اجرای بازی های xgd3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
وقتی تو داری برای یک بازی 80 تومن پول میدی یعنی اینکه کنسولت بن هم بشه با 80 تومن میتونی تعویض کنسول با کنسول بن نشده بکنی!
پس اصلا بن شدن ریسک نداره دستگاه که نمیسوزه 400 تومن ضرر کنی تعویض دستگاه هست اونم فکر میکنی یه بازی اصلی خریدی!اصلا بازی اصلی خریدن نمیصرفه فکرش رو بکن بخوای 10 تا بازی اصلی بخری باید چقدر پول بدی بیشتر از پول یک کنسول در حالی که با کپی بازی کردن 20 تومن بیشتر نمیدی!

حالا 10 تا هم نه . فقط یکی برای live وگرنه در offline همون کپی.حالا هم بده؟در ضمن من که یک orig گرفتم 55 تومان بود.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
حالا 10 تا هم نه . فقط یکی برای live وگرنه در offline همون کپی.حالا هم بده؟در ضمن من که یک orig گرفتم 55 تومان بود.
فقط یک بازی اونم برای لایو!یعنی تو لایو داشته باشی دلت نمیخواد هر سال آخرین نسخه cod یا fifa رو آنلاین بازی کنی!بعد هم از کجا میدونی آفلاین بازی کنی فلگ نمیشی!خودم یه زمانی هیچ دیسکی رو بدون هیچ چک امنیتی داخل دستگاه میگزاشتم به امید اینکه آفلاین بازی میکنم!وقتی با یه پروفایل دیگه(پروفایل قبلی رو پاک کردم)که هیچ بازی با هاش انجام نشده بود به لایو وصل شدم و دیدم تعداد بازی های انجام شده با دستگاه رو تو xbox.com زده 32 شاخ در اوردم یعنی هر بازی که با دستگاه میکنی چه آفلاین چه آنلاین در دستگاه ذخیره میشه و اگه مایکرو بخواد کپی بازی میکنی میتونه بفهمه(یعنی اگه بازیت برای لایو امن نباشه و آفلاین هم بازی کنی باز هم مایکرو میتونه بفهمه)!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
فقط یک بازی اونم برای لایو!یعنی تو لایو داشته باشی دلت نمیخواد هر سال آخرین نسخه cod یا fifa رو آنلاین بازی کنی!بعد هم از کجا میدونی آفلاین بازی کنی فلگ نمیشی!خودم یه زمانی هیچ دیسکی رو بدون هیچ چک امنیتی داخل دستگاه میگزاشتم به امید اینکه آفلاین بازی میکنم!وقتی با یه پروفایل دیگه(پروفایل قبلی رو پاک کردم)که هیچ بازی با هاش انجام نشده بود به لایو وصل شدم و دیدم تعداد بازی های انجام شده با دستگاه رو تو xbox.com زده 32 شاخ در اوردم یعنی هر بازی که با دستگاه میکنی چه آفلاین چه آنلاین در دستگاه ذخیره میشه و اگه مایکرو بخواد کپی بازی میکنی میتونه بفهمه(یعنی اگه بازیت برای لایو امن نباشه و آفلاین هم بازی کنی باز هم مایکرو میتونه بفهمه)!

!!!!!!!!!دیدمو کامل عوض کردی!!!!!!!ولی باید ببینی که کپی بودنش هم در دستگاه ثبت می شه یا نه.این مهمه!اینو هم باید ببینی که اگه کپی بازی کنی کی فلگ میشی.که 2 حالت داره:1-بلافاصله بعد از کپی بازی کردن یک بازی خاص فلگ شی که من با این بازیا که بازی کردم فلگ نشده بودم پس باید نگران حالت دوم شم.2-بعد از وصل شدن به live اگه بازیی کپی بود(در حافظه دستگاه) اونوقت flag کنه.حالا سوال اینجاست که اگه یکی flag بشه .بعدش موقع banwave در حالت offline باشه .آیا اونوقت هم بن میشه؟

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
آخه این سوالات رو هیچکس نمی تونه به طور 100 در 100 جواب بده .. هیشکی نمی دونه که ماکروسافت دقیقا از چه روش هایی استفاده می کنه که..همش از رو احتمالات و تجارب قبلی ... پس دیگه انقدر پیچیدش نکنین..بنظر خود من اگه واقعا ماکروسافت بخواد کسایی که کپی بازی می کنن رو بن کنه راحت می تونه اینکه یه جورایی متعادل کار می کنه و .. این از ظرفی مثل گذشته بن نمیکنه و از ظرفی هم مسایلی مثل ap25. و xgd و .. را میاره اینه که هم مشتری هاش رو یه جوری نگه راده هم جلوی اعتراض سازندگان بازی رو بگیره...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
یه سوال داشتم.قبلا با ریختن پچ مشکل حل میشد و بازی ها هم اجرا میشد!!حالا این ابدیت ها مشکل داشبورد رو هم حل میکنه!!:-/

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
یه سوال داشتم.قبلا با ریختن پچ مشکل حل میشد و بازی ها هم اجرا میشد!!حالا این ابدیت ها مشکل داشبورد رو هم حل میکنه!!:-/

خیر دوست عزیز اگه شنا آخرین داشبوردی که مایکروسافت داده رو نصب کنید دیگه بازیها اجرا نمیشن وباید منتظر Lt3 بمونید.

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
منظورت به روش Title Update هست؟ دانلود کن بعد بازی رو از روی دیسک اجرا کن. از رو هارد نمیشه.

http://www.xbuc.net/

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
یه سوالی دارم.بازی هایی که با استفاده از تایتل اپدیت اجرا میکنیم دیگه از روی هارد اجرا نمیشن؟
فقط از روی درایو اجرا میشن.
یعنی بریزمشون روی هارد فرقی نمیکنه؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
نه از روی هارد اجرا میشن من که بازی mw3 رو به این روش انجام دادم تا 5 دقیقه درایو کار میکرد بعد درایو خاموش شد و بازی از روی هارد دیگه اجرا میشد!
راستی یه خبر نیمه خوش تایتل آپدیت ultimate marvel vs capcom آمد ان شاالله ریمن هم به همین زودی ها بیاد!البته یکی تست کنه ببینه کار میکنه یا نه !خواستم بخرمش دیدم تایتلش نیست منصرفش شدم!

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
ما رو سرکار میگزاری دو ساعت تو اینترنت گشتم تمام فروم های خارجی رو خوندم نیومده که نیومده!

Last edited by a moderator:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر