اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این تاپیک بی خود داره توش بحث میشه LT+3.0 خطر بن داره هر کی فکر میکنه که بن نمیشه اشتباه میکنه ماکروسافت اگه بخواد بن کنه بن میکنه پس هرکی دوست داره ریسک کنه و کپی بازی کنه هر کی که هم اهل ریسک نیست میتونه کنسول اورجینال بگیره......
پس بحث نکنید.......با هم....

حالا اگه دیسک orig و دستگاه کپی خور باشه چی؟

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
بازی orig.

نه اثفاقا کاره خوبی کردی اگر فریمور دستگاتو اورجینال کنی(یعنی دیگه بازی کپی اجرا نکنه) میتونی با خیال راحت انلاین بازی کنی!!!!!!!!
منم شاید خودم همین کارو بکنم!

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

راستی یه سوال از دوستان داشتم!
اکه ال تی ۳ بیاد راحت میتونیم لایو بریم؟؟

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
حالا اگه دیسک orig و دستگاه کپی خور باشه چی؟
باز همون سوالات همیشگی
گفتم که ریسک داره......

نه اثفاقا کاره خوبی کردی اگر فریمور دستگاتو اورجینال کنی(یعنی دیگه بازی کپی اجرا نکنه) میتونی با خیال راحت انلاین بازی کنی!!!!!!!!

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

دوست من بهتر بود به پست قبلی من تو صفحه قبل ی نگاه مینداختی.....

• Like
Reactions: Soap McTavish

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
باز همون سوالات همیشگی
گفتم که ریسک داره......

مرسی ولی خسته نباشی . من می خوام بدونم می ارزه یا نه؟(مقایسه کاهش ریسک با قیمت orig)

---------- نوشته در 08:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:37 PM ارسال شده بود ----------

در بین صحبتات گفتی که دستگاتو اورجینال کنی . یعنی میشه کارایی دستگاه رو به اورجینال خور عوض کرد؟

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
نمی ارزه.....

بله میشه
فکر کنم
کپی خور شنیده بودیم ولی اورجینال خور نه،،،،،:d

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بابا lt3 بیاد دیگه مشکلی نداره حتما دلیل تاخیره در ومدن lt3 همینه که تو xbl بن نشیم

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
تاخیر در دیر اومدن اون مَچ کردن با داشبورد جدید وامتحان آن برای امن بودنه.....

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
دوستان یه خبر جالب و جدید در مورد LT+3 برای درایو سامسونگ!

مثل اینکه این درایو نیازی به LT+3 نداره!

Samsung currently does not need v3.0 as isn’t an AP2.5-capable drive. LT+ v3.0 is only needed for drives which support AP2.5 (Hitachi 78/79, BenQ, Lite-On). ISOs made for v3.0 that include topology data will work fine on Samsung and old Hitachis. In v3.0, the ISO layout hasn’t changed, except that there will instead be new topology data in place of where the old AP2.5 replay sector used to be, which Samsung & old Hitachis ignore anyway.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
وقتی تو داری برای یک بازی 80 تومن پول میدی یعنی اینکه کنسولت بن هم بشه با 80 تومن میتونی تعویض کنسول با کنسول بن نشده بکنی!
پس اصلا بن شدن ریسک نداره دستگاه که نمیسوزه 400 تومن ضرر کنی تعویض دستگاه هست اونم فکر میکنی یه بازی اصلی خریدی!اصلا بازی اصلی خریدن نمیصرفه فکرش رو بکن بخوای 10 تا بازی اصلی بخری باید چقدر پول بدی بیشتر از پول یک کنسول در حالی که با کپی بازی کردن 20 تومن بیشتر نمیدی!

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
دوستان من از طریق دانلود Title update و ریختن اون روی هارد بازی هایی چون MW3 و Forza رو اجرا کردم اما B...Filed3 اجرا نشد که نشد ، آپدیتشو با حجم 64 مگ از سایتی که لینکشم هست دانلود کردم اما اجرا نشد، چرا؟!

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
دوستان من از طریق دانلود Title update و ریختن اون روی هارد بازی هایی چون MW3 و Forza رو اجرا کردم اما B...Filed3 اجرا نشد که نشد ، آپدیتشو با حجم 64 مگ از سایتی که لینکشم هست دانلود کردم اما اجرا نشد، چرا؟!

چون داداش تایتل بتل3 حجمش 64 مگ نیس. 164مگه!!!
بیا اینم بتل

http://download.digiex.net/Consoles/...tleUpdate1.rar

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
چون داداش تایتل بتل3 حجمش 64 مگ نیس. 164مگه!!!
بیا اینم بتل

http://download.digiex.net/Consoles/...tleUpdate1.rar

داداش گلم حجمش در حالت زیپ 63.64 مگا بایته ببین

43678h7kfr4nxabcezsc.jpg

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر