاک کنم و بعدش که خواستم آفلاین بازی کنم دوباره تایتل آپدیت ها رو بریزم و همش همین کارو انجام بدم . (یعنی همش تایتل آپدیت بریزم و پاک کنم ) اگه همش (منظورم هر باره ) این کارو بکنم مشکلی پیش نمی آد ؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin

یعنی هر بار که بخوام آنلاین بازی کنم و به لایو وصل شم باید تایتل آپدیت ها رو پاک کنم و بعدش که خواستم آفلاین بازی کنم دوباره تایتل آپدیت ها رو بریزم و همش همین کارو انجام بدم . (یعنی همش تایتل آپدیت بریزم و پاک کنم ) اگه همش (منظورم هر باره ) این کارو بکنم مشکلی پیش نمی آد ؟

بله باید اینکار رو بکنید وگرنه مایکروسافت می فهمه داری با تقلب بازیا رو اجرا می کنی. نه هیچ مشکلی پیش نمی آد.

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
سلام
آقا این تایتل آپدیت رایمن اوریجینس کی میاد ؟
ال تی 3 کی میاد ؟
موندیم تو کف رایمن

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
ال تی 3 کی میاد ؟
موندیم تو کف رایمن

lt3 که اگه خدا بخواد تا 2-3 هفته ی دیگه می اد.(اتمام محرم احتمالا می خواد در این ایام جوونا خیلی شاد نباشن!)

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام
ال تی 3 کی میاد ؟
موندیم تو کف رایمن

معلوم نیست تایتل آپدیت رو بیخیال شو

ال تی 3 هم تا چند روز دیگه فکر کنم بیاد

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
آقایون تا 3 روز دیپه ریمن میاد. کسانی که دیسک دستگاشون سامسونگ هست، با خیال راحت آپدیت کنند. XGD3ها مثل هلو اجرا می شن حتی LT+3 واسه سامسونگ نمیاد.!!!!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
کسی می دونه چجوری می شه فهمید که دستگاه شناسایی شده یا نه؟

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
با سلام

اگه لایو متصل نشدی که خیالت راحت!

اگر شدی یه جندتا بازی XGD3 تست کن ببین باز میکنه یانه!

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
یکی فرزا 4 رو بده.

---------- نوشته در 11:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

یکی فرزا 4 رو بده.

آقا تو رو خدا یکی فرزا رو بذارههههههه

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:33 PM ارسال شده بود ----------

اگه لایو متصل نشدی که خیالت راحت!

اگر شدی یه جندتا بازی XGD3 تست کن ببین باز میکنه یانه!

به اوون ربطی نداره.
آقا jondollah برو اینجا:

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38022

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
سلام بچه ها تایتل ریمن نیومد ؟

ببینم یکی از بچه ها گفت اگه بازیت با برنرمکس رایت شده باشه تو دشبورد جدید هم می تونیم بازی رو تو هارد بریزیم . واقعا این قاعده هست ؟ چون می خوام بگیرم مثل این که یه ذره گرونه می ترسم پولمو بریزم دور .
جایی رو برای فروش سراغ دارین ؟ نکست جن رایت می زنه ؟

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام بچه ها تایتل ریمن نیومد ؟

ببینم یکی از بچه ها گفت اگه بازیت با برنرمکس رایت شده باشه تو دشبورد جدید هم می تونیم بازی رو تو هارد بریزیم . واقعا این قاعده هست ؟ چون می خوام بگیرم مثل این که یه ذره گرونه می ترسم پولمو بریزم دور .
جایی رو برای فروش سراغ دارین ؟ نکست جن رایت می زنه ؟

نه نیومد.

آره درست می گه.

آره برو نکس جن داره. اگر هم نداشته باشه، بهش سفارش بده 1 ساعته واست آماده می کنه. فقط اشکالش اینه که می گیره دونه ای 15000تومن!!! خیلی گرونه. بازی های معمولیش 4000 تومن یا 3500ه و بازیهای فول استلسشو میده 5000 تومن!!!!

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آقایون تا 3 روز دیپه ریمن میاد. کسانی که دیسک دستگاشون سامسونگ هست، با خیال راحت آپدیت کنند. XGD3ها مثل هلو اجرا می شن حتی LT+3 واسه سامسونگ نمیاد.!!!!
هیچگدوم از LT ها برا سامسونگ نمیان
کلا مایکرو سامسونگ و هیتاچی به دلیل اینکه قدیمین آدم حساب نمیکنه:d

---------- نوشته در 09:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:00 PM ارسال شده بود ----------

نه نیومد.

آره درست می گه.

آره برو نکس جن داره. اگر هم نداشته باشه، بهش سفارش بده 1 ساعته واست آماده می کنه. فقط اشکالش اینه که می گیره دونه ای 15000تومن!!! خیلی گرونه. بازی های معمولیش 4000 تومن یا 3500ه و بازیهای فول استلسشو میده 5000 تومن!!!!
کلا همه رو 3500 میده ولی برنرمکس رو نمیدونم

---------- نوشته در 09:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

با سلام

دوست عزیز من این موضوع رو چند بار گفتم دوباره هم میگم مایکرو اگر بخواد بن ویو راه بندازه همه رو بن میکنه
خیلی از دوستان هم میگفتن LT امن دیدن که تو تابستون اونایی که LT1.91 داشتن (بیشترشون) بن شدن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر