آیا به نظر شما گیمر ها افراد عصبی هستند ؟

آیا به نظر شما بازی های ویدیویی بر اعصاب گیمرها تاثیر م

• مجموع رای دهنده‌ها
    331

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
سلام

ازاون جایی که بارها تو بعضی جاها شنیده شده که میگن گیمر ها افراد عصبی هستن و خود منم دیدم که توی فروم های بازی اکثرا کاربرها با هم دعوای لفظی پیدا میکنن !

خواستم نظر اعضای بازی سنتر رو هم جویا بشم که آیا به نظر شما بازی های ویدیویی تاثیر منفی بر اعصاب گیمر ها میگذاره ؟!

آخرین ویرایش:

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
خب،

منم گیمر هستم (البته فکر کنم !) ولی زیاد عصبانی نمیشم !

ولی توی فرومی که افرادش با هم دعوای لفظی پیدا میکنن، به احتمال زیاد مشکل دارن تو خانوادشون ! چون یکی از تاثیراتش میتونه این باشه!

ولی اینکه بازی هم میتونه روی اعصاب آدم ها تاثیر بزاره، خب ، کاملا درسته !

من خودم به شخصه وقتی دارم بازی میکنم تا میبینم که بازی خیلی سخته شده و امکان داره که عصبانیم کنه، سریعا دستگاه رو خاموش میکنم و میرم دراز میکشم :d

اما داداش بنده خیلی زود عصبانی میشه حتی تا جایی که وقتی خیلی عصبانی میشه، دسته ایکس باکس رو میکوبه زمین یا این که تند تند و با فشار زیاد دکمه ها رو میزنه O_o (به قول خودم دیوونس بنده خدا :d)

ولی من اینطوری نیستم :d

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
من خودم زمانی که گیمر بودم (الانم هستما ولی نه مثل قدیما) خیلی کم حوصله و عصبی بودم طوری که مادرم وقتی عصبانی میشدم میگفت چیه کدوم مرحله بازی گیر کردی اعصاب نداری؟ D:

ولی الان خیلی بهتر شدم :)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
از نظر من بعله!!
من از زمانی که گیمر شدم بسیار عصبی شدم.
مقالاتی هم بوده که سلول های بدن دچار الکترو..... اینا میشن :D بعد باید سرتو بزاری روی زمین(البته روی خاک) تا سلول های بدن از این مشکل دور بشن و دیگر عصبی نمیشین.:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
متاسفانه بله ، خودم هم همینجور مثلا وقتی تو یک بازی اکشن زیاد میمیرم اینقدر عصبی میشم که نگو یعنی مادرم و پدرم هم به زور اعصابم رو کنترل میکنن :| :d

تو بازی فیفا هم اگه کسی 2 یا 3 تا گل مفت بهم بزنه اعصابم بدجور میریزه به هم ، البته بگم که همیشه تو فیفا باید اعصابم خورد بشه

اما خوب همه ی گیمرها عصبی نیستن بستگی داره

آخرین ویرایش:

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
من شدددييد عصبي ام دليلشم گيم ها هستن چون يه زماني برا درس كنار گذاشته بودم يه فرد لطيف با ادب خوب و... شده بود ولي الان...
كلا افرادي كه با گيم رو تكنولوژي سروكار دارن عصبي ان
البته استثنا هم داريم ولي خيلي كم

Sent from my iphone

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
من اصلا خودم خصلت عصبانی ندارم مگر یکی عصبانیم کنه خیلی خوشبرخورد هستم

اما توی فیفا و PES منم وقتی یک بازیکنی ببینم توپ مفتی رو گل نکرده باشه منم عقب باشم خانوادش میاد جلی چشش :d

اما توی بازی های اکشن اصلا نشده فقط توی فوتبال اینطوری شدم :d

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
در کل آدم آرومیم ولی وقتی گیم بازی میکنم و تو گیم دچار مشکل میشم تا یه ساعت کسی باهام حرف میزنه بد جوابشو میدم و شدیدن عصبی میشم.
هم باعث عصبانیت میشه هم افسردگی و ...

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
بله

منم وقتی فوتبال عقب بیوفتم هرچی فحش بلد باشد میگم البته مواقع تنهایی فحش ها بدترم میشه بعضی وقت مادرم میگه چیه بازی چی شده دیوونه شدی باز:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر