آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟

آیا به نظرتون GEARS OF WAR تحول بود؟؟؟

• بله

رای‌ها: 179 54.1%
  • خیر

رای‌ها: 152 45.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
در اسپویلر زیر صحبتهای من هستش.اگر جواب منطقی کسی داره بده اگر نه تورو جان هرکی دوست دارید تمومش کنید.
بعدشم بنده یه بار معنیه کلمه تحول رو گفتم ولی یا مثل همیشه مسخره شدم و یا پیچونده شدم.
اینکه میگن فلان آدم متحول شده یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟معنیش نکنه میشه که یه آدم جدید به دنیا اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
معنیش میشه این که این آدم اخلاقهای بدش رو کنار گذاشته و یه سری رفتار خوب رو از دیگران یاد گرفته و اونا رو انجام میده.این میشه معنی تحول.تحول در هر چیزی از شی تا جسم از جاندار تا بی جان همین معنی رو میده.تحول در گرز هم یعنی اون کاورگیری افتضاحی که در بازیهای قبلی بود و آدم مثلا میخواست از تیر دشمن فرار کنه جونش در میومد در این بازی با تحول روبرو شد و تونست با یه کاورگیری ساده کار آدمو راحت کنه که این کاورگیری شد سرچشمه بازیهای tps دیگه.حالا باز میخواین بپیچونین بفرمائید

در اسپویلر زیر صحبتهای من هستش.اگر جواب منطقی کسی داره بده اگر نه تورو جان هرکی دوست دارید تمومش کنید.
بعدشم بنده یه بار معنیه کلمه تحول رو گفتم ولی یا مثل همیشه مسخره شدم و یا پیچونده شدم.
اینکه میگن فلان آدم متحول شده یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟معنیش نکنه میشه که یه آدم جدید به دنیا اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
معنیش میشه این که این آدم اخلاقهای بدش رو کنار گذاشته و یه سری رفتار خوب رو از دیگران یاد گرفته و اونا رو انجام میده.این میشه معنی تحول.تحول در هر چیزی از شی تا جسم از جاندار تا بی جان همین معنی رو میده.تحول در گرز هم یعنی اون کاورگیری افتضاحی که در بازیهای قبلی بود و آدم مثلا میخواست از تیر دشمن فرار کنه جونش در میومد در این بازی با تحول روبرو شد و تونست با یه کاورگیری ساده کار آدمو راحت کنه که این کاورگیری شد سرچشمه بازیهای tps دیگه.حالا باز میخواین بپیچونین بفرمائید
فکر کنم نتیجه نظرسنجی بهترین جواب برای شما و دوستاتون باشه ;)

اینکه میگن فلان آدم متحول شده یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی میگن یه چیز متحول شده با اینکه بگن یه چیز تحول ایجاد کرده خیلی فرق داره.
مثلا یه بازی که نسخه اولش افتضاح بوده میاد و در نسخه دومش پیشرفتهایه قابله ملاحظه ای ایجاد میشه. میشه گفت این بازی متحول شده ولی لزوما معنیش این نیست که تو صنعته گیم تحول ایجاد کرده.

آخرین ویرایش:

نتیجه نظر سنجی 2 روز پیش با اختلاف 20 تا گزینه بله بود.
حالا یکی رفته 10 تا آیدی ساخته اومده هی زرت زرت زده خیر.اینهمه آدم تو انتخاب بهترین بازیه سال میرن فن بازی در میارن که فلان بازی امتیازش و یا رای هاش کم بشه.فکر کردی من عبداله تشریف دارم.قسم میخورم این نظر سنجی سالم نیست.من تو این مملکت به تنها چیزی که اعتماد ندارم به نظر سنجی و انتخاباتش هست.این نظر سنجی هم مثل بعضی از انتخابات.بگذریم.یا عده رفتن رفیقاشون رو آوردن که اصلا این بازی رو بازی نکردن.مثلا کاربر l j a این بازی رو 1 ساعت خونه دوستش بازی کرده بعد هی میاد نظر میده.حالا به نظر خودت انصافا کسی که 1 ساعت بازی کرده صلاحیت نظر دادن داره.
در ضمن شما خودت مطمئنی بازی کردی؟
میخوای من فردا این نظر سنجی رو 10 تا دیگه روی رای بله اضافه کنم.فکر کردی کاری داره؟
به خوده خدا قسم این بازی تحول محض بود.کسی هم جواب بنده رو نداره بده.بنده از 4 صفحه پیش تحول رو توضیح دادم

نتیجه نظر سنجی 2 روز پیش با اختلاف 20 تا گزینه بله بود.
حالا یکی رفته 10 تا آیدی ساخته اومده هی زرت زرت زده خیر.اینهمه آدم تو انتخاب بهترین بازیه سال میرن فن بازی در میارن که فلان بازی امتیازش و یا رای هاش کم بشه.فکر کردی من عبداله تشریف دارم.قسم میخورم این نظر سنجی سالم نیست.من تو این مملکت به تنها چیزی که اعتماد ندارم به نظر سنجی و انتخاباتش هست.این نظر سنجی هم مثل بعضی از انتخابات.بگذریم.یا عده رفتن رفیقاشون رو آوردن که اصلا این بازی رو بازی نکردن.مثلا کاربر l j a این بازی رو 1 ساعت خونه دوستش بازی کرده بعد هی میاد نظر میده.حالا به نظر خودت انصافا کسی که 1 ساعت بازی کرده صلاحیت نظر دادن داره.
در ضمن شما خودت مطمئنی بازی کردی؟
میخوای من فردا این نظر سنجی رو 10 تا دیگه روی رای بله اضافه کنم.فکر کردی کاری داره؟
به خوده خدا قسم این بازی تحول محض بود.کسی هم جواب بنده رو نداره بده.بنده از 4 صفحه پیش تحول رو توضیح دادم

این خانه از اولم از پایبست ویران بود، حالا اگر مخوای اضافه کنی برو بکن ولی خودت گفتی قبلش چطور زیاد شده اونم چندبار...

البته ایشون هم صنعت گیم ذکر نکردند!:-"

تو هر چیزی. متحول شدن با تحول ایجاد کردن فرق میکنه. همونجور که متضرر شدن با ضرر ایجاد کردن فرق میکنه. دیگه اینکه بحث نداره معلومه متحول شدن با تحول ایجاد کردن فرق میکنه.

تو هر چیزی. متحول شدن با تحول ایجاد کردن فرق میکنه. همونجور که متضرر شدن با ضرر ایجاد کردن فرق میکنه. دیگه اینکه بحث نداره معلومه متحول شدن با تحول ایجاد کردن فرق میکنه.

عزیزم این حرف شما از لحاظ بنیادی هیچ فرقی با هم نداری.متحول شدن یعنی چیزی و یا کسی که دچار تغییر و تحول شده ولی تحول ایجاد کردن یعنی کسی که باعث اون شد.
یعنی شما با حرفات و نصیحت هات باعث میشی که من متحول بشم.خوب اینجا من متحول شدم و شما تحول رو در من ایجاد کردید.محتول شدن و تحول ایجاد کردن فرق از لحاظ انجام دهنده اون کار داره نه از لحاظ کلی.یعنی بلژینسکی این تحول رو در گرز ایجاد کرد که در نهایت TPS متحول شد..وقتی که حرف از ایجاد زده میشه یعنی کسی انجام داده.امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم

geometry ---->beyond the mind
artwork ---->cracked my mind
Modeling-----> low poly but high quality
phisyx -----> fully dynamc
gore level----> not realestic but atrctiv

Thats what i`m talking about

اين بازی آنقدر تاثير گذار بود و هست برايه من که فکر نميکنم بحثی درش باشه پس بحث را ادامه نميدم​

شما برو بگو گرافیک mgs 3 روی ps2 از گرز بهتر بود
فکر میکنم بهترین جواب ممکن برای مخالفان بود.احتمالا حالا دنبال اینن که از هگل و ژان پل سارتر و نیچه و گوته براتون فلسفه بافی کنن.من که هرچی پست میدم پاک میشه.امیدوارم اونهایی هم که در ذم این بازی میگن پستهاشون پاک بشه.اینجا شده تاپیک مخالفانی که این بازی انجام ندادن و دوست دارن ازش بد بگن و بدون ذره ای منطق به کارشون ادامه میدن.

شما احظهار وجود نکنید بهیتره بروید همون بازی msg را بازی کنید در ضمن سعی کن از این به بعد کسی را تهدید نکنی حرف حقیقت تلخ است عزیز به نظره من mgs بازی مزخرفی است

فکر میکنم بهترین جواب ممکن برای مخالفان بود.احتمالا حالا دنبال اینن که از هگل و ژان پل سارتر و نیچه و گوته براتون فلسفه بافی کنن.من که هرچی پست میدم پاک میشه.امیدوارم اونهایی هم که در ذم این بازی میگن پستهاشون پاک بشه.اینجا شده تاپیک مخالفانی که این بازی انجام ندادن و دوست دارن ازش بد بگن و بدون ذره ای منطق به کارشون ادامه میدن.

من هم باشما موافق هستم نمی دانم چرا پست من را پاک می کنند اون هایی که ادم را تهدید می کنند پستشان پاک نمی شوند ولی میای اینجا چیزی را که مدیران خوششان نمی اید را می گویی سریع پاک می کنند می دانی چرا این تاپیک قفل نشده چون بعضی ها می ایند و پست گوهر بای را می دهند که اقایان مدیر از انها حمایت می کنند

دسترسی دوستانی که تحریک بدعوا یا توهین میکنند قطع شد.
من عبداله تشریف دارم.قسم میخورم این نظر سنجی سالم نیست.من تو این مملکت به تنها چیزی که اعتماد ندارم به نظر سنجی و انتخاباتش هست

پس چرا نظر سنجی ایجاد کردید؟ تا وقتی بنفعتون بود خوب بود و حالا تقلبه؟ خوبه دوست خودتون رفت و ایدی ساخت که رای بله بده .
همون اولش هم توضیح دادم که تحول رو رای اکثریت مشخص نمیکنه و اول باید طرف درک درستی از تحول داشته باشه بعد بخواد نظر بده . اینجا بعضی از عزیزان حتی از درک کلمه تحول هم عاجزند پس نظر سنجی که شما ایجادش کردی با هر نتیجه ای از همون اول از نظر من بی ارزشه.

ببینم الان اگه اکثر رای ها بله بود بازم همین حرف رو میزدی ؟

ماکان حرف خوبی زد !
حرفاتون مارو یاده این جمله میندازه :

یا با ما هستین یا از اسرائیل پول گرفتید !

این نظر سنجی سه دسته داره.

دسته اول طرفدارهای 360 هستند که بدون استثناء به "بله" رای دادن.

دسته دوم طرفدارهای PS3 هستند که بدون استثناء به "خیر" رای دادن.

دسته سوم هم فقط خواستن یک نظری داده باشن.

گیمر های معمولی و ساده اصلا تو این جور تاپیک های وارد نمیشن چه برسه بخوان نظر بدن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or